2 września 2013, 19:50:39 - zumek
Gol Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił gola dla Žalgirisu Wilno w zremisowanym 1-1 (0-0) wyjazdowym spotkaniu 27. kolejki litewskiej ekstraklasy z Sūduvą Marijampolė. Polski napastnik rozegrał cały mecz, zaliczając siedemnaste ligowe trafienie w sezonie. Bramkę dla Sūduvy zdobył były napastnik Odry Wodzisław Tomas Radzinevičius, który również zagrał całe spotkanie.

2 września 2013, 18:00 - Mariampol (ARVI futbolo arena)
Sūduva Marijampolė 1-1 Žalgiris Wilno
Tomas Radzinevičius 86 - Kamil Biliński 71

żółte kartki: Nerijus Valskis - Algis Jankauskas.

sędziował: Darius Petraška.

Andrius Skerla (dawniej Korona i Jagiellonia) rozegrał całe spotkanie, a Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów) przebywał na boisku do 69. minuty, zmienił go Ramūnas Radavičius. Były gracz ŁKS-u Georgas Freidgeimas oraz występujący w przeszłości w Nielbie Wągrowiec, Bogdance Łęczna i Wiśle Płock Eivinas Zagurskas spędzili cały mecz na ławce rezerwowych. Wszyscy czterej reprezentują barwy Žalgirisu.

Žalgiris po tym meczu z 57 punktami prowadzi w ligowej tabeli, mając sześć punktów przewagi nad Atlantasem Kłajpeda, od którego ekipa z Wilna rozegrała o dwa mecze mniej.

Stinger - 2 września 2013, 19:55:14 - *.opera-mini.net (*.41.240.253)
Zara powoła go Waldek

borr' - 2 września 2013, 19:56:41 - *.superkabel.de
a kto tam jest liderem klasyfikacji strzelców??

szef - 2 września 2013, 20:01:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Valksis i Biliński mają po 17 goli.. Biliński 1 mecz mniej ma. Biliński ma jeszcze 6 asyst a Valksis 4. I prowadzą w klasyfikacji na złotego buta

@borr' - 2 września 2013, 20:01:20 - *.dynamic.chello.pl
Nerijus Valskis z 17 golami, Biliński ma 16.

aly - 2 września 2013, 20:33:45 - *.opera-mini.net (*.67.136.154)
bo Odry nie ma. jest Start Bogdanowice

Mądry - 2 września 2013, 20:34:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
UWAŻAM że Kamil powinien zostać powołany na TESTY do rep.Polski !!!
Te 17 goli w sezonie robi wrażenie i nawet jeżeli jest to słaba liga to też jest to wynik godny uwagi.
Bo słabeuszom też trzeba umieć strzelić a Lewandowski z San Marino nie potrafił inaczej zdobyć gola jak z karnych...

jj - 2 września 2013, 20:40:53 - *.dip0.t-ipconnect.de
powinni wziac go do jakiegos polskiego klubu.po sezonie na pewno odejdzie gdzies ale nie do polski bo polska sprowadza szrot

ro - 2 września 2013, 20:58:35 - *.icpnet.pl
@zumek
... zapomniałem dodać, że Żalgiris rozegrał dwa mecze mniej. Dzięki ;)

DENIS - 2 września 2013, 21:40:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

mądrala - 2 września 2013, 21:47:56 - *.dynamic.mm.pl
@Mądry - a ja uważam, że Twoja ksywka kłóci się z logiką.

pan - 3 września 2013, 9:02:27 - *.174.224.12
Na pewno trzeba go sprawdzić przy najbliższej okazji bo skoro powoływany był Teodorczyk z Lecha, a Lech odpadł z Žalgirisem w pucharach czyli oznacza że jednak liga litewska jest nieco lepsza niż ta nasza EKSTRA.KASA A jednak 17 bramek strzelonych nie jest przypadkiem. Bo nie wystarczy być napastnikiem trzeba jeszcze umieć strzelać bramki co Kamil pokazał wielokrotnie w tym i innym sezonie

babajaga - 3 września 2013, 10:31:14 - *.17.102.139