16 września 2013, 22:04:44 - afellay2
Gol Sławomira Peszki

Sławomir Peszko zdobył gola dla 1.FC Köln w wygranym 4-0 (3-0) meczu siódmej kolejki 2. Bundesligi przeciwko FC Energie Cottbus. Polski skrzydłowy wszedł na boisko w 59. minucie za Patricka Helmesa. Było to drugie trafienie Peszki w tym sezonie.

16 września 2013, 20:15 - Chociebuż (Stadion der Freundschaft)
FC Energie Cottbus 0-4 1.FC Köln
Patrick Helmes 2, Anthony Ujah 8, 28, Sławomir Peszko 67

żółte kartki: Uwe Möhrle, Marco Stiepermann - Matthias Lehmann.

sędziował: Knut Kircher (Wirtembergia).
widzów: 10 406.

Kacper Przybyłko (Köln) wszedł w 77. minucie za Anthony'ego Ujah. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Adam Matuszczyk. Sebastian Mrowca znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy.

t. - 16 września 2013, 22:05:30 - *.97.91.43
Do kadry na mecze z Ukrainą i Anglią. I tak nic nie tracimy.

kksiak - 16 września 2013, 22:06:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie jestem za powoływaniem Peszkina po 1 czy 2 meczu jak to chciał głupi Maciej Murawski, ale warto mu sie przyglądać, niech już lepiej to robi przyszły selekcjoner

roro - 16 września 2013, 22:10:05 - *.icpnet.pl
@kksiak
A ja tak. Jako zmiennik Soboty lub Błaszczykowskiego. Bramka w 2 Bundeslidze ma i tak większą wartość niż kilka bramek w naszej lidze. Wolę w kadrze Peszkę niż Brożka z Robakiem (wiem, że to inne pozycje).

kksiak - 16 września 2013, 22:14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
on dopiero zagrał 100 minut po rocznej przerwie człowieku i już do kadry? To może powołajmy Załuskę (wiem, że inna pozycja)

jacobLIS - 16 września 2013, 22:18:53 - *.net.pbthawe.eu
Proponuje Ćwielonga. Przeież nic nie tracimy, a koleś jakąś formę prezentuje grając w 2B.

Rafał - 16 września 2013, 22:24:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chlor do kadry.

Jack - 16 września 2013, 22:27:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I Ćwielong i Peszko na pewno nie będą gorsi od podstawowego rezerwowego w Sampdorii Wszołka

D. Alaba - 16 września 2013, 22:38:19 - *.opera-mini.net (*.254.75.133)
to ten co nie zna dobrych, austriackich piłkarzy?

aartysta - 16 września 2013, 22:42:28 - *.class101.petrotel.pl
Mierzej, Peszko,Jeleń do kardy

karlik@vp. - 16 września 2013, 23:28:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z Wszołkiem się zgodzę.

etnocentry - 17 września 2013, 0:38:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Peszko jak najbardziej się kadrze przyda w najbliższych dwóch spotkaniach. Dlaczego? Dlatego, że najprawdopodobniej będziemy musieli grać z kontry. Wszyscy zapewne pamiętamy Peszkę, który w towarzyskim spotkaniu z Niemcami był w stanie stworzyć sobie kilka stuprocentowych pozycji. Co prawda żadnej nie wykorzystał, ale ważna jest sama łatwość dochodzenia do nich. Oczywiście jego forma po takiej długiej przerwie może pozostawiać jeszcze wiele do życzenia, ale do meczów kadry pozostało jeszcze trochę czasu i Sławek powinien grać coraz lepiej, w przeciwieństwie do Soboty, który apogeum formy ma już za sobą, a teraz pewnie czeka go ławka w Brugii.

bobsley - 17 września 2013, 1:04:27 - *.ntlworld.ie
Peszko wciąga nosem połowe naszej kadry nawet na kacu,dajcie mu jeszcze 1 mecz i zacznie grac w podstawowym składzie Koeln,
Na następne 2 mecze kadry to nawet Bale z Krystyną w składzie by nam nie pomogli.Dwie ,trzy brameczki w plecy i jedziemy do domu grzecznie.

artson - 17 września 2013, 6:41:36 - *.centertel.pl
Peszko dostał szanse przy bezpiecznym wyniku i strzelił bramke która nic nie wniosła. Chce widzieć Polskiego zawodnika który wchodzi z ławy przy stanie 2-2 i aplikuje bramke na 3-2. Tylko który trener wpuści Peszkę na boisko kiedy losy meczu nie będą przesądzone... Więc tak po prawdzie to powinien ten występ nas średnio cieszyć. Ale graty tak czy siak

Bolo - 17 września 2013, 9:41:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Człowieku, Sławek ostatnio grał w I składzie i strzelił i asystował. On tam jest podstawowym zawodnikiem. A to, że nie gra w kadrze, to tylko błąd głupiego Smudy, że dał się sprowokować głupim dziennikarzynom! On ma ciąg na bramkę jakiego w Polsce nie ma nikt.

aaa - 17 września 2013, 9:46:14 - *.adsl.inetia.pl
Kto wie co z tym Mrowcą? Chłopak był kapitanem w juniorach Barernu a teraz nie łapie się nawet na ławę? Kontuzja czy jakiś fatalny zjazd formy?

obserwator - 17 września 2013, 9:48:47 - *.28.184.20
Tylko się ogarnijcie kolejkę temu w wygranym meczu z AUE peszko grał od pocztku meczu i strzelił bramkę został zmieniony 60 min monitorujcie dokładnie 2 bundeslige a póznij piszcie na pewno lepszy od wszołka który poszedłi grzeje ławkę a za pół roku go wypożycza do serie b i tak się skończy przygoda gościa w seria A a mierzejewski co w nosi do kadry niby strzela gole w tureckiej lidze a w kadrze dno to czemu nie próbować i tak nie mamy nic do stracenia przecież w defensywie trener cały czas próbuje pozd

Nora - 17 września 2013, 10:19:24 - *.2191498.ip.amg.net.pl
Prawda: Nie ma Peszki w kadrze = nie ma wyników... taki ciąg na bramkę to tylko w hiszpańskich klubach szukaj. (Sewija, Barcelona..)

olaFF - 17 września 2013, 10:29:41 - *.xtra.pl