22 września 2013, 16:56:14 - zumek
Lazio przegrało w derbach Rzymu

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy SS Lazio przegrał w meczu 4. kolejki włoskiej Serie A z AS Roma 0-2 (0-0). Polski bramkarz Łukasz Skorupski spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych drużyny gospodarzy.

22 września 2013, 15:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
AS Roma 2-0 SS Lazio
Federico Balzaretti 63, Adem Ljajić 90 (k)

Lazio: 22. Federico Marchetti - 39. Luis Cavanda (71, 99. Sergio Floccari), 2. Michaël Ciani (78, 3. André Dias), 27. Lorik Cana, 29. Abdoulay Konko - 87. Antonio Candreva, 15. Álvaro González, 24. Cristián Ledesma, 8. Hernanes (78, 10. Éderson), 19. Senad Lulić - 11. Miroslav Klose.

żółte kartki: Daniele de Rossi, Alessandro Florenzi, Maicon, Kevin Strootman - Senad Lulić, Luis Cavanda, Lorik Cana.
czerwona kartka: André Dias (82. minuta, Lazio, za faul taktyczny).

sędziował: Gianluca Rocchi (Florencja).

Po tym spotkaniu SS Lazio zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem sześciu punktów.

Pangia - 22 września 2013, 17:12:09 - *.rzeszow.mm.pl
Że też nie ma jeszcze owczego spędu krzyczącego, jakim cudem Legia przegrała z takimi słabeuszami

ll - 22 września 2013, 17:12:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
legia 0:5 lazio,dziękuje do widzenia

kibic - 22 września 2013, 17:41:12 - *.xdsl.centertel.pl
Legia ich zmęczyła

Legia!!! - 22 września 2013, 18:13:49 - *.opera-mini.net (*.219.86.5)
Roma niech dziękuje na kolanach naszemu II składowi, rozłożyliśmy ich jak profesory

mądrauwaga - 22 września 2013, 18:31:54 - *.opera-mini.net (*.219.86.5)
kibicom Legii dla przypomnienia, przyjrzyjcie się - tak wygląda mniej-więcej I skład Lazio. widać że obronę mają i tak do luftu, ale na taką LE to starczy jak widać.

mars - 23 września 2013, 9:14:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl