8 września 2013, 19:52:46 - maciejko
Patryk Misik i Patrick Majcher zagrali w reprezentacji Kanady U-21

Patryk Misik i Patrick Majcher z drużyny rezerw Śląska Wrocław zagrali w reprezentacji Kanady do lat 21 w wygranym 1-0 (1-0) meczu z Rwandą w ramach Igrzysk Frankofońskich w Nicei.

8 września 2013, 18:00 - Nicea (Complexe de la Plaine)
Kanada 1-0 Rwanda
Anthony Osorio 40

żółte kartki: Ben Fisk, Bryce Alderson - Patrick Umwungeri, Emery Bayisenge, Janvier Benedata.

Misik rozegrał całe spotkanie, Majcher zszedł z boiska w 68. minucie - zmienił go Mauro Eustáquio. W drużynie Kanady na ławce rezerwowych mecz spędzili byli gracze Śląska - Stefan Vuković i Michael Krzeminski.

Kanada w grupie gra z Francją i Rwandą, do półfinałów awansuje jeden zespół. Z rywalizacji w tej grupie przed rozpoczęciem turnieju wycofało się Kongo.

bardzo dobre kolejne mecze zaliczone

@ajvren - 8 września 2013, 22:10:21 - *.opera-mini.net (*.254.75.133)
a nie?

DENIS - 8 września 2013, 22:46:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo

Lenin - 8 września 2013, 23:06:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli w tabeli końcowej liczyć będą się gole a nie stosunek bezpośrednich meczów to Kanada ma jeszcze szanse na 1 miejsce pod warunkiem że Francja przegra z Rwandą 0:6 ;)

Lenin - 8 września 2013, 23:17:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl