16 września 2013, 19:48:54 - Tony
Górnik nadal w formie

W ostatnim spotkaniu 7. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał 2-1 (2-0) na własnym stadionie z Zagłębiem Lubin. Bramki dla gospodarzy strzelali Rafał Kosznik oraz Préjuce Nakoulma, z kolei dla gości trafił Arkadiusz Piech. Zabrzanie wciąż pozostają niepokonani w lidze, a także zrównali się punktami z liderującą Legią.

Cztery minuty po rozpoczęciu meczu pierwszą okazję do zdobycia bramki stworzyli gospodarze. Krzysztof Mączyński podał prostopadle do Pawła Olkowskiego, a prawy obrońca Górnika będąc już przy linii końcowej boiska wycofał piłkę na piąty metr do Nakoulmy, jednak mocne uderzenie z pierwszej piłki urodzonego w Wagadugu pomocnika ze sporymi problemami obronił Michał Gliwa. W odpowiedzi dziesięć minut później bliscy szczęścia byli goście, jednak po prostopadłym podaniu Łukasza Piątka minimalnie niecelnie z szesnastu metrów przy bliższym słupku uderzył Arkadiusz Woźniak. W 21. minucie po zamieszaniu w polu karnym piłka znalazła się pod nogami niepilnowanego Mateusza Zachary, który momentalnie uderzył, lecz piłka trafiła w słupek, a chwilę późnej sytuację wyjaśnili obrońcy Zagłębia.

Minutę później goście nie mieli już tyle szczęścia. Łukasz Madej dośrodkował w pole karne z prawej strony boiska, a piłka co prawda została wybita przez obrońców Zagłębia, jednak wprost wprost pod nogi Kosznika, który przyjął piłkę i natychmiast zdecydował się na uderzenie, po którym futbolówka po odbiciu od Adama Banasia ostatecznie wpadła do siatki obok bezradnego Gliwy.

Gospodarze poszli za ciosem i w 30. minucie podwyższyli prowadzenie. Olkowski mocno wstrzelił piłkę w pole karne, co okazało się świetnym prostopadłym podaniem, a Nakoulma ofiarnym wślizgiem bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza Zagłębia.

Zabrzanom wciąż było mało. Dziewięć minut później Kosznik podał piłkę na szesnastny metr do Nakoulmy, pomocnik Górnika idealnie się z nią zabrał, po czym efektowną podcinką próbował pokonać Gliwę, jednak minimalnie przestrzelił.

Druga część gry mogła znakomicie rozpocząć się dla gości. Đorđe Čotra będąc niemal przy linii bocznej boiska zdecydował się na strzał, po którym mało brakowało, a piłka wpadła by do bramki Pāvelsa Šteinborsa, jednak bramkarz Górnika popisał się świetną interwencją.

Efekt przewagi Zagłębia w drugiej połowie został udokumentowany w 59. minucie, gdy przepiękną bramkę strzelił Piech. Napastnik gości przebiegł z piłką kilka metrów, a następnie oddał potężny strzał prawą nogą z około trzydziestu metrów, po którym futbolówka, nabierając niecodziennej rotacji znalazła się w siatce zupełnie zaskoczonego Šteinborsa.

W 74. minucie na boisku pojawił się Bartosz Iwan i już po kilkudziesięciu sekundach mógł wpisać się na listę strzelców, jednak uderzenie głową pomocnika Górnika po dośrodkowaniu z rzutu rożnego było niecelne. Dziesięć minut później dwójkową akcję w polu karnym przeprowadzili Mączyński i Nakoulma, ale uderzenie tego ostatniego w sytuacji sam na sam z Gliwą obronił bramkarz gości.

16 września 2013, 18:00 - Zabrze (Stadion im. Ernesta Pohla)
Górnik Zabrze 2-1 Zagłębie Lubin
Rafał Kosznik 22, Préjuce Nakoulma 30 - Arkadiusz Piech 59

Górnik: 1. Pāvels Šteinbors - 17. Paweł Olkowski, 2. Błażej Augustyn (65, 22. Seweryn Gancarczyk), 5. Ołeksandr Szeweluchin, 4. Rafał Kosznik - 14. Préjuce Nakoulma, 29. Krzysztof Mączyński, 6. Radosław Sobolewski, 19. Mariusz Przybylski, 18. Łukasz Madej (74, 38. Bartosz Iwan) - 20. Mateusz Zachara (90, 9. Szymon Skrzypczak).

Zagłębie: 24. Michał Gliwa - 4. Paweł Widanow, 5. Adam Banaś, 21. Bartosz Rymaniak, 22. Paweł Oleksy - 15. Adrian Błąd (58, 20. David Abwo), 33. Ľubomír Guldan, 28. Łukasz Piątek, 9. Arkadiusz Woźniak (46, 27. Michal Papadopulos), 3. Đorđe Čotra (86, 23. Piotr Azikiewicz) - 11. Arkadiusz Piech.

żółte kartki: Przybylski - Guldan, Banaś, Piątek.

do trsl:
Możecie sobie czekać,dostaniecie 3-0 i do domu,mistrz jest ty(L)ko jeden synku!

Dąber - 16 września 2013, 19:51:28 - *.64k.pl
Leszek Ojrzyński?

bogo - 16 września 2013, 19:51:35 - *.tmodns.net
Zara bedzie news Buczek zwolniony z funkcjii 1trenera Ojzynski jego nastepca!!!

ZL - 16 września 2013, 19:52:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Słaby mecz w wykonaniu Zagłębia, ładna bramka Arka Piecha. No to czas na Ojrzyńskiego w roli trenera ZL. Z Koroną tylko zwycięstwo!

ben95 - 16 września 2013, 19:52:38 - *.238.254.11
piech w formie

rafalski - 16 września 2013, 19:53:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hajto musi przejąć Zagłębie i tyle?! Banaś pierwsza kartka w sezonie haha To świadczy o tym że taki zawodnik jak reszta zespołu nie walczy na maxa ! A jakoś tam będzie byle do pierwszego Wyróżnienie Wozniaka i Piecha W Górniku Nakoulma,Sobolewski,Kosznik,Olkowski i Przybylski Co się dzieje z Łuczakiem ?

AS - 16 września 2013, 19:53:40 - *.168.172.27
Jedyny plus, że zwolnią Buczka! No i kapitalny gol Piecha! Czekamy na Ojrzyńskiego.

JACKSON - 16 września 2013, 19:54:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik gra super jak na nasze warunki i wszystko zależy od zimowego okienka jeśli zatrzymają liderów i się wzmocnią będą puchary. Bajdełej ten stadion to kiedyś wybudują? Już chyba 10 lat stoi taki surowy.

anonimus - 16 września 2013, 19:54:26 - *.dynamic.chello.pl
sporo wolnych miejsc na stadionie...po co im taki stadion jak go nawet w połowie nie wypełnią..dlaczego banaś nadal strzela dla górnika mimo że biega w koszulce zagłębia?

OMG - 16 września 2013, 19:55:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma to jak komentarze cipek : '' Zagłębie spadek '' Przedł zagłębiem jest jeszcze można powiedziec że cały sezon. Jak było w tamtym sezonie ? Źle rozpoczęli i każdy gadał że spadek a ostatecznie zakończyli w połowie tabeli.

lechu1980i - 16 września 2013, 19:56:24 - *.ssp.dialog.net.pl
A może to lepiej , że Zagłębie spadnie do 1 ligi i KGHM wycofa się ze sponsoringu? Bedą zarabiać po 5 koła to może zaczną grać. Z drugiej strony np w Borussii zarabiają kilka a nawet kilkanaście razy więcej i graja jak z nut.... Nie kumam tego .
Zagłębie Lubin TO MY KIBICE

elzen - 16 września 2013, 19:57:01 - *.dynamic.chello.pl
gornik mistrzem polski ale w pinpongu hahaha o mało a by nie było remisu z takim lubinkiem

Judasz - 16 września 2013, 19:57:10 - *.toya.net.pl
piękna kolejka: ruch baty, piast baty, Gieksa wygrana, Górnik zwycięstwo i współlider EX

Miedziowy - 16 września 2013, 19:59:05 - *.ssp.dialog.net.pl
Gratulacje dla Górnika.
Ach to Nasze Zagłębie...

fumfel fum - 16 września 2013, 20:00:30 - *.bois.qwest.net
No i jeszcze na dodatek Gornik pozbyl sie tego,jak to ma nazwe.....LECHIA.i jest gitara,Ferdziu!!!!

Judasz - 16 września 2013, 20:01:35 - *.toya.net.pl
spokojna twoja rozczochrana, Nawałka nie zostanie trenerem kadry bo będzie on zza granicy...

DGL - 16 września 2013, 20:01:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ZL SPADEK ZENADA !:-( na Dolnym Slasku.!

alicja - 16 września 2013, 20:05:16 - *.play-internet.pl
Zagłębie ma słabego trenera porażka to jego zasługa i Gliwy. Jak można w pierwszym składzie wystawić Błąda, Woźniaka, Oleksego skoro mają problemy z graniem w III lidze. Papadopulos, Bilek i Jeż od początku i mamy zwycięstwo. Piątek też bardzo słabo.
Trener w trybie natychmiastowym do wymiany. Straciliśmy tylko czas dając szansę Buczkowi. Górnik był do ogrania.

Spokojnie - 16 września 2013, 20:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik miał łatwy terminarz do tej pory, taka prawda...

gd - 16 września 2013, 20:08:54 - *.50.54.34
Słabo Górnik, u siebie z ostatnia druzyna tylko 2;1.. to dopiero 7 kolejka, ludzie.. jeszcze wiele sie pozmienia.

Kuba - 16 września 2013, 20:10:13 - *.promax.media.pl
3000 osób co ten klub bez kibiców robi w EX? wstyd na całą Polskę.

nico - 16 września 2013, 20:10:14 - *.30.4.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@dgl żenada to całe życie w trzeciej lidze.

Pszczyna - 16 września 2013, 20:12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
taa wy i majster hah tak jak w zeszłym sezonie? ARek Piech

piter74 - 16 września 2013, 20:15:01 - *.dzierzoniow.vectranet.pl
Dramatycznie beznadziejna gra Zagłębia - uważam że zajmuje za wysokie miejsce powinno być ze swoją grą ostatnie. Beznadziejna koncepcja trenera -powiem krótko Buczek się kompletnie nie nadaje - jak można w pierwszym składzie wystawić Gliwę , Rymaniaka ,Woźniaka -dramat.

TORCIDA - 16 września 2013, 20:16:58 - *.231.81.184
Śmiać mi się chce, jak czytam komentarze typu: "3000 osób na meczu, co ten klub bez kibiców robi w ekstraklasie" A wystarczy troszkę poszperać w internecie i byś wiedział co się gdzie buduje.. Za rok będzie na trybunach 3 ale z 4 zerami na końcu Pozdrowienia z trójkolorowego Knurowa!

robert - 16 września 2013, 20:19:36 - *.play-internet.pl
Może w końcu ta porażka pozwoli nowemu Zarządowi KGHM na czele z p.Kardelą otworzy oczy na działania "harcerza" czyli Prezesa Klubu obecnego oraz poprzednika,który schował się w Radzie Nadzorczej.

Po co się spinać gramy na wiosnę.
Kibice Zagłębia powinni kupować karnety na wiosnę.

kbicka - 16 września 2013, 20:20:58 - *.play-internet.pl
Ulatowski jest wolny . . .

Hapal - 16 września 2013, 20:25:48 - *.opera-mini.net (*.47.164.137)
Zagłębie spadek tylko Salos

Dark - 16 września 2013, 20:26:06 - *.dynamic.chello.pl
Pszczyna - Udało Ci się dzisiaj wrócić do domu przed siódmą?
TORCIDA - Tak naprawdę nie ma sensu do takich komentarzy się odnosić, bo w takim przypadku albo ktoś próbuje prowokacyjnie zaistnieć anonimowo albo ktoś jest w ogóle nieogarnięty. Obojętnie czy celowo tak piszą czy na poważnie, najlepiej zignorować.
Lubin - Ale Lubin w grupie spadkowej nie powalczy o wysokie cele.

JohnyKSG - 16 września 2013, 20:26:42 - *.zabrze.vectranet.pl
Piech-strzał zycia,po za tym zagłębie nie istniało!
Gdyby Górnik sie nie oszczędzał,to wynik mógłby byc o wiele wyższy.Z Legia w drugiej polowie tak grać nie można.W 55-65 minucie mamy przestój,zadawalamy sie prowadzeniem i stajemy.Musi byc pressing i blisko przeciwnika.Nakoulma-popraw skuteczność,a wygramy!! Wszyscy do Warszawy!Jedziemy też samochodami.Bedzie NAS ponad 2 tysiace!

Tylko Legi - 16 września 2013, 20:27:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gornik mistrzem Polski hahaha chyba w latach 70-80 bo na pewno nie teraz :D Legia Mistrz!!! w Warszawie sie po was przejdziemy :D

Dark - 16 września 2013, 20:29:50 - *.dynamic.chello.pl
JohnyKSG - Wg mnie mecz pokazał, że w obronie na Pepsi Arenie w szlagierze T-Mobile Ekstraklasy powinien zagrać Gancarczyk, a nie Augustyn.

0-6 - 16 września 2013, 20:30:11 - *.centertel.pl
Gornik bedzie w grupie mistrzowskiej a ruch i piast w grupie spadkowej.

Jerry ZL - 16 września 2013, 20:30:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Buczek ty parodio trenera - jedyna myśl taktyczna, którą przekazałeś temu zespołowi to wybijanie piłki na oślep. Spadaj zarozumiały bucu.

Miedziowy - 16 września 2013, 20:35:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ZL Spadek ! :-) Padaka Styd na Dol Sl ! :-(

zdzich659 - 16 września 2013, 20:35:07 - *.adsl.inetia.pl
po co było zwalniać Hapala jak Buczek nic lepszego nie wprowadził co robił na bosku Błąd,Wożniak i Rymaniak,ile jeszcze razy piłka będzie się odbijała od Banasia i wpadała do własnej bramki Gliwa był bez szans przy pierwszej jak i drugiej bramce,co robił Guldan na prawej pomocy aRymaniak na jego pozycji ,zresztą jak zobaczyłem ustawienie druzyny
to wiedziałem ,że będzie cięzko

jan_ek - 16 września 2013, 20:38:50 - *.via.zamek.net.pl
szkoda,że w Górniku nie ma napastnika.....

Miedziowy - 16 września 2013, 20:39:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Miedziowy - 16 września 2013, 20:40:02 - *.ip.netia.com.pl
A tak się śmiali z Miedzi Legnica a sami nie są lepsi .. nie liczcie tylko na piecha bo on sam meczu nie wygra

Znany - 16 września 2013, 20:40:12 - *.adsl.inetia.pl
Hu Hu Hu ! Górnik z Legią walka o Lidera no zobaczymy czy Górnik zrewanżuje się za 0:3 z wiosny i jeszcze coś widzieliście akcję Górnika 1;10 czasu

O - 16 września 2013, 20:44:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczerze to byly to dwie mega fartowne brqmki po rykoszetach, i fart w koncowce, ze piech spalil. czy to taka wspaniala forma aby napewno ?

KubaInteli - 16 września 2013, 20:44:40 - *.opera-mini.net (*.238.20.141)
Kuba inteligencie Górnik ma budowany stadion dla tego 3000 ludzi ;) A co do meczu to pierwsza połowa to gra tylko i wyłącznie drużyny Pana Nawałki , druga wyrównała sie może na 20 minut . Pozdrawiam normalnych .

miszcz.pl - 16 września 2013, 20:53:54 - *.98.123.126
hehe ci co krzyczą miszcz miszcz chyba nie znają regulaminu obecnego sezonu... Zostało jeszcze 30 kolejek haha Ale żyjcie sobie złudną chwilą gimby Sytuacja się zmieni jeszcze milion razy ale już miszcz miszcz!!!

Siarka - 16 września 2013, 20:54:37 - *.opera-mini.net (*.180.173.119)
Ale zabawne sa te lubinki kupujcie karnety na wiosne?!!! Chyba mistrzu zapomniales o podziale na grupy? Wiec do jakiej Legii ty porownanie robisz? Ty lepiej rownaj do Podbeskidzia bo powoli i one odjerzdza

Tyt - 16 września 2013, 20:54:39 - *.centertel.pl
A kim jest Ojrzyński ze tak sie podniecacie? Co osiągnął w KK? Złe ze chłopak od nas jest trenerem, blokuje wały i chce dobrze dla WZL? przyjdzie przeplacony trenerek, pokrzyczy, pomarudzi ze drużyna złe przygotowana i w zimie z dyrektorkiem przerobia pare baniek na transferach - tego chcecie?

royberpaka - 16 września 2013, 20:56:18 - *.215.202.24-internet.zabrze.debacom.pl
...no i gitara.
Stara Gwardia Gornika... ta prawdziwo... pozdrawio Zagłębie Lubin z lat 80-90tych.

COACH - 16 września 2013, 21:14:55 - *.191.152.122
Najsłabszy sędzia w EX PSKIT!!!!!!

AS - 16 września 2013, 21:23:03 - *.opera-mini.net (*.217.76.123, 212.2.96.15)
Ptak - Widanow, Godal, Guldan, Oleksy - Przybecki, Piątek, Bilek, Błąd - Papadopulos, Piech.
Trener: Ojrzyński.
Gliwa i Rymaniak do rezerw.

Jaro_KSG - 16 września 2013, 21:23:14 - *.as13285.net
@O Dwie fartowne bramki dla GORNIKA???Ty chyba meczu nie ogladales,wiec nie zabieraj glosu.W 1-szej polowie Zaglebie nie istnialo i dostali tylko najnizszy wymiar kary,w 2-ej tylko sporadycznie zagrazali bramce Steinborsa,caly mecz pod kontrola GORNIKA.

kris - 16 września 2013, 21:33:52 - *.205.108.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ruch co 6 : 0

dukat WZL - 16 września 2013, 22:10:45 - *.w82-127.abo.wanadoo.fr
Panie Lenczyk zapraszamy do Lubina w panu nadzieja.Trzeba wziąć za mordy krotko całą góre i reszte bandy a pan to potrafi

Buncol80 - 16 września 2013, 22:27:44 - *.warszawa.vectranet.pl
Szykuje się za tydzień fajny mecz w Warszawie. Aby tylko Legia sobie nie odpuściła jak we wcześniejszych meczach, gdy ligę grali przez pucharami. Szacun dla Nawałki, mając dość średnią ekipę są w samym czubie tabeli. Mam nadzieję że stadion nie będzie zamknięty i za tydzień będzie super meczyk na szczycie

Miedź - 16 września 2013, 22:34:19 - *.152.145.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Pozdrowienia z Legnicy! Zagłębie, nie spadniecie!

smakosz - 16 września 2013, 23:09:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kochany mój Górniczek znowu wygrał ... teraz trzeba to święto opić najlepiej 6 żubrami

DGL - 16 września 2013, 23:28:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Odwroccie Tabele to vice Zag?ebie na czele ! bu ha ha ! :-))

DGL - 16 września 2013, 23:30:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Majkel - 17 września 2013, 0:21:21 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Górnik! Oby tak dalej
GieKSa Górnik OLE !!!

aa - 17 września 2013, 0:40:06 - *.dynamic.chello.pl
A pomyśleć, że Zagłębie od lat jest jednym z najbogatszych klubów w Polsce. To jest najdoskonalszy przykład zlepku nierobów i leserów w naszej i tak ZNACZNIE przepłaconej lidze skopanej. Za co oni tam im płacą?! Cóż jak widać za państwowe można hulać do woli i nikt nikogo nie rozlicza, bo pieniądze państwowe to przecież "niczyje są".

Jan Ciamci - 17 września 2013, 1:23:40 - *.dynamic.mm.pl
ekstra ksg brawo Torcida KSG 1946& GKS BELCHATOW

norbi - 17 września 2013, 2:27:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Trener przegrał ten mecz na własne życzenie połapał się za póżno robiąc zmiany,żenująca postawa Wożniaka,Błąda,Czotry,za tych zawodników Papadulos,Abwo,Bilek mamy co najmniej jeden punkt.Jak długo będą wystawiać Wożniaka ten zawodnik wpływa destrukcyjnie na cały zespół!!!!!Walka to za mało trzeba grać jeszcze w piłkę.Brawo Piech nie wiem czy utrzymalibyśmy się bez Ciebie.

Hanys - 17 września 2013, 4:57:17 - *.dynamic.chello.pl
Już znowu zachwyty nad Piechem ,niech go Waldek znowu do kadry powoła ha ha pokazał w Turcji jaki z niego dobry napastnik!!W polskiej słabej lidze przeciętny zawodnik jest gwiazdą a wyjedzie do słabego klubu zagranicę i ława lub trybuny!!

Trex - 17 września 2013, 8:16:14 - *.ssp.dialog.net.pl
Wielka czerwona latarnia z lubina w tym sezonie spadek do 1 ligi i nawet miliony pompowane przez KGHM do tego klubiku nic nie pomogą. Piech nie ucieka z tego tonącego okrętu.

Trex - 17 września 2013, 8:17:31 - *.77.124.242
Siarka, masz może jakieś najnowsze pewne info o swojej miedźce ? Podziel się nowymi bajkami. Chyba jednak nic nie jesteś w stanie teraz zmyślić i postanowiłeś błysnąć pod wątkiem o ZL.

k-l - 17 września 2013, 8:28:08 - *.223.6.26
szykuje się chyba spadek w tym roku, choć ZL zawsze łapie kawałek lepszego sezonu, ale tabele pokazuje, że nie ma pewniaków do spadklu jak to było np w poprzednim sezonie, więc w tym sezonie Zagłębiu może się już tak nie fartnąć, bo dół to nie chłopcy do spadku a ktoś spaść musi, .. i oby to było Zagłębie bo już dość mam oglądania chłopców do bicia i ich metamorfozy na koniec sezonu, nudne to się staje

Trex - 17 września 2013, 8:41:05 - *.77.124.242
Halo, to znów ja. Piszę z legnicy bo my jesteśmy wielką czerwoną latarnią w I lidze. Gdzieś kompleksy trzeba rozładować bo z awansu nici.

jokemaker - 17 września 2013, 8:55:56 - *.29.172.139
do R - mówisz o tym byłym piłkarzu Ruchu 06 Chorzów? - pytam, bo chciałem się upewnić.....

Trex - 17 września 2013, 9:19:06 - *.ssp.dialog.net.pl
Lubin spadnie z ex mimo tego , że ma drugi budżet w Ex ale wstyd !!!! Ale nieudacznicy !!!

taktak - 17 września 2013, 10:23:56 - *.zabrze.vectranet.pl
widac ze kibice "legendy bez konca"ruchu 06 chorzow nie wytrzymuja juz tego ale trzeba im wybaczyc bo:brak stadionu i jakiegokolwiek widoku na taki,brak spomsora,brak kasy ,brak pilkarzygrajacych na poziomie eks,brak kibicow bo kiboli pijanych bijacych mulatkow na plazy i ich zenujace klamstewka ze to nie oni to nie licze,no i wyniki takie ze kazdy kibic chorzowa jak mie widziol w poniedzialek to spieprzal kaj pieprz rosnie z podkulonym ogonkiem i mordeczka w kubel tak ze -wybaczcie im ale nie maja lekko

GruzinzDib - 17 września 2013, 10:55:41 - *.legnica.vectranet.pl
Jak to jest możliwe, ze ma się tyle szrotu piłkarskiego w drużynie mając tyle pieniędzy... Lubin jest jednak fenomenem.

needle - 17 września 2013, 11:15:14 - *.adsl.inetia.pl
Quiz
Jak sądzicie, ilu będzie kibiców na szlagierze jesieni w Warszawie...?
Wpisujcie tylko [pięciocyfrową] liczbę, zobaczymy kto będzie najbliżej
Mój typ ===> 24631
Mam nadzieję, że porządkowi i zarząd nie ośmieszą się jak w zeszłym roku i kibice gości wejdą na czas
pozdro
IGła
PS
Odnośnie wyniku to zakładam, że teraz wygra (L) 2:0, ale w pucharze to GÓRNIK będzie górą.
Jeśli będzie odwrotnie też nie będę miał nic przeciw temu

Go - 17 września 2013, 11:22:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtala! Jak długo jeszcze?....

socjoświr - 17 września 2013, 11:45:00 - *.adsl.inetia.pl
Zwycięstwo cieszy, chociaż patrząc na różnicę poziomów mogło być wyższe i bez niepotrzebnej nerwowości w końcówce.
Zagłębie zagrało strasznie słabo, jeden Piech zaprezentował się tam przyzwoicie. Górnikowi przydałby się taki napastnik...
Co do Górnika to nie podobał mi się występ Madeja... Koleś miał być wzmocnieniem, a nie mieści się w jedenastce i dzisiaj było widać dlaczego: nie brał na siebie odpowiedzialności, szybko pozbywał się piłki, nie strzelał nawet kiedy powinien, a z jego akcji niewiele wynikało.

ŻabaGieKSa - 17 września 2013, 12:01:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Tym sezonie 15nasty majster,a ruch 06 chorzow spadek.MY awans i zas DErBY ;-)

Ernest Wuj - 17 września 2013, 12:12:07 - *.opera-mini.net (*.225.47.62)
26665 .

DGL - 17 września 2013, 12:23:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hej ! Zag?ebie L nie Martw sie ,w 1 lidze nie jest Zle ,a za rok ,a moze dwa Zag?ebie L z Chrobrym G?ogow moze Zagra ? ! :-))

DGL - 17 września 2013, 12:25:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl

barezi - 17 września 2013, 13:04:27 - *.mikolow.multimetro.pl
ludzie opamietajcie sie,pisze ktos ze latwy kalendarz czlowieku wisla na czele lechia na czele te mecze juz za nami teraz legia,nastepni ci co pisza Gornik slaby co powiedziec o waszych klubach,zaglebie nie bylo wstanie cokolwiek zrobic przypadkowa bramka powinno byc cos kolo 6-1 a ta akcja Gornika 80 sek wymienili kilkadziesiat podan a zaglebie latalo jak muchy w latarce no i na koniec ci co o frekwencji gadaja no coment rece opadaja pozdro dla normalnych

needle - 17 września 2013, 13:21:59 - *.adsl.inetia.pl
Jestem zawiedziony
Albo nie umiecie pisać po polsku, albo nie interesuje Was co napisali inni, albo piszecie horrory w stylu proroctwa awansu do ekstraklasy najbardziej skorumpowanego klubu w Polsce ...
...w dwóch słowach: szkoda gadać
GÓRNIK nie jest przypadkowo na tym miejscu, na którym jest; mnie to odpowiada, pewnie innym nie
teraz skupmy się na najbliższym (dość ważnym, ale bez przesady )meczu
i na frekwencji
ok...?
->Ernest Wuj umie czytać ze zrozumieniem..., a inni...?
IGła

Trex - 17 września 2013, 15:14:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Trenerze Buczek ja i moi koledzy nie jesteśmy gorsi od tych grajków Zagłąbia weż nas, będziemy grali lepiej za 50 % ich pensji !!!

Siarka - 17 września 2013, 15:54:29 - *.opera-mini.net (*.158.216.24)
Trex o jakich bajkach z mojej strony ty mowisz? Bo nie przypominam sobie o jakich kolwiek bym pisal. W d byles i g widziales a jak jest jakies info nie potwierdzone to tylko ze np Ojrzynski sobie tego nie zyczyl zeby publikowac tego ze odmowil Miedzi a byl juz praktycznie dogadany bo Lubinki sie odezwaly a to byl warunek ze w ek jak sie nie dogada to obejmie Miedzianke i tylko dlatego w Miedzi nie mam do tej pory trenera wiec ciagnij sie i uwarzaj zebys nie pekl bo cienki jestes jak guma w najtanszych kondonach dlatego sa takie ofiary jak ty peknietych prezerwatyw

TRSL - 17 września 2013, 17:08:00 - *.30.48.27.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
pozdrowienia dla sympatycznych kibicow ruchu 06 chorzow gdzieniegdzie pomieszkujacych na terenie rudy slaskiej.
torcida ruda slaska

^^^ - 17 września 2013, 18:02:57 - *.bielskobiala.vectranet.pl
extra ! Górnik ewentualnie Lechia MISTRZEM tej tępej ligii - może być.

maniko - 17 września 2013, 19:52:12 - *.ssp.dialog.net.pl
@DGL a z kąd ty możesz wiedzieć jak jest w 1 lidze jak wy cały czas w 3 bez przerwy 2 klasy niżej więc co ty majaczysz?

Leszek - 17 września 2013, 20:28:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Mam wrażenie, że te komentarze w sprawie zatrudnienia Ojrzyńskiego są pisane tylko przez niego samego i jego rodzinę. Przecież to rambo motywator a nie trener...

o! - 18 września 2013, 8:10:41 - *.215.196.252-internet.zabrze.debacom.pl
Koledzy z Cichej06 niech się nie cieszą bo parę dni temu Piech strzelił no Cichej 06 bramkę swoim kolegom

jan - 18 września 2013, 9:35:46 - *.play-internet.pl
Jak Górnik będzie mistrzem hehe chyba frekwencji u siebie. To jest sredniak ligi a nie żaden mistrz. To zagłębie jest słabe a nie górnik mocny. Niech wstydu nie robią i opuszczą ligę bo za chwilę będą pisać że mają kibiców w Krakowie hehe. Całą Polska się śmieje że odpisują sobie kibiców poza zabrzem.

KsG - 18 września 2013, 10:42:26 - *.play-internet.pl
Zagłębie obite na trasie, a tu cisza.

ŁKS-IAK - 18 września 2013, 10:59:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik Żadnego Meczu Nie Przegrał. Brawo Górnik! Brawo! Brawo! Brawo!

Trex - 18 września 2013, 11:45:48 - *.ssp.dialog.net.pl
Do KsG chyba z tym obiciem na trasie coś jest bo tak cicho tutaj ze strony lubińskich napinaczy. W końcu zasłużyli na to i dostali za swoje.

Trex - 18 września 2013, 19:35:26 - *.77.124.170
Nie mogę żyć bez Zagłębia ! Uwierzę w każdą bajkę byle tylko uleczyć swój kompleks. Ore ore Miedź ! ps. czasem udaję nawet kibica Zagłębia.

df - 18 września 2013, 19:48:44 - *.196.0.1.gost.mdimedia.pl
Odp: Sto(L)ica. Gdzie był wasz mistrz, gdy graliście w LM?

jan - 19 września 2013, 8:12:44 - *.promax.media.pl

Trex - 19 września 2013, 14:01:31 - *.ssp.dialog.net.pl
Wstyd się przyznac ale obili po drodze kibiców z Lubina . Dlaczego ? Przecież byliśmy tacy grzeczni.

Trex - 19 września 2013, 14:22:42 - *.ssp.dialog.net.pl
Oj boli boli po ostatnim wyjeździe do Zabrza. Trzeba iśc na giełdę pod stadion i sprzedac kilka patelni aby miec na mecz wielkiej czerwonej latarni Ex.

Trex - 19 września 2013, 14:37:46 - *.77.124.170
Dlaczego nie rozumiem, ze w Zabrzu gosci nie wpuszczaja ? I dlaczego nie moge zyc bez WZL ?