6 września 2013, 18:47:53 - Tony
Turniej Czterech Narodów U-21: Niemcy 2-0 Polska

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1993) prowadzona przez trenera Jacka Zielińskiego przegrała w Pfullendorfie 0-2 (0-1) z Niemcami w meczu rozegranym w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polacy już od szóstej minuty grali w osłabieniu po tym, jak czerwoną kartkę za faul obejrzał Michał Koj.

6 września 2013, 17:00 - Pfullendorf (Geberit-Arena)
Niemcy 2-0 Polska
Maximilian Arnold 10, Sebastian Kerk 52

Niemcy: 1. Patrick Rakovski (46, 12. Thomas Dähne) - 2. Benno Schmitz, 4. Koray Günter, 5. Malcolm Cacutalua (46, 14. Alexander Hack), 3. Patrick Schorr (46, 13. Jannik Bandowski) - 7. Maximilian Thiel (46, 18. Thomas Pledl), 6. Erik Zenga (66, 15. Robert Andrich), 8. Yannick Gerhardt (46, 16. Marcel Sobottka), 10. Sebastian Kerk, 11. Mitchell Weiser (61, 17. Janik Haberer) - 9. Maximilian Arnold.

Polska: 12. Michał Szromnik - 14. Patryk Fryc, 5. Mateusz Długołęcki, 4. Michał Koj, 3. Jonatan Straus - 8. Jakub Bąk (46, 11. Bartosz Szeliga), 2. Michał Nalepa, 9. Radosław Murawski (46, 6. Michał Rzuchowski), 17. Szymon Drewniak (85, 7. Paweł Jaroszyński), 16. Kamil Włodyka (85, 15. Bartłomiej Kasprzak) - 18. Patrick Dytko (65, 13. Paweł Drażba).

czerwona kartka: Michał Koj (6. minuta, Polska, za faul taktyczny).

W środę 11 września o 20:30 Polska zagra w Szczecinie z reprezentacją Włoch.

dominho - 6 września 2013, 18:54:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten Koj jest beznadziejny, jak nie samobój po 6 minutach po wejściu na boisko, tak po 6 minutach czerwona kartka, naprawdę nie ma lepszego obrońcy???

9 - 6 września 2013, 18:57:22 - *.dynamic.chello.pl
kadra gra bez napastnika. brawo polska mysl szkoleniowa. wielka sprawa takie pomysly. oklaski na stojaco.

adm - 6 września 2013, 19:20:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
93 to dwadzieścia lat, czy Wy nie umiecie liczyć?

oic. - 6 września 2013, 20:07:52 - *.dynamic.chello.pl
Ale słaby skład. dla większości tych piłkarzy nawet ekstraklasa to za wysokie progi

gold - 6 września 2013, 20:38:34 - *.tktelekom.pl
Rakovsky to Czech z pochodzenia

kibol - 6 września 2013, 20:46:00 - *.icpnet.pl
do oic- koles chyba troche przesadzileś z tymi daleko idącymi wnioskami. Po pierwsze bialo czerwoni grali od 6 minuty w 10 tkę bo obronca dostal czerwona kartkę. Po drugie Niemcy to nie Lichtenstein , Luksemburg , Estonia czy Moldawia albo San Marino. U20 ma najcięższe mecze z kadr mlodzieżowych. Wloski , Niemcy i Szwajcaria to czołówka pilkarska. Tak więc rywalizacja z takimi przeciwnikami z gornej pólki to z pewnoscią nielada wyzwanie. Po trzecie to kadra U20 zostala przesiana i kilku zawodników meczu nie wygra. Oglądałem ten mecz i niestety nie wszyscy byli równorzędnymi pilkarzami ale i tak biorąc pod uwagę że Polacy byli oslabienie brakiem jednego zawodnika i to od poczatku meczu to moim zdaniem i tak się nie zblamowali. W tej kadrze nie ma odpowiedniego napastnika. Szkoda że Mikita ulegl kontuzji , nie ma także stalowej obrony a to juz spory minus. Gdyby uzupelnić tę kadrę trzema pilkarzami czyli na ataku i w obronie to wyglądałoby to jeszcze lepiej.

op - 6 września 2013, 21:16:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Zieliński taka dalej, beznadziejny trener.

rrrrrrrrrr - 7 września 2013, 11:31:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam pytanie ja gral Kamil wldyka z ruchu.

seba - 7 września 2013, 12:22:53 - *.dynamic.chello.pl