13 września 2013, 21:56:51 - Lukop
Hat trick Piotra Parzyszka

vbv De Graafschap wygrał 4-0 (2-0) z VVV-Venlo w meczu 8. kolejki holenderskiej Jupiler League, a Piotr Parzyszek strzelił dla zespołu gości trzy gole. Polak rozegrał całe spotkanie. Parzyszek ma na swoim koncie sześć trafień w tym sezonie.

13 września 2013, 20:00 - Venlo (De Koel)
VVV-Venlo 0-4 vbv De Graafschap
Piotr Parzyszek 7, 29, 66, Rogier Meijer 90

żółte kartki: Randy Volters, Prince Rajcomar - Tim Bakens, Gregor Breinburg.

sędziował: Dennis Higler.

Paprykarz - 13 września 2013, 21:59:51 - *.169.42.25 (*.0.253.31)
A Waldek powoluje Brozka, ktory nie moze strzelic gola San-Marino...
Gdzie jest logika!?

czop - 13 września 2013, 22:03:29 - *.pppoe.covernet.pl
wystarczyło powołac takiego wczersniej przed meczami i waldek bylby noszony na rekach. ale gdzie tam, nie jezdzi ,nie sprawdza, nie pyta.

Do Papryka - 13 września 2013, 22:03:52 - *.radom.vectranet.pl
Paprykarz, jak nie masz pojęcia o holenderskiej piłce, to się nie wypowiadaj.

mati102 - 13 września 2013, 22:06:56 - *.static.chello.pl
Spokojnie, 90minut podaje wszystko mu na talerzu. Spodziewajcie się powołania.

Osiem - 13 września 2013, 22:07:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile jest warta druga liga holenderska to pokazali: Voskamp, van der Biezen i Benson
Ostrożnie z tymi powołaniami.

Mexx - 13 września 2013, 22:09:12 - *.218.101.18
II liga holenderska to dramat , polska ekstraklasa przy niej to liga mistrzów. Kto nie widział tej II ligi holenderskiej niech sie nie wypowiada. Najwieksze drewna (napastnicy) z polskiej ekstraklasy zostały by tam bez problemu królami strzelców. Weźcie tego Parzyszka do byle jakiego klubu z naszej ekstraklasy , to najwyzej pogrzeje ławę.

David - 13 września 2013, 22:19:17 - *.51.59.2 (unknown)
Toż to drewniak gorszy niż Voskamp. Po co ma go Waldek powoływać? Żebyście mieli z młodego chłopaka pośmiewisko większe niż z Rasiaka?

robin - 13 września 2013, 22:25:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ja dzisiaj strzeku=iłem 4 . Kto mnie powoła ?

Ketald - 13 września 2013, 22:25:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a bredzicie beniaminkowie Cambuur i G.A. Eagles są w środku tabeli, a ten drugi zespół awansował przecież z 6 miejsca! Parzyszek jak najszybciej to średniaka Eredivisie, niech rozwija się jak Klich i za parę miesięcy kadra!

Ja właśnie byłem dzisiaj na tym meczu.
Fajnie chłopak zagrał, szczególnie druga bramka była ciekawa. Mecz ogólnie niezły, dobre tempo i duzo goli
PS. Za tydzień się wybieram na hit Eredivisie (PSV.Eindhoven - Ajax.Amsterdam)
Pozdro

www - 14 września 2013, 10:43:56 - *.toya.net.pl
Fornalik pewnie powolal by Parzyska ale nie chcial oslabiac u 21 bo o to prosil trener Dorna

Pereira - 14 września 2013, 11:32:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie, niech chłopak gra, strzela, może uda się awansować do Eredevisie i wtedy nastąpi weryfikacja jego umiejętności.

Bolo - 14 września 2013, 11:34:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś był taki chłop co w II lidze holenderskiej strzelił 8 (osiem) goli w jednym meczu. Wróżono mu megakarierę i trafił do Śląska Wrocław. Voskamp się nazywał i jakoś szału nie zrobił. A wy chcecie powoływać już Parzyszka do kadry?

asd - 14 września 2013, 13:06:37 - *.1000lecie.pl
Kiedyś był taki chłop co w II lidze holenderskiej strzelił 8 (osiem) goli w jednym meczu. Wróżono mu mega karierę i trafił do Śląska Wrocław. Voskamp się nazywał i jakoś szału nie zrobił. A wy chcecie powoływać już Parzyszka do kadry?