11 września 2013, 4:55:36 - mogiel
eMŚ: Występ Luisa Henríqueza w reprezentacji Panamy. Awans USA i Kostaryki

Luis Henríquez wystąpił w reprezentacji Panamy w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu z Hondurasem w ramach czwartej rundy eliminacji mistrzostw świata w strefie CONCACAF. Obrońca Lecha Poznań rozegrał całe spotkanie. Wynik ten oznacza, że awans do finałów wywalczyły USA i Kostaryka. We wcześniej rozegranych meczach USA wygrały z Meksykiem 2-0 (0-0), a Kostaryka zremisowała z Jamajką 1-1 (0-0). USA i Kostaryka stały się tym samym ósmym i dziewiątym uczestnikiem turnieju finałowego.

11 września 2013, 3:00 - Tegucigalpa (Estadio Tiburcio Carías Andino)
Honduras 2-2 Panama
Carlo Costly 27, Wilson Palacios 61 - Gabriel Torres 50, 90

żółte kartki: Luis Garrido, Emilio Izaguirre - Roberto Chen, Alberto Quintero, Felipe Baloy.

sędziował: Mark Geiger (USA).

W zespole Hondurasu całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził obrońca Wisły Osman Chávez, natomiast pełne 90 minut rozegrał i strzelił bramkę były napastnik GKS-u Bełchatów - Carlo Costly.

6. Jamajka     8   4   3- 9

Trzy czołowe drużyny w grupie awansują do finałów mistrzostw świata. Czwarty zespół zmierzy się ze zwycięzcą eliminacji w strefie Oceanii (Nową Zelandią) w dwumeczu barażowym.

BadBoy - 11 września 2013, 4:56:21 - *.try.wideopenwest.com
JU-E-SEJ !!!

ioy - 11 września 2013, 5:04:05 - *.183.254.77
co Meksyk tak slabo!

canuck - 11 września 2013, 5:31:00 - *.cpe.net.cable.rogers.com
Zmiana pokoleniowa w kadrze Meksyku! Od lat nie grali tak slabo.
Przeciez to jest realistycznie zespol z Top 10 na swiecie!

klondike - 11 września 2013, 6:01:14 - *.247.245.15
Meksyk -slabizna ! .. Gwiazdy sie wyprodukowaly w ligach zagranicznych ! .. Jezeli Panama zagra z taka pasja jak ostatnie 20 minut z Hondurasem , to ich wykosza .. i Meksykance nawet nie zalapia sie do barazy z Nowa Zelandia ! .. Concacaf jest obecnie dosc wyrownany, jesli chodzi o czolowke . .. Nadal wnerwia to, ze do ostatniej grupy awansuja po dwie druzyny z z trzech grup i graja ponownie mecze miedzy soba, lapiac punkty do rankingu ! .. Jeszcze 10 lat temu USA i Meksyk graly po 4 mecze z jedna druzyna wygrywajac wszystkie .. i tym samym obie druzyny znajdowaly sie w pierwszej dziesiatce swiatowego rankingu .. i nikt tego nie zmienia, bo to USA !!! ..

Giovanni - 11 września 2013, 8:57:44 - *.play-internet.pl
Jejku Meksyk gra jak Polska

eg - 11 września 2013, 11:53:58 - *.jobsportal.biz
Ładna asysta Henriqueza na 2:2

janeksdds - 11 września 2013, 13:14:30 - *.dynamic.mm.pl
Strasznie niski poziom tych kwalifikacji. Nie zasluguja na tyle miejsc jak dla mnie.

maradona - 11 września 2013, 15:23:09 - *.42.2.237.alfanet24.pl
W naszej EKSTRAKLASIE grają reprezentanci prawie wszystkich krajów...niesamowite jaką rangę ma teraz Polska liga

fumfel fum - 11 września 2013, 18:42:12 - *.bois.qwest.net
klondike-a czemu cie to wnerwia.czy nie rozumiesz.ze
chodzi caly czas o kase? Jak USA gra u siebie z
latynosami,to stadiony pekaja w szwach.i kogo
najwiecej? LATYNOSOW i jest kaska.Kapitalisci[ci
prawdziwi]wiedza jak robic dobra kase i to jeszcze bez przekretow.I co Ferdziu? jest gitara? ano jest!

SHAWN_KEMP - 11 września 2013, 19:03:19 - *.toya.net.pl
3mam kciuki za Panamę, mają grę świetną i talent, Dely Valdes przekazuje im wiedzę zdobytą głównie w PSG, gdzie grał z Loko i Rai'em, potem z Weah ...
także brawo Panama, Meksyk ? po co im grać, skoro mają € i to nie małe w ligach europejskich

Americano - 11 września 2013, 20:20:03 - *.play-internet.pl
Fumfel, kompletnie nie masz pojecia o co chodzi - sprawdz sobie w jakich miastach USA rozgrywa swoje mecze u siebie - sa to miasta z malymi stadionami gdzie mieszka b. malo latynoskich imigrantow. Mogliby rozgrywac mecze w Californi czy na wschodnim wybrzezu na stutysiecznikach, ale wtedy czuliby sie jakby grali na wyjezdzie. Po prostu w USA pilka nozna nadal interesuje sie znikomy odsetek spoleczenstwa. Po porazce z Hondurasem w 2001 u siebie, owczesny trener Bruce Arena powiedzial: "Usa to jedyny kraj ktorego pilkarze nigdy nie maja przewagi wlasnego boiska". Od tamtej pory zmieniono podejscie i tez nie przegrali meczu o punkty u siebie.

Lenin - 11 września 2013, 23:35:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl