Puszcza: 12. Andrzej Sobieszczyk - 18. Marcin Zontek (46, 7. Paweł Czychowski), 19. Arkadiusz Lewiński, 15. Marcin Biernat, 16. Petar Borovićanin - 9. Sebastian Janik, 3. Wallace (29, 8. Dawid Kałat), 10. Łukasz Nowak, 5. Dmytro Rodin (63, 11. Paweł Moskwik), 6. Michał Mikołajczyk - 21. Mateusz Cholewiak.

żółte kartki: Burkhardt - Rodin, Biernat, Czychowski, Cholewiak, Mikołajczyk, Janik.

krupsky - 7 września 2013, 19:57:35 - *.olsztyn.vectranet.pl

gostyk - 7 września 2013, 20:00:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tak dalej Wisla

nvi - 7 września 2013, 20:08:41 - *.dynamic.chello.pl
puszcza popuściła

zks - 7 września 2013, 20:12:49 - *.dynamic.mm.pl
Dobry mecz w wykonaniu Wisły,przewaga przez całe spotkanie od początku do końca.W Chojnicach 3 pkt !.

Obiektywny - 7 września 2013, 20:48:27 - *.182.43.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I gdzie te pismaki , co zawsze po meczu chwalili . Brawo Kelpin .widze ze zawsze chwalicie tych co wam każą .

xxx - 7 września 2013, 20:49:00 - *.156.c79.petrotel.pl
Przewaga Wisły to była, ale w pierwszych 30 minutach i to miażdżąca, gdzie mogliśmy (powinniśmy) zaaplikować Puszczy 3 bramki i byłoby po sprawie. W drugiej połowie goście grali piłką, a Wisła czekała na kontry. I to też na bezproduktywnego dzisiaj Krzywickiego, który potrafił się tylko zastawić i nie podawać kolegom. A jak już dobrze przeprowadziliśmy kontrę to zabrakło zawsze kogoś, kto by tę sytuację wykończył. I na sam koniec, 3 punkty zawdzięczamy dzisiaj Kiełpinowi, to co zrobił przy tych 2 uderzeniach w ostatnich minutach, szacun!

Plicha - 7 września 2013, 20:50:44 - *.069.c71.petrotel.pl
Kiełpin w końcówce uratował zwycięstwo, druga połowa to przewaga Puszczy. Cieszą punkty, Szkoda, że Sekulski nie wykorzystał sam na sam w końcówce meczu.

Wio - 7 września 2013, 20:52:23 - *.182.43.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie znawcy.. Szeregowy szeregu ,zks, maro i inni.

Płocczan - 7 września 2013, 21:02:05 - *.play-internet.pl
Kiełbin bohaterem spotkania HAHAHA! Przez 90 min, nic nie miał do roboty, a teraz go będziecie chwalić bo w 90+4 min odbił dwa razy jakieś strzały z głowy, które leciały pół dnia. (jeden z 12 metrów - szaczun,że odbiłeś a nie złapałeś tej wolnej piłki)! A piłkarzyki niech wykorzystują te sytuacje bo skuteczność tragedia !

zks - 7 września 2013, 21:09:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kto to jest Kiełbin?
Brawo ZKS!
Zwycięstwo cieszy, szkoda, że tak wielka nieskuteczność, bo ta wiocha powinna dostać przynajmniej z 3-4 bramki!
Do Chojnic po 3 pkt!

genek - 7 września 2013, 21:14:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sekulski na miesiąc do ll drużyny!!!!!

xxx - 7 września 2013, 21:49:15 - *.156.c79.petrotel.pl
No "Kiełbin" to na pewno nie był bohaterem spotkania, więc tym "HAHAHA!" to chyba sam z siebie się śmiejesz. I weź sobie przeczytaj jeszcze raz, to co napisałeś i obejrzyj, gdzieś na powtórkach ostatnie 2-3 minuty meczu. :p I czy tam, gdzieś było wymienione, że Kiełpin był bohaterem? ;)

Plicha - 7 września 2013, 22:03:04 - *.opera-mini.net (*.22.66.110, 212.2.96.15)
Do płocczanina. Zapoznaj sie z nazwiskami piłkarzy. Po twoich wpisach widać ze jestes znawcą piłki jak Szpakowski. Strzały były z ok 5-6 m w róg ciężkie do obrony, więc duże dzięki za 3 pkt dla KiełPina mądralo.

Król Pik - 7 września 2013, 22:21:31 - *.centertel.pl
Płocczan, stawiam wszystko, ze to Szczepankiewicz albo rodzina napisala ten komentarz;)
Brawo Wisełka !!

wisla - 7 września 2013, 22:35:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzów 3 tys. Bardzo dobra gra Wisły, widać, że porażka z Kolejarzem to był tylko wypadek przy pracy. Wisła Płock!

Luqas - 8 września 2013, 2:07:04 - *.play-internet.pl
@Płocczan mam pytanie...skąd ty jesteś ćwoku?Kiełpin uratował nam zwycięstwo.Byłeś w ogóle na meczu buraku...a i zmień ten nick,bo przynosisz nam wstyd

ZKS - 8 września 2013, 7:16:09 - *.209.c76.petrotel.pl
3 tys to bylo, ale na siatce w hali na przeciwko. Nie ma koszulek ani okazji do lansu na FB to po co kibicowac. Brawo za 3 pkt, brawo Hiszpanski (i brawo Ivan Udarevic). Szkoda tylko Nadolskiego bo bedzie mu bardzo ciezko grac u nas.

ares - 8 września 2013, 7:40:32 - *.042.c90.petrotel.pl
Ostatnio domagałem się zmiany w bramce,no i trochę wymuszona ale była.Kiełpin uratował nam co najmniej 2 punkty i zaklepał sobie miejsce w 11 !!!!!!

Behemoth - 8 września 2013, 8:35:41 - *.c158.petrotel.pl
Jak czytam niektóre komentarze, to jestem za aborcją! Realia są takie, że w tym meczu Kiełpin uratował nam wygraną. I nie dlatego, ze Wisła źle grała, ale dlatego, że przez 3/4 meczu nie potrafili piłkarze Wisły strzelić drugiej bramki a okazji mieli ku temu kilka znakomitych. I należy zwrócić uwagę, nie na tych, którym ten mecz niezbyt wyszedł, ale na tych, którzy pokazali się z dobrej strony. Mam tu na myśli młodego Hiszpańskiego, który na lewej obronie zagrał bardzo dobrze!

Plock - 8 września 2013, 8:41:09 - *.197.c79.petrotel.pl
Wlasnie, nie zapominajcie ze mielismy poprzeczke, ewidentny faul na karnego, ze 3 sytuacje gdzie na 4-5metrze zamiast wepchnac pilke do bramki kopano w druga strone, sam na sam Sekulskiego i jeszcze z kilka naprawde bardzo, bardzo dobrych okazji. Jasne Puszcza mogla strzelic w koncowce i to po roznym ale... wlasnie ale my tez wczesniej moglismy strzelic z 5 majac tyle setek. Tyle szczescia ile pecha...

zks - 8 września 2013, 9:27:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Około 3 tysiące kibiców.
Sedzia dreschel to jest jakas parodia - Dziedzic ewidentnie faulowany po odebraniu pilki bramkarzowi, a dreschel nakazuje grac dalej..
Gdyby byla dobra skutecznosc w naszym wykonaniu to wynik bylby duzo,duzo wyzszy. Są 3 pkt, jest bardzo dobrze!

ZKS1947 - 8 września 2013, 11:11:14 - *.102.c85.petrotel.pl
ok.3 tysiące kibiców na stadionie, tych prawdziwych, wiernych którzy nie przychodzą po koszulkę.Ludzi byłoby więcej gdyby Puszcza zgodziła się na późniejsza godzinę meczu o co występował klub z Płocka za względu na mecz Reprezentancji Polski w siatkówce po drugiej stronie ulicy w tym samym czasie. Ważne 3 pkt, gra mogła się podobać głownie w I połowie. W końcówce również emocję. Zdecydowane wyróżnienie dla Góralskiego, którego każde zagranie było przemyślane. Brawo Góral!
Teraz Wszyscy do Chojnic!

wariat_nl - 8 września 2013, 13:39:28 - *.speed.planet.nl
brawo za trzy punkty,dobrze jest,oby tak dalej. na minus frekwencja,wystarczyła jedna porażka i na stadionie o 50% wiary mniej.

gf - 8 września 2013, 13:56:38 - *.081.c93.petrotel.pl
jakiego lansu na FB skonczcie te FB bo sie zygać chce gdzie sie nie wejdzie jakis czop pisze o fb , naprawde jest sie czym lansowac jak druzyna pilkarska pomysl jeden z drugim bo slabo mi sie robi jak czytam takie gimnazjum tutaj

Znany - 8 września 2013, 15:15:21 - *.adsl.inetia.pl
Do Wisla no wcale nie był to przypadek sory ale jednak tam był lepszy i to wyrażnie Kolejarz więc nie kręć tutaj teraz Porażka z Chojnicami :D

pff - 8 września 2013, 17:21:42 - *.036.c75.petrotel.pl
a moze mi powiesz ze wiele z "jednorazowych" widzow na wschodniej nie wpada tam tylko jak jest okazja sie przylansowac? Potem tacy i takie wyjezdzaja na studia i lansuja sie dalej - zmieniaja tylko stadion i klub w lajkowanych.

P - 8 września 2013, 17:23:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
frekwencja niska te 2,5 tys spowodowana rownolegle rozgrywanym meczem w siate Polska Niemcy 50 m od stadionu oraz slabym przeciwnikeim nie ma sie co oszukiwac. Generalnie na tle 1 ligi i tak sie wyrozniamy in plus.

fan Wisła - 8 września 2013, 18:52:36 - *.c157.petrotel.pl
Brawo Wisła za punkty !!Ogólnie: mecz słaby !!Magdoń , Radić, Kiełpin- to ich zasługa w wygraną !!
Pomoc zagrała kiepsko, a zmiennicy: Grudzień, Sekulski- tragizm !!To grajkowie tylko na 4 ligę !!

zks - 8 września 2013, 20:57:11 - *.plock.mm.pl
Dobry mecz Kiełpina,Radicia,Góralskiego,Filipa.Sekulski to cień samego siebie.

wislakk - 8 września 2013, 22:14:20 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.23)
Ty tam ' Płocczan ' h*ja się znasz to się nie odzywaj , widać , że rodzina Szczepanioka się odezwała :D Kiełpin to dobry bramkarz i każdy o tym wie ;) Dobrze , że powrócił na boisko . Mam nadzieję , że teraz częściej bd wchodził .
KIEŁPIN NA BOISKO SIALALALA :D A ty tam wyżej się nie wpie*dalaj i bajeczek nie wciskaj , bo widzę , że za mocno się sprułeś do bramkarza . Pozdro Sewuś . Trzymaj tak dalej , Gramy Wisła , Gramy ! :D
Walczyć , Biegać , Zapie*dalać ;)

xyz - 9 września 2013, 8:27:57 - *.183.235.72.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Od razu żeby nie było ze jakaś rodzina Sekula ale jak ci rezerwowy maja się wykazać jak mało grają wchodzą na 10 minut albo wcale w rezerwach tez co drugi mecz się łapią więc zanim się rozkręca to Kalosz kończy spotkanie.przestańcie krytykować Malkontenci.

do xyz - 9 września 2013, 8:54:26 - *.212.223.20 (*.2.54.70)