23 września 2013, 19:58:01 - Adrian10
Wygrana Apóllonu w lidze

W spotkaniu 3. kolejki cypryjskiej ekstraklasy rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy - Apóllon FC wygrał 1-0 (1-0) z AS Omónia Lefkossías. Zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył Gastón Sangoy już w 1. minucie meczu. W barwach gości zagrał polski napastnik Łukasz Gikiewicz, którego w 75. minucie zmienił Tony Taylor. Legia zmierzy się z Apóllonem już 3 października w Warszawie.

23 września 2013, 18:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 1-0 AS Omónia Lefkossías
Gastón Sangoy 1

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 88. Geórgios Vassilíou - 11. Aléxandros Konstantínou (60, 6. Marcos Gullón), 56. Rachid Hamdani, 14. Camel Mériem (90, 12. Ștefan Grigorie), 10. Gastón Sangoy (76, 26. Fótios Papoulís), 20. Bertrand Robert - 19. Abraham Gneki Guié.

sędziował: Chrístos Nikolaḯdis.

Zwycięstwo pozwoliło awansować Apóllonowi na 3. miejsce w ligowej tabeli z sześcioma punktami na koncie. Omónia zajmuje 10. miejsce z trzema punktami.

Tomek - 23 września 2013, 20:19:17 - *.31.101.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten Sangoy przydałby się Legii.

FC - 23 września 2013, 20:19:54 - *.dip0.t-ipconnect.de
wszyscy trzymaja kciuki za Apóllon!!!!!!!!!! FORZA!!!!

DENIS - 23 września 2013, 22:16:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie jest dobrze

pruszków - 23 września 2013, 22:22:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dajcie spokoj nie daje im szaans z Legia moze na Cyprze moga pokusic sie o remis