25 września 2013, 16:52:49 - Adrian10
Adam Stachowiak obronił rzut karny

Bramkarz Botewa Płowdiw Adam Stachowiak obronił rzut karny w wygranym 2-0 (1-0) meczu 10. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Czerno More Warna. Polski golkiper w 56. minucie zatrzymał strzał Simeona Rajkowa. Stachowiak zagrał cały mecz w barwach gospodarzy.

25 września 2013, 15:00 - Płowdiw (Stadion "Christo Botew")
Botew Płowdiw 2-0 Czerno More Warna
Romario Kortzorg 25, Anicet Andrianantenaina 87

żółte kartki: Weselin Minew - Edenilson Bergonsi, Kirił Kotew, Iwan Kokonow.

sędziował: Christo Ristoskow.
widzów: 2500.

W 56. minucie Simeon Rajkow (Czerno More) nie wykorzystał rzutu karnego (Adam Stachowiak obronił).

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał były piłkarz Wisły Kraków Tomáš Jirsák.

Botew plasuje się aktualnie na drugim miejscu w tabeli bułgarskiej ekstraklasy z 20 punktami na koncie.

lol - 25 września 2013, 16:55:28 - *.warszawa.vectranet.pl
Anicet Andrianantenaina

kratinho83 - 25 września 2013, 16:57:23 - *.11.14.wu-wien.teleweb.at
Czy dużym problemem natury programowania byłoby stworzenie dla bramkarzy zamiast rubryki "bramki" umieścić rubrykę "stracone" ? Takie statystyki też są dostępne więc z punktu widzenia statystycznego nie byłoby raczej problemu. A w temacie ? Gratuluję ;)

erni - 25 września 2013, 17:20:43 - *.master.pl
Anicet Andrianantenaina to czołowy piłkarz z Madagaskaru!

@erni - 25 września 2013, 17:59:22 - *.opera-mini.net (*.254.69.14)
i urodzony - tak, tak, jakżeby inaczej! - w Antananarywie. słowem "papiery (na granie) ma niezłe"

miszcz.pl - 25 września 2013, 18:14:38 - *.98.123.126
Andrianantenaina Po polsku Adrian Antena xD

wddwdw - 25 września 2013, 18:41:20 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze by było tak jak w przypadku piłkarzy zrobić kariery trenerskie sezony,miejsce itd.Było by fajnie wtedy ;D

DENIS - 25 września 2013, 20:23:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl