14 września 2013, 19:50:17 - Tony
Zabójcza skuteczność Śląska

W drugim sobotnim spotkaniu T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał 2-0 (2-0) na własnym stadionie z Lechem Poznań. Bramki strzelali Tomasz Hołota oraz Marco Paixão. Gospodarze nie stworzyli sobie wielu sytuacji, jednak byli zabójczo skuteczni i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

W 12. minucie pierwszą dobrą okazję stworzyli gospodarze. Sebino Plaku miękko dośrodkował z prawej strony boiska, w polu karnym najwyżej wyskoczył Adam Kokoszka, ale piłka po uderzeniu głową obrońcy Śląska przeleciała minimalnie nad bramką. W odpowiedzi trzy minuty później po dośrodkowanu Gergő Lovrencsicsa piłkę w polu karnym opanował Bartosz Ślusarski, po czym oddał natychmiastowy strzał lewą nogą, ale i ta próba okazała się nieskuteczna.

W 23. minucie gospodarze strzelili pierwszą bramkę. Dudu Paraíba z ogromną łatwością ograł na lewej stronie boiska Tomasza Kędziorę, perfekcyjnie dośrodkował na głowę Hołoty, a ten bez najmniejszych problemów pokonał Krzysztofa Kotorowskiego.

Trzy minuty później Lech mógł wyrównać. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego szansę miał Manuel Arboleda, jednak niezbyt czysto trafił głową w piłkę, w efekcie czego ta przeleciała minimalnie obok słupka.

Cztery minuty przed końcem pierwszej połowy gospodarze zadali drugi cios. Marco Paixão otrzymał piłkę na osiemnastym metrze od bramki Kotorowskiego, przełożył piłkę na prawą nogę i wykorzystując bierność Arboledy technicznie uderzył po ziemi przy dalszym słupku, nie dając szans kompletnie zaskoczonemu bramkarzowi Lecha.

Druga połowa zaczęła się od ataków Lecha. Aktywny był m.in. Lovrencsics, który w 48. minucie oddał niesygnalizowany strzał z narożnika pola karnego, a piłka po odbiciu się od obrońcy Śląska sprawiła sporo problemów Rafałowi Gikiewiczowi, który efektownie wybił ją za boisko. Osiem minut później indywidualną akcję przeprowadził Daylon Claasen, który wbiegł w pole karne z lewej strony boiska, oddał płaski strzał lewą nogą przy dalszym słupku, jednak ponownie zabrakło precyzji. Gospodarze otrząsnęli się po kwadransie. W 62. minucie techniczny strzał z około dwudziestu metrów oddał Plaku, lecz Kotorowski z kłopotami, ale skutecznie odbił piłkę.

W tym momencie zaczęła się istna wymiana ciosów. W 70. minucie znakomitą sytuację zmarnował Ślusarski. Claasen zagrał świetną prostopadłą piłkę do napastnika "Kolejorza", jednak ten mając przed sobą tylko Gikiewicza zdecydował się podciąć futbolówkę, ale zrobił to na tyle niedokładnie, że ta przeleciała wysoko nad bramką. W 75. minucie Hołota potężnie strzelił z narożnika pola karnego, a Kotorowski asekuracyjnie wybił piłkę na rzut rożny. W odpowiedzi po dalekim wykopie bramkarza Lecha sam na sam z Gikiewiczem znalazł się wprowadzony w drugiej części gry Szymon Pawłowski, który starał się przelobować bramkarza Śląska, ale źle trafił w piłkę i ta po chwili znalazła się w jego rękach. Na dwie minuty przed końcem meczu indywidualny rajd przeprowadził Łukasz Teodorczyk, wbiegł w pole karne i uderzył po ziemi przy dalszym słupku, ale ponownie zawiodła skuteczność i piłka przeleciała metr obok bramki.

14 września 2013, 18:00 - Wrocław (Stadion Miejski)
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań
Tomasz Hołota 23, Marco Paixão 41

Śląsk: 33. Rafał Gikiewicz - 2. Krzysztof Ostrowski (84, 24. Tadeusz Socha), 17. Mariusz Pawelec, 3. Adam Kokoszka, 12. Dudu Paraíba - 6. Tomasz Hołota, 16. Dalibor Stevanović, 26. Przemysław Kaźmierczak, 11. Sebastian Mila, 7. Sebino Plaku (90, 32. Marcin Przybylski) - 19. Marco Paixão (90, 23. Jakub Więzik).

Lech: 27. Krzysztof Kotorowski - 4. Tomasz Kędziora, 20. Hubert Wołąkiewicz, 5. Manuel Arboleda, 25. Luis Henríquez - 11. Gergő Lovrencsics (60, 8. Szymon Pawłowski), 6. Łukasz Trałka, 7. Karol Linetty (70, 14. Vojo Ubiparip), 19. Kasper Hämäläinen, 22. Daylon Claasen - 18. Bartosz Ślusarski (82, 10. Łukasz Teodorczyk).

żółte kartki: Plaku, Dudu Paraíba, Gikiewicz, Socha - Linetty, Kędziora, Kotorowski.

Ile leszków..1700?

Sopot - 14 września 2013, 19:53:23 - *.customers.d1-online.com (*.202.149.108)
Brawo Śląsku

@info - 14 września 2013, 19:54:54 - *.customers.d1-online.com (*.202.149.108)
Amici ok 1500

Leon - 14 września 2013, 19:57:25 - *.239.125.190
Śląsk zaskarbił sobie szacunek polskich kibiców eliminując FC Brugge. Szacunek za to.
Późniejsza porażka z Sewillą nie ma znaczenia- bo każdy zna okoliczności (pechowy pierwszy mecz, niewykorzystane 100% sytuacje dla Sląska i pechowa czerwona kartka).
Lech natomiast rozsierdził w tym roku kibiców odpadając ze słabiutkim Żargilisem.
Ta konfrontacja najlepiej obrazuje klasę tych drużyn. O 2 gole Śląsk jest obecnie zespołem lepszym. Nie z taką formą do pucharów - panowie z Lecha.

nico - 14 września 2013, 20:01:00 - *.31.43.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@leon zwłaszcza zaskarbił sobie pajacując z Hanoverem i Sevillą ? Czy Leszek zdobył resztę zielonych szmat>?

gienek - 14 września 2013, 20:03:44 - *.xdsl.centertel.pl
lech zeby mogl grac musi jak najszybciej zmienic kucyka na jakiegos trenera i tego kotorka bo to najslabsze ogniwo.

Trol - 14 września 2013, 20:03:47 - *.cust.telecolumbus.net
Slabe te Wronki. Oby za tydzien Pogon poprawila.

marix 17 - 14 września 2013, 20:04:32 - *.cdma.centertel.pl
Gdzie jest ten lech :-D

travia - 14 września 2013, 20:05:04 - *.opera-mini.net (*.184.242.102)
jak mogli pajacowac z hanoverem i sevilla jak wiadomo bylo ze odpadna maja pecha poprostu a jesli chca sie liczyc w europejskich pucharach to tylko jako mistrz sie zakwalifikuja do LE

@nico - 14 września 2013, 20:06:27 - *.customers.d1-online.com (*.202.149.108)
Leszek ?? Amica Wronki jak już -chcesz tego czy nie .

nino - 14 września 2013, 20:07:46 - *.158.221.119
Kiepski pozdrów Spartakusa i uspokuj żyłki.

wks - 14 września 2013, 20:09:12 - *.legnica.vectranet.pl
Ha ha ha poznaniaki pyry kopac a nie pilke brawo Slask

DP - 14 września 2013, 20:12:03 - *.free.aero2.net.pl
Kiedy ten Rumak wyleci z Lecha, bo to jest żenujące, co oni prezentują, a przecież kadrę, przynajmniej na papierze, mają niezłą.

RW - 14 września 2013, 20:14:03 - *.play-internet.pl
Puree ziemniaczane wykonane przez Hołote,amica ma napadziarów prze dramatycznych.

Maryjan - 14 września 2013, 20:14:15 - *.dynamic.chello.pl
Lech?Powinni juz sie pozbyc Robala bo szkodzi im chyba najbardziej.

judasz - 14 września 2013, 20:15:38 - *.bb.online.no
Panowie redaktorzy, kto wymyśla te tytuły? Śląsk oddał mnóstwo strzałów i miał jeszcze kilka doskonałych sytuacji, gdyby był zabójczo skuteczny to by strzelił 5 bramek.

xxx - 14 września 2013, 20:21:48 - *.adsl.inetia.pl
dlaczego jak henriquez maial czerwien to nie pauzuje?

kwadrat - 14 września 2013, 20:22:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nigdy nie byłem kibicem Śląska ale za to co pokazuja w ostatnich trzech latach szacunek, a do tego zaczyna sie ich dobrze oglądac. Lech miał pecha, w drugiej połowie grał dobrze ale nie wyszło i tyle.

Ketald - 14 września 2013, 20:23:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taka druga linia i taki piach, dzieciaki na orliku są bardziej skuteczne, dno po prostu, jak chcą trzymać Rumaka do końca rundy, to może wiosną już nie być czego ratować!

Fanatic - 14 września 2013, 20:29:22 - *.183.128.103
Slask to Dobrze poukladana druzyna taktycznie ,rowniez szybkosciowo wyglada dobrze ,to na ta chwile najlepszy Polski klub.Brawo Slask!!! Aha jeszcze jedno odnosnie dopingu... MIAZGA!!!Cala Polska
w cieniu Slaska!!!

amaral - 14 września 2013, 20:34:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech gra bez napastnika cały sezon więc co się dziwić? pytanie: dlaczego nie gra Kelemen >? przeciez on by rozwiazal problem w Śląsku miedzy slupkami. pamietam ze dobry jest

pajszą - 14 września 2013, 20:39:53 - *.komster.pl
pajszą

bsk1 - 14 września 2013, 20:46:29 - *.153.189.110
Sadeczenin - kompleksy?

hugh - 14 września 2013, 20:47:25 - *.31.63.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ponawiam pytanie czy Lech zdobył resztę zielonych szmat?

WKS - 14 września 2013, 20:58:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hugh ! Powinienes spytać o adres lekarza

Harbaz - 14 września 2013, 21:00:10 - *.adsl.inetia.pl
Sandałdeczenin - jesteś debilem a z debilami nie ma dyskusji
hugh - a co? lech zdymił ci starą?

KSG - 14 września 2013, 21:03:55 - *.ssp.dialog.net.pl
Wielki Górnik Wałbrzych pozdrawia Wielki Śląsk. Sztama po wieczne czasy !

jel - 14 września 2013, 21:06:01 - *.181.231.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
cała Hiszpania w cieniu śląska

Harbaz - 14 września 2013, 21:15:52 - *.adsl.inetia.pl
jel, hugh - warząchewka polska - słabo

ck 100% - 14 września 2013, 21:23:31 - *.kielce.vectranet.pl
kibice Lecha powiedzcie czemu pozwalacie slusarskiemu grac w Lechu? jemu pomylily sie dyscypliny bo w pilke nozna to grac ewidetnie nie potrafi Rasiak z ktorego kpila cala Polska to przy nim PELE bez obrazy dla Rasiaka

szyderca - 14 września 2013, 22:15:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Amica krzyczy coś o flagach, a zapomnieli sami że jedną ostatnio stracili. Hipokryzja stosowna, w sumie to nic dziwnego skoro Lecha piłkarskiego od kilku lat już nie ma.

neutralny - 14 września 2013, 22:20:19 - *.opera-mini.net (*.207.4.210)
Ave Silesia, Wielki Śląsk

atuskr - 14 września 2013, 22:20:57 - *.tktelekom.pl
Sadeczanin, słoiki Legii z kompleksami nie powinny komentować meczu nie swojej drużyny.

Poznaniak - 14 września 2013, 22:20:59 - *.31.236.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zasłuzone zwyciestwo Ślaska i tyle .Rumak niszczy ten zespół a władze klubu maja to w d..

Green - 14 września 2013, 22:34:59 - *.218.151.191.static.telsat.wroc.pl
Od kiedy kibice Lecha mają zgodę z Sewillą?

bamph - 14 września 2013, 22:38:29 - *.satfilm.net.pl
jak slusarz wchodzi w lechu , to przeciwnik moze byc spokojny o wynik. tragedia w kazdym meczu , tyle szans i jajco ... pozdro trzymaj tak dalej bartoszku

kurak - 14 września 2013, 22:53:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hugh....nie twojej mamy nie było ...a z resztą ją już wszyscy zdobyli

nyrol - 14 września 2013, 23:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej ale mało lecha i słabo słyszalni!!!W 1912 Czuwa i Wam leszkowe grafiti Maluje!!!

Buncol80 - 14 września 2013, 23:23:21 - *.warszawa.vectranet.pl
WIdzę ze kibice śląska żyją a jakimś innym alternatywnym świecie.
Zaliczyli największy eurołomot ostatniej dekady i jeszcze cos pisza o zaskarbionych kibicach.
Cała Polska z nich się polewała za Hanover i Sewille a ci myślą ze grali dobrze.
Jak jedna wygrana z przecietną Brugią moze wypaczyć umysł.
Łomot 3 miesiące temu z Legią 0:5? E tam to przypadek. Sędziowie i zła pogoda.
Mega łomot 0:9 z Sewillą? Oj tam zwykły pech byli lepsi.
I jeszcze pisza o najlepiej taktycznie grajacej poslkiej drużynie. No fakt trzeba być mistrzem taktyki aby u siebie przegrać ośmio9ma golami.
Odlecieliscie już na maksa.
Ale spokojnie zbliza się mecz z Legią. Lepiej już szukajcie wymówek o ładniejszej grze, sędziach , pogodzie i lepszym stylu

naszSlask - 14 września 2013, 23:29:35 - *.dynamic.chello.pl
@Buncol- 2012 - berło uciekło...;) A teraz Rumuni...Jeżeli mówisz i piszesz w naszym temacie to tylko znaczy że Cie boli...i wiesz co??? ma boleć słoiku warszawski

Śląsk Mist - 14 września 2013, 23:44:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sędzia Borski to jest skandal. Dopuścił do ostrej gry Amici, nadaje się ten gość do prokuratury. Kolejny raz sędzia jechał ze Śląskiem, ale mu się nie udało. Ten rudzielec powinien trafić do prokuratury we Wrocławiu za stronniczość. Kolejny raz sędzia z Warszawy, czyżby to przypadek, chyba nie.

Hokejfan R - 14 września 2013, 23:47:55 - *.154.170.26
Bravo Śląsk, macie wiernych kibiców również w Sanoku!!!
Pozdrowienia dla kolegów z Oleśnicy i Wrocka!

Buncol80 - 14 września 2013, 23:58:21 - *.warszawa.vectranet.pl
@naszSlask
Waszym temacie? LOL to juz macie włąsne tematy na tym portalu? A ja myślałem że to ogólnopolski portal.
Rumuni no strasznie nas bolą w koncu w dwumeczu wyszło 3:3. Nie to co u was Sewillą. Ale nie dziwie się ze was nie boli 9:0 Sewilla czy 5:0 Legia.
Jesteście przyzwyczajeni.
Takze gratuluje świetnego humoru i życze powtórzenia sukcesów w następnej edycji LE.
Kto wie moze tym razem uda wam się przegrać dwumecz 10 golami.
Na pewno będziecie zadowoleni z gry ślaska. i na pewno jak za rok będzie 10 do zera to zaskarbicie sobie serca wszystkich kibiców. Nawet bardziej niż Polska reprezentacja remisujaca z Mołdawią
@Śląsk Mist tak sędzie z Warszawy więc sprzyjał LEchowi LOL. W końcu wiadomo ze LEgia się lubi z LEchem a Poznań z Warszawą. A nie mówiłem ze żyjecie w innym świecie?

kibic - 15 września 2013, 0:17:34 - *.239.246.231
@buncol80: skonsultuj się z lekarzem jakimś lub farmaceutą, bo twój stan jest na prawdę poważny. Po pierwsze Śląsk przegrał z Sewillą w dwumeczu 1:9, a nie 0:9. Po drugie Bruggia wciąga Steaue jedną dziurką w nosie i Legie zmiotłaby z powierzchni ziemi. Po trzecie, Śląsk nawet w przegranym dwumeczu z Sewillą pokazał więcej dobrej gry niż Legia w całych el.LM. Dla Legii już nie długo skończą się mecze ze słabiakami naszej ligi i zaczną się prawdziwe schody, a bez Kuciaka na bramce nie będzie miał wam kto tyłka ratować. Nie dziwie się twoim komentarzom, bo oglądając grę Legii masz już pełne majtki przed pojedynkami z Lechem, Śląskiem czy Wisłą. Już wam Lechia i Ruch pokazały miejsce w szeregu.

Buncol80 - 15 września 2013, 0:29:10 - *.warszawa.vectranet.pl
@kibic. Masz rację LEgia sie kompromitowała w końcu odpadła z ubiegłorocznym półfinalistą Ligii Europejskiej. Nie to co potężna Brugia która od 4 lat nie awansowała do fazy grupowej jakichkolwiek pucharów.
I o tym chciałem napisać.. Żyjecie w innym swiecie.
DLa was Steua która odpałda w połfinale z Chelsa w zeszłym roku to ogór. Natomiast Brugia która nie potrafi awnasować do LE przez 3 lata to europejska potęga.
Tak tak Rapid Bukareszt tez miał wciągać naszą ligę nosem. Pisaliscie to wszędzie i na każdym forum jak to odpadliscie z drużyną poza zasięgiem polskich ekip. No i wiemy co był wart ten sam Rapid w meczu z LEgią.
Ruch i Lechia pokazali nam miejsce w szeregu na pewno to ekipy lepsze i to one powinny grac w Pucharach.Jesli Ruch jest lepszy od LEgii , która to ogrywa was 5:0 to gdzie wy jesteście? W piatej lidze?
Dobra idę spać bo nie przekadam kibiców najlepszej, najładniej grającej drużyny w lidze.
Z wami nikt nie ma szans.

kibic - 15 września 2013, 0:47:23 - *.239.246.231
@buncol80: Legia nie grała z żadnym półfinalistą LE! W półfinale grało Basel a nie Steaua! Steaua odpadła w 1/8 finału! Twoja wiedza na temat piłki jest zaprawdę ogromna. A Bruggia jest etatowym uczestnikiem rozgrywek LE co roku, nie licząc tego sezonu. Ale co ty możesz wiedzieć jak twój nos nie wystaje poza Warszawe. Nie żyj gościu historią, bo to co było rok temu w ostatniej kolejce to już przeszłość.

ELANA ZKS - 15 września 2013, 1:10:53 - *.adsl.inetia.pl
do kiboli slaska kiedy wrócą flagi do kraju

oli - 15 września 2013, 1:11:23 - *.galileusz.pl
Mnie tam np. wielki Śląsk nie boli, ale blamaż w dwumeczu z Sevillą boli. Boli oglądanie bezradnych, bitych polskich drużyn w pucharach. Tak po prostu

Many - 15 września 2013, 10:39:33 - *.dynamic.chello.pl
Elana a kiedy wy pojedziecie na taki wyjazd ? a nie klepiecie się po wsiach ?

Tauri - 15 września 2013, 11:23:38 - *.stargardszczecinski.vectranet.pl
w Poznaniu nic sie nie zmieni póki nie nastąpi zmiana trenera i jego "pleców"... z dwóch graczy też bym definitywnie zrezygnował bo sieją ferment w drużynie

hugh - 15 września 2013, 11:31:38 - *.181.22.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Paździochy szyją flagi na dwie zmiany,już kapsle pozbierane ,akcja korki od win dogadana bo jak tak dalej pójdzie to nie będzie co tracić. co tam na płocie zostało Wołów? ----niedługo.

kibic - 15 września 2013, 11:39:05 - *.239.246.231
Boli Śląsk, boli Wisła. I ma boleć. Zobaczycie jak teraz "wielka" Legia, będzie nas reprezentować w grupie, bo z takimi zespołami jak Trabzonspor czy Lazio szykują się pogromy co najmniej trzema bramkami (a te drużyny nawet do pięt nie dorastają Sevilli). Obiektywnie Legia zdobędzie 2 punkty w grupie, jeden w meczu u siebie z AEL, a drugi w meczu u siebie z którąś z wyżej wymienionych drużyn.

Hanys - 15 września 2013, 11:50:44 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk jest dość dobry na naszą ligę ale żadnych znaczących sukcesów w europie nie osiągnął , Lech i Legia są w tej kwestii dużo lepsze i taka jest prawda , mimo że nie jestem kibicem żadnej z tych drużyn potrafię obiektywnie spojrzeć na fakty , nawet wczoraj jakby np Lech miał Rudniewsa z tego swojego sezonu udanego to by ze Śląskiem wygrał bo był lepszą drużyną jeśli chodzi o taktykę i sposób gry no ale bez ataku nie da rady Ślusarski i tym bardziej Teodorczyk to nie ą klasowi napastnicyPozdro i bez urazy

pawson - 15 września 2013, 12:26:53 - *.229.157.126.atman.pl
Nie wiem po co tutaj wyliczanki kto z kim by wygrał przegrał itp. Śląsk wygrał ale Lech miał swoje sytuacje i mógł być remis. Tyle w temacie. A co do Sevilli zobaczymy, może w przyszłym roku polski klub trafi na jakiś hiszpanów to będzie porównanie do Wks.

Kibic123 - 15 września 2013, 12:34:19 - *.icpnet.pl
To co Rumak już nie jest taki przemądrzały jak w zeszłym sezonie?

...... - 15 września 2013, 13:21:23 - *.zone3.bethere.co.uk
Brawo Amikabiedny Zalgieris w przyszlym roku nie tawi na naj leprza druzynie w Europie

LEGNICA - 15 września 2013, 13:28:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Byłem byłem ! :D
Pozdrowienia z Legnicy ! Śląsk & Miedź !!! Do zobaczenia na meczu Śląsk vs zagłebie !!

neron - 15 września 2013, 14:50:01 - *.204.171.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@legnica a na mecz swojej drużyny nie pojechałeś ? było by was czterech.

@Buncol - 15 września 2013, 15:09:07 - *.dynamic.chello.pl
Śląsk przynajmniej ma napastnika klasowego, nie to co Legia jakiś Dwalaszwili co strzela raz na ruski rok..

iEwka - 15 września 2013, 15:46:50 - *.elwico.pl
Tomek H. będzie tatą.

uLuu - 15 września 2013, 16:03:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Zabójcza skuteczność Zawiszy" z Cracovia 2:0. Dlaczego nie ma takiego tematu? Zawisza też wygrał 2:0. Ale i tak najlepszy temat to "reprezentacyjna forma Pawla Brozka" :D

amaral - 15 września 2013, 16:05:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dopóki Lech nie kupi dwóch napadziorów, to nic strzelać nie będzie. Nie da się grać bez piłkarzy umiejących zdobywać bramki. Proste.

martin - 15 września 2013, 16:58:03 - *.dynamic.chello.pl
jak długo będzie rumak trenerem -tej chwili zespół lecha to kompletne dno -atrener jeszcze większe dno

olo - 15 września 2013, 17:36:45 - *.dynamic.chello.pl
klękinj pred Śląskim panem???????

macieju - 15 września 2013, 17:47:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
teraz kazdy klub jak strzeli 2 bramki to ma zabójczą skuteczność a zawodnik jak strzeli 2 bramki ma forme reprezentacyjna :D brawo 90minut

Wiślak - 15 września 2013, 20:15:28 - *.dynamic.chello.pl
Nie no...tytuły od czasu "Plaku narobił smaku" to chyba najwieksza prowokacja na tym portalu ;))Ale dopoki jest bardziej rzeczowy niz te zalosne tuzy medialne to i tak tu bedziemy wchodzić i pisać.
Pozdro dla WKS z Krakowa!! Gra ciut przypominała WKS z pucharow wreszcie (poza ostatnim meczem), bo poprzednie mecze ligowe to było tylko solidne rzemiosło. Obiektywnie za rok najlepsza trójka do pucharów to Legia (dośw. i wspólczynnik oby po tym sezonie), Wisła (współ. i głód pucharów) i Śląsk (dośw. + koniecznosc poszerzenia ławki). 4 ciezko obsadzić..Lecha nikt juz nie chce ogladac, moooze Lechia? Niezła piłka, stadion, wiara po remisie z Barca powinna w pucharach dać jakiś bonus.

Psie Pole - 15 września 2013, 21:00:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzialem ze Jelenia Góra przyjechała ładnie ładnieco tam kreca z nami????

Krzychu - 15 września 2013, 23:28:46 - *.adsl.inetia.pl
Jelenia już była na Sevili

nyrol - 16 września 2013, 0:02:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
amica traci Miasto Warta 1912 Nadchodzi jak tam Mury i Poznań Strzeszyn ??? W 1912 Uderzy niedługo !!! a Na legii 45000 po-znanaików z wsi wlkp !!!

nyrol - 16 września 2013, 0:05:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tej Pula 2000 a was tak mało litar nie dał kichy ???? tej doping mega słabo !!!Wilda 100 % Warta a te wasze wrzuty na W 1912 jusz niedługo znikną!!!

bumar - 16 września 2013, 0:10:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lech net pappa co was tak mało na Mieście W1912 Warta 100% Old Style Warta n Barwy na Wildzie Warty i Tagi Warty Oi boli was burki Ta Wilda i Poznan Strzeszyn !!! Na Legii i Pogonii po 43000 amici z wsi wlkp !!!

nyrol - 16 września 2013, 0:38:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na Legii se odbijecie 43000 lech junek wsi boys z landu!!

Paniowice - 16 września 2013, 0:42:14 - *.7-1.cable.virginmedia.com
Niestety nie widziałem meczu, niedawno wjechałem za granice i nie ma na razie TV.
Cieszy mnie wgrana Śląska którego jestem kibicem, ale strasznie mnie wkurzają komentarze tego pana na górze. Wiadomym jest, że polska odstaje poziomem od innych lig europejskich. Po pierwsze chciałbym zobaczyć Legie grającą z jakąś hiszpańską drużną, bo tam cała liga to jak dla nas potęga, po drugie pamiętam wygrane śląska z Legią więc te 5:0 dla Legii nie boli aż tak bardzo. Po Trzecie jak się udzielamy w jakiejś dyskusji fajnie by było znać fakty. A ponadto to mimo, iż jestem kibicem Śląska zawsze trzymam kciuki za każdą polską drużynę w rozgrywkach międzynarodowych, Wam polecam to samo.

Pan Edzio - 16 września 2013, 10:56:44 - *.200.212.17