1 września 2013, 22:36:44 - Adrian10
Ligowa porażka Trabzonsporu

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy - turecki Trabzonspor Kulübü przegrał na wyjeździe 0-3 (0-1) z Akhisar Belediyespor Kulübü w spotkaniu rozegranym w ramach trzeciej kolejki tureckiej Spor Toto Süper Lig. Bramkę dla gospodarzy zdobył były zawodnik stołecznej drużyny Bruno Mezenga, który zszedł z boiska w 87. minucie, a zastąpił go Ivan Sesar. W drużynie gości wystąpił polski pomocnik Adrian Mierzejewski, który został zmieniony w 55. minucie przez Gustavo Colmana.

1 września 2013, 20:45 - Manisa (19 Mayıs Stadyumu)
Akhisar Belediyespor Kulübü 3-0 Trabzonspor Kulübü
Bruno Mezenga 11, Oumar Niassé 62, Kenan Özer 88

Trabzonspor: 1. Onur Kıvrak - 61. Zeki Yavru, 4. Aykut Demir, 23. Giray Kaçar (29, 22. Mustafa Yumlu), 29. Olcan Adın - 10. Adrian Mierzejewski (55, 20. Gustavo Colman), 5. Didier Zokora, 18. Aykut Akgün, 15. Florent Malouda, 7. Volkan Şen (64, 17. Batuhan Karadeniz) - 12. Paulo Henrique.

żółte kartki: Uğur Demirok - Onur Kıvrak, Zeki Yavru, Gustavo Colman, Mustafa Yumlu.

sędziował: Mete Kalkavan (Stambuł).

Trabzonspor zajmuje obecnie 15. miejsce w ligowej tabeli z trzema punktami na koncie.

Lx - 1 września 2013, 22:42:20 - *.dynamic.chello.pl
Mezenga

y - 1 września 2013, 22:49:20 - *.play-internet.pl
Może i Mezenga w Legii zupełnei sie nie sprawdził tak jak Ogbuke czy Ohayon. Ale mEzendze jedno trzeba przyznać: jak z Lechem kiedy gralismy ( Legia) w 10 90 min. 1;1, i Mezenga strzelił, to wtedy go wszyscy by z chęcią na rękach nosili

kksiak - 1 września 2013, 22:52:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fornalik (150tysi miesiecznie) wolal meczyk rządowa - knury oglądnąć czy komentować zamiast lecieć do Turcji/Holandii/Anglii/Niemiec

vsd - 1 września 2013, 23:27:54 - *.lomza.vectranet.pl
oszczędzają sie na legię

Anton - 2 września 2013, 8:56:39 - *.chrobry.pl
Legia naprawdę ma szanse wyjść z tej grupy. Oczywiście nie będzie to łatwe i o pkt z żadnym przeciwnikiem nie będzie łatwo. Nawet z Apollonem. Lazio jak włoska liga już nie takie silne i nawet oni przy odrobinie szczęścia są do pokonania przez Legię.

amaral - 2 września 2013, 10:27:58 - *.internetdsl.tpnet.pl
"podoba mi się" to ze taki Śląsk po degrengoladzie z Sevillą zamiast szukać wzmocnień to ... sprzedal najlepszego gracza :D czyli chcą grać jeszcze gorzej ??? brawo polscy działacze!

Dzarek - 2 września 2013, 12:00:15 - *.165.213.236
kksiak, moze Kaliszowi sie przygladal? ;)

d - 2 września 2013, 12:40:12 - *.adsl.inetia.pl
eh, chyba szkoda że Legia gra z nimi dopiero w 3 kolejce (24.10),a nie w 1 bo do tego dużo czasu i wiadomo-mogą grać lepiej (obym się mylił).
Z Apollonem chyba też nie byłoby tak źle grać w 1 klejce ( siebie) o tyle, że Legia rozegrała więcej meczów od nich ( ich liga dopiero ruszyła,wiec mają tylko 2 mecze za sobą- te z e. LE).
W 1 kolejce spotykają się te 2 zespoły i wygląda na to, że będzie ciekawie.Co wy na to?

notes - 2 września 2013, 12:53:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już wiadomo dlaczego reprezentacja potrafi jako tako fizycznie wytrzymać tylko do 60 minuty- wielu reprezentantów w swoich klubach nie gra całego meczu, odbija się to na formie w meczach eliminacji.

urlopowicz - 2 września 2013, 15:12:53 - *.sileman.net.pl
Legia ma farta bo Lazio na mecz z Legia wystawia rezerwy, ze wzgledu na derby z Roma 3 dni pozniej.
A wlasciwie to i tak Lazio nic specialnego nie gra wiec rezerwy powinny byc do ogrania przez Legie.
A Legie szanuja tak ze stwierdzaja ze derby sa dla nich 1000-kroc wazniejsze niz LE i mecz z Legia

DENIS - 2 września 2013, 15:33:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lazio przegrało
Trabzon przegrał
zaczyna się nieźle

LEON - 3 września 2013, 8:15:31 - *.pool85-50-143.dynamic.orange.es
Po prostu, ta grupa jest do wygrania przez Legie, kazdy punkt jest bezcenny do rankingu UEFA, trzeba kuc zelazo poki gorace, nawet gdyby awans byl zapewniony, trzeba zdobyc reszte punktow dla podwyzszenia rankingu

do amaral - 3 września 2013, 11:29:41 - *.31.ftth.classcom.pl
slask sprzedal sobote gdyz ten w kontrakcie mial wpisana kwote klub mu nie ma prawa odmowic transferu a ze club brugge taka kwote zaoferowal to sie juz slaska nikt o zdanie nie pytal