15 września 2013, 18:53:27 - Adrian10
Apóllon przegrywa w lidze

W spotkaniu 2. kolejki cypryjskiej ekstraklasy rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy - Apóllon FC przegrał na wyjeździe z AS Anórthossis Ammochóstou 1-3 (0-2). Legia po raz pierwszy zmierzy się z cypryjskim klubem 3 października.

15 września 2013, 17:00 - Larnaka (Stádio Antónios Papadópoulos)
AS Anórthossis Ammochóstou 3-1 Apóllon FC
Roberto Colautti 13, 76, Gonzalo García 31 (k) - Chrístos Karypídis 59

Apóllon: 83. Bruno Vale - 18. Ovidiu Dănănae (50, 28. Mários Stylianoú), 55. Chrístos Karypídis, 16. Geórgios Merkís, 88. Geórgios Vassilíou - 14. Camel Mériem, 6. Marcos Gullón (80, 19. Abraham Gneki Guié), 56. Rachid Hamdani, 10. Gastón Sangoy, 20. Bertrand Robert (46, 26. Fótios Papoulís) - 9. Roberto García.

żółte kartki: Savo Pavićević - Bertrand Robert.

sędziował: Leóntios Tráttou.

W 68. minucie meczu w drużynie gospodarzy pojawił się były zawodnik warszawskiego klubu Moshe Ohayon, zmieniając Grigórisa Mákosa. Izraelski pomocnik zaliczył asystę przy trzeciej bramce dla Anórthossisu.

xxx - 15 września 2013, 22:30:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a Apollonem tak ale mysle ze wszystkie kluby ich pykna wiec 3 miejsce mamy hehe ;)

kibic - 15 września 2013, 23:05:33 - *.adsl.inetia.pl