21 września 2013, 19:51:30 - MichalMKS
Debiut Pawła Wszołka w UC Sampdoria

Paweł Wszołek zadebiutował w swoim nowym zespole - UC Sampdoria. Polak wystąpił w zremisowanym 2-2 (0-1) meczu 4. kolejki włoskiej Serie A z Cagliari Calcio. Wszołek na boisku pojawił się w podstawowym składzie i został zmieniony w 55. minucie przez Nicolę Pozziego.

21 września 2013, 18:00 - Cagliari (Stadio Sant'Elia)
Cagliari Calcio 2-2 UC Sampdoria
Albin Ekdal 26, Daniele Conti 90 - Manolo Gabbiadini 89, Lorenzo De Silvestri 90

żółte kartki: Daniele Conti, Albin Ekdal, Luca Rossettini - Paweł Wszołek, Pedro Obiang, Daniele Gastaldello.

sędziował: Marco Di Bello.

Całe spotkanie na ławce rezerwowych spędził drugi z polskich zawodników UC Sampdoria Bartosz Salamon.

Drużyna Polaków zajmuje obecnie szesnaste miejsce w tabeli z dorobkiem dwóch punktów.

norcio - 21 września 2013, 19:58:09 - *.centertel.pl
Super mecz w wykoaniu Wszołka!! Oby tak dalej!

Paweł - 21 września 2013, 20:00:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wszołek strzelił gola którego sędzia nie uznał ,jednak okazało się bramka padła prawidłowo.Pozdro oby tak dalej

Golf - 21 września 2013, 20:09:30 - *.toya.net.pl
Rasiak w debiucie w Tottenhamie też strzelił bramkę, której sędzia nie uznał :p

lekarz - 21 września 2013, 20:20:23 - *.LAN3.mega-net.pl
Przestań przypominać ludziom, że Rasiak kiedykolwiek grał w Tottenhamie. U mnie to wywołuje zapaść.

Hans - 21 września 2013, 20:35:01 - *.centertel.pl
A dla mnie Rasiak zrobił karierę jakiej wiele polskich gwiazdeczek nie zrobi nawet w połowie;-)

elosik - 21 września 2013, 20:43:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby Rasiakowi sędzia wtedy uznał gola, myślę, że dłużej by tam został... jak myślicie? albo pomogłoby mu to w karierze jeszcze lepiej!

RKS1910 - 21 września 2013, 20:48:23 - *.opera-mini.net (*.235.186.62)
Hans 100% prawdy.

kksiak - 21 września 2013, 20:57:06 - *.ip.netia.com.pl
fajnie, ze debiut i strzelil tego nieuznanego gola, ale dostal wedke w 55 minucie, wiec do konca rozowo nie jest

Ciekawski - 21 września 2013, 21:02:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby doliczyli 30 minut i padł wynik 3:3 to też byście podali: Albin Ekdal 90, Daniele Conti 90, 90 - Manolo Gabbiadini 89, 90, Lorenzo De Silvestri 90
?

ss - 21 września 2013, 21:11:51 - *.internetia.net.pl
Obudzili się na minutę przed końcem.

asd - 21 września 2013, 21:34:14 - *.radom.vectranet.pl
Bramkarz Cagilari klasa światowa.. hahahahah

azz - 21 września 2013, 21:44:27 - *.centertel.pl
Oby przynajmniej zrobił taką karierę jak Rasiak. To mistrzostwo świata wcisnąć takiego przecietniaka do Serie A.

dgtw - 21 września 2013, 21:56:26 - *.dynamic.chello.pl
Czy ten Pan przypadkiem nie grał w barazach Szczakowianka-Świt i nie powinien być zdyskfalifikowany?

DENIS - 21 września 2013, 22:17:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paweł

kozik - 22 września 2013, 1:47:15 - *.smrw.lodz.pl
Szkoda ze nie dodajecie w 90 min...opcji + bo to trochę już irytujące się staję..fajnie by było czytać artykuł wiedząc kiedy padła bramka oczywiście uwzględniając doliczony czas gry...myslę , że nie jest to jakas wielka filozofia..pozdrawiam

realmarcin - 22 września 2013, 12:20:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kozik popieram. Nie wiadomo kto ostatni stracił bramkę.

fan - 22 września 2013, 12:44:26 - *.dynamic.chello.pl
Hans - 21 września 2013, 20:35:01 - public-gprs79571.centertel.pl
BRAWO,BRAWO,BRAWO ZA TEN KOMENTARZ ! 100 % PRAWDY ! ZERO SZYDERY,SZACUN ZA TE SŁOWA I KAŻDY KTO SIĘ ŚMIEJE Z RASIAKA POWINIEN OBIEKTYWNIE PRZEANALIZOWAĆ JEGO KARIERE !

kolec - 22 września 2013, 14:54:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl