21 września 2013, 17:57:17 - Adrian10
II liga, gr. wschodnia: 9. kolejka

W sobotę rozegrano siedem pozostałych spotkań 9. kolejki drugiej ligi wschodniej. Swoje mecze wygrały drużyny z Elbląga - Olimpia pokonała na wyjeździe Pogoń Siedlce 3-1 (2-0) i została nowym liderem tabeli, z kolei Concordia wygrała u siebie ze Stalą Mielec 1-0 (0-0). Wygrane bez straty bramki odniosły także Garbarnia Kraków i Siarka Tarnobrzeg. O trzy punkty swoje ligowe konto wzbogacił także Radomiak Radom. W Stalowej Woli miejscowa Stal zremisowała 1-1 (0-0) z Pelikanem Łowicz, strzelając wyrównującego gola w końcówce meczu. Bezbramkowy remis padł natomiast w Rzeszowie, gdzie Stal podejmowała Wisłę Puławy.

Pogoń Siedlce 1-3 Olimpia Elbląg
Łukasz Zaniewski 77 - Oleg Ichim 19, Kamil Kopycki 28, Krystian Wójcik 90 (s)

falcao - 21 września 2013, 18:01:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Olimpia .Niech jeszcze dojdą po kontuzji na wiosne Kiriłł i Paprocki i bedzie gicio

Lookasss - 21 września 2013, 18:02:11 - *.17-1.cable.virginmedia.com
ZKS!!!

Ketald - 21 września 2013, 18:02:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzę, że Garbarnia ruszyła, mają jej wybudować stadion na 4 tysiące ludzi, tylko muszą się utrzymać w 2 lidze, a patrząc na różnice pkt to szybko powinni się wydostać z strefy spadkowej.

ON - 21 września 2013, 18:02:47 - *.dynamic.chello.pl
RKS Motor Lublin 1950

NWM - 21 września 2013, 18:02:59 - *.opera-mini.net (*.61.129.89)
Radomiak wygral zaraz zacznie sie zielona inwazja z mega napinka.

RR - 21 września 2013, 18:03:03 - *.radom.vectranet.pl
zmiana trenera w Radomiaku pomogła. Powinna byc 3 kolejki temu. Jest progres.Oby tak dalej.Gratulacje !!! Tylko Radomiak

... - 21 września 2013, 18:05:46 - *.snydernet.net
I czym się popdniecasz? Limanovia już nie gra tego co na początku sezonu, taki ynik brałbym w ciemno przed meczem.

gulczas - 21 września 2013, 18:05:46 - *.vtelecom.pl
SIEKLIŃSKI WON !!!!!!!!!!!!!!!!!!

oe - 21 września 2013, 18:07:45 - *.elblag.vectranet.pl
slabiutka ta liga - miejsce Olimpii jest w 1 lidze

krasnal - 21 września 2013, 18:08:32 - *.lanet.waw.pl
W drugiej kosmiczno-wschodniej tradycyjnie - każdy może wygrać z każdym

Prezes - 21 września 2013, 18:11:38 - *.ip.netia.com.pl (*.1.1.65)
Gratuluję Trenerze!Kosowski!3:0!Wysoka wygrana Radomiaka Radom!Brawo Radomiak!

d - 21 września 2013, 18:17:20 - *.ssp.dialog.net.pl
W zachodniej mistrz jest jeden CHG.

piter - 21 września 2013, 18:18:21 - *.adsl.inetia.pl
W Lublinie tylko Spartakus!

OlimpiJczy - 21 września 2013, 18:28:26 - *.136.208.225
LIDEREK ! TAK jest ! Zawsze wszędzie ZKS OLIMPIA !

e(L)o - 21 września 2013, 18:29:05 - *.siedlce.vectranet.pl
Gratuluję Olimpii. Fajnie, że zainicjowaliście wspólne śpiewanie na młynie. Zdobyliście twierdzę. Pozdro. Nie zawsze się wygrywa... nawet u siebie.

19HETMAN72 - 21 września 2013, 18:36:35 - *.radom.vectranet.pl
Krótka relacja. Pierwsza połowa - odbyła się. W drugiej padły trzy bramki. I to wszystko?? Tak - nareszcie wygrana i ważne 3 pkt, czyli "pierwsze koty za płoty" (mam nadzieję). A o tym czy - "jedna jaskółka wiosny nie czyni" dowiemy się dopiero po następnych 2-3 kolejkach. Tymczasem, oby tak dalej... i dalej. Pozdrawiam wszystkich i na koniec moja standardowa (jak ktoś to już wyżej ujął) "napinka": Tylko Radomiak RKS !!!

lip - 21 września 2013, 18:36:39 - *.adsl.inetia.pl
brawo siarkowcy

lip - 21 września 2013, 18:39:41 - *.adsl.inetia.pl

Blitz - 21 września 2013, 18:45:22 - *.play-internet.pl
Oj potrzebne to bylo, a teraz jazda do Lublina po 3 punkty i rewanz za porazke z wiosny. Pozdrawiam tym razem z fona bo komentarz po meczu bodajze reprezentacji dostalem bana ma ip z chaty

rr - 21 września 2013, 18:45:33 - *.zone4.bethere.co.uk
Marcin Jałocha nowym trenerem Radomiaka

kibic OE - 21 września 2013, 18:51:37 - *.ssp.dialog.net.pl
concordia pokonała żywą legendę. BRAWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a olimpia elblag i tak spadnie

tolek - 21 września 2013, 18:52:02 - *.interblock.pl
Mecz Stali z Pelikanem na remis. Remis jest sprawiedliwym wynikiem. Niestety sędziowanie w tym meczu było kiepskie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Sędzia nie wypaczył w prawdzie wyniku meczu, ale prowadził zawody na poziomie maksymalnie 4 ligi. Padanie zawodników Pelikana na murawę przy niemalże każdym kontakcie z zawodnikami Stalówki z okrzykiem "eeeej!" było już na prawdę żenujące. W drugiej połowie było już pod tym względem nieco lepiej, bo sędzia się opamiętał i przestał reagować na krzyki tych panienek.
Moim zdaniem powinno być karalne takie zachowanie, jakie zaprezentował ciemnoskóry piłkarz Pelikana po zdobyciu bramki. Była to jawna prowokacja na ogół kulturalnie dopingujących kibiców i moim zdaniem za coś takiego powinno się karać zawodników żółtymi kartonikami.

kibic - 21 września 2013, 18:57:35 - *.77.124.190
No gdzie jest zielona inwazja net holsów z Radomia.

fanfan - 21 września 2013, 18:59:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia za tydzien sprawi klepy concordii Batorowo i bedzie długo ,długo lderowac

bociek - 21 września 2013, 19:06:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chłopcy z Ludwinowa wygrali drugi mecz . Gratulacje . ! !

słonik - 21 września 2013, 19:10:37 - *.play-internet.pl
fanfan, będzie Olimpia - Concordia 1:2

niekumaty - 21 września 2013, 19:13:45 - *.centertel.pl
Mam pytanie do kibiców Olimpii. W razie awansu,gdzie będziecie grać? Na pewno nie na swoim... W Ostródzie,czy też w Gdańsku nie jesteście mile widziani.

cardiff - 21 września 2013, 19:21:36 - *.5-1.cable.virginmedia.com
dzis zdodnym rytmem bija nam nasze serca ktore My....za OLIMPIE damy w kazdy czas czy w czas dobry czy w czas zly!!!

@niekumaty - 21 września 2013, 19:25:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie interesuj się Olimpią , przypomnę ci że stadion(kurnik) w E - gu spełnia warunki.

TYLKO-OLIM - 21 września 2013, 19:36:34 - *.play-internet.pl
Olimpia Elbląg nie gra efektownnie, ale efektywnie - cóz skoro mają się z taką grą utrzymać, to niech i tak będzie :-)
Żal, że modernizacji stadionu nie będzie.
ZA tydzień pseudoderby - tylko 3 punkty, Olimpia tylko 3 punkty!!!

gregor1906 - 21 września 2013, 19:43:46 - *.dynamic.chello.pl
hmm

Radomiak - 21 września 2013, 19:52:12 - *.free.aero2.net.pl
No to teraz jazda z motorkiem ponad 1000 glow Radomiak rzadzi w tej wiejskiej lidze teraz tylko zwyciestwa i 1 liga!!!!P.s kibicowsko jestesmy najlepsi w tej lidze

Radomiak - 21 września 2013, 20:23:44 - *.free.aero2.net.pl
Zdziwisz i się i to bardzo motorowy Spartakusie ilu nas będzie!!!! Radomiak Jest WIELKI !!!!!

złoto - 21 września 2013, 20:25:13 - *.ip.netia.com.pl
Znicz w Tarnobrzegu zagrał przeciętnie, wprawdzie w I połowie miał więcej z gry jednak bez sytuacji bramkowych. II połowa w wykonaniu Siarki o niebo lepsza i w efekcie dwa gole. Biorąc pod uwagę sytuacje bramkowe mogło skończyć się i 4-0.

elouel - 21 września 2013, 20:26:59 - *.cdma.centertel.pl
co się w Siedlcach stało? o___O

Ikim król - 21 września 2013, 20:27:31 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tak jak ktos już napisał w Elblagu za 7 dni derby i zobaczymy my czy bezdomni. To do kolegi co do spadku OE. Co do kurnika to oszukał nas nowy prezydent Jerzy Wilk oddając 17,5 miliona dotacji z UE. najprawdopodobniej do Twojego miasta Olsztyn. Szkoda ze pójdzie na co innego niż stadion moze byśmy sie zobaczyli na derbach za rok no chyba ze my awans a wy spadek bez napinki.
Ps czemu nie ma wpisu Płaskiego

B - 21 września 2013, 20:31:49 - *.tmodns.net
Tylko Olimpia. Olimpia Queen of Poland!

E-g - 21 września 2013, 20:55:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prawda jest taka , że dwa największe miasta w tym pseudo - województwie nie mają stadionów tylko kible

patryk9827 - 21 września 2013, 21:24:12 - *.centertel.pl
w Siedlcach sędziowie jednostronni. 2 bramki że spalonego dla Olimpi. Druga połowa to ataki Pogoni dobrze bronił Rogaczow a Pogon nieskuteczna byla

jacOl - 21 września 2013, 21:25:40 - *.play-internet.pl
To jest błędne koło. "nie budujemy stadionu, bo zespół jest za słaby" ale jak awansujemy to "niestety, zespół jest świetny, ale nie przystąpimy do rozgrywek, bo nie mamy stadionu". Kabaret. I kolejny za tydzień, bo media już bredzą o derbach. Concordia w Elblągu zawsze będzie gościnnie.

jacOl - 21 września 2013, 21:28:21 - *.play-internet.pl
I jeszcze jedno małe pytanko do wszystkich hejterów szemrających coś od czasu do czasu o ruskim zaciągu - Coście tak cicho? Hej "znafcy", coście tak cicho?

ere - 21 września 2013, 21:29:10 - *.ennet.pl
Kibice Stali Mielec obecni w Elblągu?
W Lublinie zamknięty sektor gości na wniosek policji, więc sobie większość zielonych nie zaliczy 2 wyjazdu w życiu.

Lay's - 21 września 2013, 21:38:18 - *.dynamic.chello.pl
Kolego o nicku Radomiak gdzie z tym waszym kurnikiem do 1 ligi chyba sobie jaja robisz :D

Lay's - 21 września 2013, 21:40:29 - *.dynamic.chello.pl
Pytanie do OE - Kirił Raduszko u was już nie gra ???

do ere - 21 września 2013, 21:50:28 - *.elblag.vectranet.pl
kibiców Stali Mielec w Elblągu 6 osób, trochę pośpiewali. Ogólnie mecz bez historii sprawiedliwszy byłby remis ale cóż liczy się to co w sieci.!

1lazio - 21 września 2013, 21:55:51 - *.elblag.vectranet.pl
Raduszko Kiril kontuzja

andrzej - 21 września 2013, 22:20:13 - *.dyn.optonline.net
Stal Mielec byla zespolem lepszym Condoria kompletne granie na remis bez pomyslu przypadko. karny i ustalili karnym mecz Stal miala duzo sytuacji niestety nie potrafila strzelic szkoda Condoria fartem zdobyla 3 punkty.

Jezus Chry - 21 września 2013, 22:20:18 - *.opera-mini.net (*.175.247.14)
boże nie czytajcie nawet wpisów typu , , bo to nie pisze zaden kibic Radomiaka tylko rzydki z Broni Radom , podudzają zeby narobic bałaganu , każdy w Rdm nie liczy na awans Radomiaka lecz utrzymanie i tyle w tamacie ! na Motor nie bedzie zadnej inwazji . bedzie pewnie połowa tego co w tamtym seozonie pewnie czyli koło 500-600osób nie więcej, był szal po awansie to i sezonowcóe było duzo więcej , teraz sie troche uspokaja .

Stomil. - 21 września 2013, 22:42:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak jak wy nie uznajecie derbow z nami tak taz STOMIL tez.elblag to pomorze jest i derby maja z lechia lub arka,OLSZTYN derby moze miec z jeziorakiem.i tak spadniecie do 3 ligi.

MOT - 21 września 2013, 23:25:57 - *.ennet.pl
Tak, sektor gości na mecz ze Stalą Rzeszów i Radomiakiem jest zamknięty z powodu remontu parku maszyn dla żużlowców.

Pan Sowa - 22 września 2013, 0:12:44 - *.adsl.inetia.pl
Prawda jest taka, że zrobili to specjalnie na te mecze. Banda oszołomów... Pozdro z Białegostoku!

L7 - 22 września 2013, 0:56:57 - *.ennet.pl
LooooooooooooooooooooooooL z tego, że Radomiak ma się pchać do 1 ligi :D

Brx77 - 22 września 2013, 7:50:22 - *.radom.vectranet.pl
@Radomiak: przestań walić farmazony i napinać się na Motor. Inwazji nie będzie. Może i dobrze. Lepiej pojechać w mniejszej liczbie z dobrym dopingiem niż bandą sezonowców co dopingować nie potrafią tylko % walą. Info do pseudoRadomiaków i innych oszołomów: Radomiak w tym sezonie walczy o utrzymanie nie o awans! Pytanie do Motoru czy info o zamkniętym sektorze gości jest już pewne?

Botafogo - 22 września 2013, 7:55:18 - *.lublin.hypnet.pl
Radomiak nie zrobi "inwazji" ponieważ sektor gości jest jeszcze zamknięty. Nikt nie wierzy w to, że oprócz pojedynczych osób incognito ktokolwiek z Radomiaka się stawi pod stadionem, tak jak to zrobił Motor w Radomiu w poprzednim sezonie.

kvik - 22 września 2013, 8:08:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warchoły w zeszłym sezonie tak się napinali, że Motor bardzo słabo bo tylko w 400-500 osób przyjechał pod stadion w Radomiu, a oni nawet jakby sektor był zamknięty to i tak w 1000 osób by się pojawili w Lublinie-no to ciekawe jak będzie w sobotę?? Z drugiej strony szkoda że sektor gości będzie zamknięty, bo byśmy zobaczyli ilu w tym sezonie zostało Warchołów po zeszłorocznej fali po awansie, podejrzewam że niecała połowa.

Sasza - 22 września 2013, 9:36:40 - *.play-internet.pl
ZKS Olimpia Elbląg liderem widzę została. I bardzo dobrze.

M - 22 września 2013, 11:13:36 - *.adsl.inetia.pl
No to szybciej niż się większości radomskich napinaczy internetowych wydawało przyszedł czas na weryfikację jaką to nie jest wielką ekipą ten Radomiak. Minęło kilka miesięcy i macie pole do popisu ile to was będzie pod stadionem w Lublinie. 550? Myślę że o takiej liczbie możecie sobie pomarzyć.

kamr - 22 września 2013, 12:23:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie martw sie o kibiców Radomiaka,napewno dopiszą i żebyś się nie zdziwił... see you.

do Olimpi - 22 września 2013, 14:45:35 - *.205.115.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawda że z jakimiś przygodami jechaliscie do Siedlc czy farmazon ???

wg - 22 września 2013, 16:22:33 - *.228.16.95
wicher gwiździny obija oe na trasie

WS - 22 września 2013, 19:05:12 - *.ssp.dialog.net.pl
Nic absolutnie sie nie działo.

resoviak - 22 września 2013, 22:08:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,22.09.2013 rok
Brawo Wisła Puławy. Dnia 29.09.2013 rok Stal Mielecka rozniesie wpław Stal Rzeszowską 5:0!
W Rzeszowie tylko CWKS Sovia Resovia Rzeszów King Królowa Miasta Rzeszowa i Podkarpacia!!!!!!!!!!!!!

Do resowia - 23 września 2013, 8:25:32 - *.internetdsl.tpnet.pl
resowiaku bo Ci żyłka pęknie ! Boli was to że Stal rządzi w mieście ? dobrze że boli bo ma boleć ! A jeszcze jak Stal zrobi super liczbę w Mielcu to się pewnie pochlastasz!
Pozdro dla prawdziwych kibiców.
MÓWISZ RZESZÓW - KRZYCZYSZ STAL

resoviak - 23 września 2013, 10:56:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów 23,09,2013 rok
Resoviak do tego Stalowca co wpisał głupoty dnia 23 września 2013, 8:25:32 - aoh70.internetdsl.tpnet.pl
W Rzeszowie mówisz Rzeszów - Krzyczysz CWKS Sovia Resovia Rzeszów King Królowa Miasta Rzeszowa i Podkarpacia to jest prawda w 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Twój Klub Stalowcu jest klubem komunistycznym i złodziejem dobrych piłkarzy Resovii w latach 60 i 70 tych 20 wieku to jest prawda w 100 %!!!!!!!!!!!!

widelec - 23 września 2013, 11:05:07 - *.87.0.1
Pytanie do "Do resowia" (tak w ogóle to "Resovia", szanuj przeciwnika) - dostaliście coś więcej biletów na Mielec, czy tylko to co przysługuje na sektor gości (ok.400) ?

do @kamr - 23 września 2013, 15:29:35 - *.ennet.pl