14 września 2013, 21:51:50 - euzi
Waldemar Sobota zadebiutował w Clubie Brugge

Waldemar Sobota zaliczył swój pierwszy występ w barwach Clubu Brugge. Reprezentant Polski pojawił się na boisku w 69. minucie wygranego 4-1 (1-0) meczu 7. kolejki belgijskiej Jupiler Pro League z Lierse. Polak zmienił Liora Refaelova.

14 września 2013, 20:00 - Brugia (Jan Breydelstadion)
Club Brugge KV 4-1 Koninklijke Lierse SK
Maxime Lestienne 42, Jesper Jørgensen 62, Tom De Sutter 80, 89 - Rachid Bourabia 70

żółta kartka: Hossam Ghaly (Lierse).

sędziował: Johan Verbist.

Cały mecz na ławce rezerwowych Lierse spędził były bramkarz Legii Warszawa Ihor Berezowśkyj.

Rafał - 14 września 2013, 21:54:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszedł i minute pózniej bramke stracili hehe drewniak.

kibic - 14 września 2013, 21:58:12 - *.ssp.dialog.net.pl
biedny Rafałek oj biedny

@Rrafał - 14 września 2013, 21:58:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rafał idź kręcić karuzelę :-). Idź do tartaku albo graj w menago. Bez odbioru buraku. Waldek to jeden z lepszych zawodników kadry.

Dark - 15 września 2013, 1:08:15 - *.dynamic.chello.pl
Janoz - A Glik grał 90 minut w zespole Turynu, który nie przegrał z Mediolanem.

Hubc - 15 września 2013, 1:15:36 - *.centertel.pl

@Dark - 15 września 2013, 2:57:21 - *.opera-mini.net (*.254.75.133)
nie z Mediolanem, a z Milanem. We Włoszech nie ma klubu "Milano".

djaq - 15 września 2013, 9:05:55 - *.59.252.130
Akurat przy bramkach Toma De Sutter'a asysty zaliczył Maxime Lestienne, a nie Sobota, więc nie pisz głupot 'omar'.

do @Dark - 15 września 2013, 9:59:53 - *.253.mirolan.pl
Przecież Milan to nazwa Mediolan. Więc owszem nie przegrali z Mediolanem. We Włoszech jest AC MILAN i INTERNATZIONALE MILAN.

do powyżej - 15 września 2013, 12:11:12 - *.dynamic.chello.pl
raczej "Internazionale Milano". Milan to nazwa angielska.

bigos - 15 września 2013, 12:25:19 - *.pool.mediaWays.net
Rafał ty to nawet do tarcia chrzanu sie nienadajesz,bo płaczesz wtedy,więc popatrz na siebie najpierw...

Obiektywny - 15 września 2013, 13:29:27 - *.itcomp.pl
Sobota grając w Śląsku w dużej mierze przyczynił się do wyeliminowania Brugii, a teraz grając w niej, ustępuje miejsca zawodnikom, których wyeliminował... Smutne to.

abc - 15 września 2013, 13:56:19 - *.smtvsat.pl
Sobota zagra dobrze jeden na dziesięć meczów, reszta spotkań to trzy dobre akcje i sto strat.

marbrod - 15 września 2013, 14:11:13 - *.9.4.23