25 września 2013, 20:17:16 - koofel
Bramka Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Žalgirisu Wilno w wygranym 3-0 (2-0) zaległym spotkaniu 24. kolejki litewskiej ekstraklasy z Ekranasem Poniewież. Polski napastnik zagrał całe spotkanie. To jego dziewiętnasty ligowy gol w sezonie.

25 września 2013, 18:30 - Wilno (LFF stadionas)
Žalgiris Wilno 3-0 Ekranas Poniewież
Serge Nyuiadzi 35, 43, Kamil Biliński 66

żółte kartki: Egidijus Vaitkūnas, Vaidas Šilėnas - Marko Anđelković, Rytis Pilotas.

sędziował: Sergėjus Slyva.
widzów: 1000.

W zespole gospodarzy prowadzonym przez Marka Zuba całe spotkanie rozegrał Andrius Skerla (w przeszłości Korona, Jagiellonia), Pawła Komołowa (GKS Bełchatów) w 68. minucie na boisku zastąpił Paulius Janušauskas, Georgas Freidgeimas (ŁKS) spędził cały mecz na ławce rezerwowych, a Eivinas Zagurskas (Nielba, Bogdanka, Wisła Płock) znalazł się poza kadrą.

Žalgiris ma na koncie 63 punkty i prowadzi w tabeli.

DENIS - 25 września 2013, 20:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kamil

jamowie - 25 września 2013, 20:39:08 - *.238.19.248
ile on moze tam zarabiac? tzn nie koniecznie on, taki pilkarz poziomu - u nas sredni, na litwie - czolowy pilkarz zespolu. z 5000zl miesiecznie?

olo - 25 września 2013, 20:47:03 - *.adsl.inetia.pl
do PIASTa go

dpl - 25 września 2013, 21:42:01 - *.play-internet.pl
5000 netto to zarabiaja w 2 ligowym KSie Polkowice, z 15000 i te okolice raczej. Na Litwie nie koniecznie. Bilinski regularnie strzela i za to brawa

gremio - 25 września 2013, 21:44:27 - *.zory.vectranet.pl
może to głupie ale Fornalik powinien go chociaż na jeden mecz powołać... zobaczyć jak chłopak da rade i tyle... no chyba, że Brożek sie obudzi (a póki co na to wygląda) ale zawsze warto mieć kogoś w zapasie...

JH - 25 września 2013, 22:30:21 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@jamowie
Przy meczu z Lechem wspominali coś o 3500 Euro netto.

wilku - 25 września 2013, 23:48:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wracaj Kamil do Wrocławia , na Litwę pojedzie Więzik !

zzz - 25 września 2013, 23:58:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gremio, masz rację, to głupie. moze poczekajmy, aż strzeli ze trzy bramki w jakiejś odrobinę poważniejszej lidze, bo w tej nie potrafili uzbierać nawet 10 drużyn, a i tak ostatnia przegrywa wszystko jak leci

Anicet - 26 września 2013, 1:24:04 - *.147.94.149