6 września 2013, 22:04:26 - JD06
eMŚ: Artis Lazdiņš zagrał w reprezentacji Łotwy

Artis Lazdiņš wystąpił w reprezentacji Łotwy w wygranym 2-1 (2-1) meczu eliminacji do mistrzostw świata z Litwą. Zawodnik Piasta Gliwice na boisku pojawił się w 74. minucie, zmieniając Ritvarsa Ruginsa. Deniss Rakels z Zagłębia Lubin nie pojawił się na boisku.

6 września 2013, 20:10 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 2-1 Litwa
Nauris Bulvītis 19, Artūrs Zjuzins 42 - Deivydas Matulevičius 44

żółte kartki: Artjoms Rudņevs, Valērijs Šabala - Mindaugas Panka, Deivydas Matulevičius, Tomas Mikuckis.

sędziował: Sébastien Delférière (Belgia).

W reprezentacjach Łotwy i Litwy zagrali także piłkarze w przeszłości reprezentujący polskie kluby. W łotewskiej reprezentacji Artjoms Rudņevs został zmieniony w 90. minucie przez Renārsa Rode, a Jurijs Žigajevs przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Z kolei pełne występy w reprezentacji Litwy zaliczyli Deivydas Matulevičius, Tadas Kijanskas, Darvydas Šernas i Mindaugas Panka. Mindaugasa Kalonasa w 86. minucie na boisku zastąpił Edgaras Česnauskis. Na murawie nie pojawił się były bramkarz GKS-u Bełchatów Emilijus Zubas.

Lenin - 8 września 2013, 22:32:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fajnie by było jakby np w meczu Hiszpania - Francja zagrało tylu graczy związanych z naszą Ekstraklasą