6 września 2013, 22:25:39 - bartek_58
eMŚ: Henrik Ojamaa zagrał w reprezentacji Estonii

Henrik Ojamaa zagrał w reprezentacji Estonii w zremisowanym 2-2 (1-1) meczu eliminacji mistrzostw świata z Holandią. 22-letni pomocnik zszedł z boiska w 90. minucie - zmienił go Mikk Reintam.

6 września 2013, 20:30 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 2-2 Holandia
Konstantin Vassiljev 18, 57 - Arjen Robben 2, Robin van Persie 90 (k)

żółte kartki: Raio Piiroja, Konstantin Vassiljev, Aleksandr Dmitrijev, Sergei Pareiko, Enar Jääger - Bruno Martins Indi, Arjen Robben, Dirk Kuijt.
czerwona kartka: Raio Piiroja (Estonia, 90. minuta, za drugą żółtą).

sędziował: Serhij Bojko (Ukraina).

Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził pomocnik Górnika Zabrze Sergei Mošnikov. Ponadto cały mecz w barwach Estonii rozegrał były bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko.

aris - 6 września 2013, 23:01:42 - *.retsat1.com.pl
NIe możecie zrobić na koniec podsumowania i na niebiesko wątek o piłkarzach z Ekstraklasy, którzy zagrali w Eliminacjach, wszystkich na raz dać od razu lepiej.

Dark - 6 września 2013, 23:07:06 - *.dynamic.chello.pl
aris - dobry pomysł!

q - 6 września 2013, 23:22:25 - *.warszawa.vectranet.pl
Ojaciee

pb23 - 6 września 2013, 23:32:40 - *.adsl.inetia.pl
Ależ szkoda Estończyków! Byli tak blisko pokonania aktualnych wicemistrzów świata... Pewnie czują to samo, co my...

Lazio - 7 września 2013, 11:03:58 - *.sin.nokia.net (*.2.11.147)
tak to samo...tyle ze oni grali z holandią i strzelili dwie bramki a my z czarnogórą jedną. chyba nie warto porownywać klas estonii i holandii? dziś jesteśmy na poziomie mołdawii, litwy, finlandii. bo taka przykładowo albania już gra lepiej, armenia także (przynajmniej mają wyniki: pokonanie danii i czech na obcym terenie ma swoją wymowę).

jakli - 7 września 2013, 16:45:00 - *.xdsl.centertel.pl
Ukrainiec daje Holendrom karnego w doliczonym czasie gry,a Holender nie uznaje prawidłowej bramki Polaków,którzy walczą z Ukrainą w jednej grupie.Brawo p.Surkis.

DENIS - 7 września 2013, 18:02:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl