27 września 2013, 22:21:17 - euzi
Pierwszy gol Arkadiusza Milika w Bundeslidze

Arkadiusz Milik strzelił gola dla FC Augsburg i dał swojej drużynie remis w meczu 7. kolejki niemieckiej Bundesligi z Borussią Mönchengladbach 2-2 (1-1). Dla Polaka to pierwsze trafienie w tym sezonie i pierwsze po transferze do Niemiec.

27 września 2013, 20:30 - Augsburg (SGL arena)
FC Augsburg 2-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900
André Hahn 27, Arkadiusz Milik 88 - Max Kruse 33, Branimir Hrgota 71

żółte kartki: Paul Verhaegh, André Hahn - Martin Stranzl, Branimir Hrgota, Marc-André ter Stegen.

sędziował: Michael Weiner (Dolna Saksonia).
widzów: 30 000.

Milik wszedł na boisko w 76. minucie za Halila Altıntopa. Augsburg dzięki remisowi awansował na szóstą pozycję w tabeli.

arek - 27 września 2013, 22:22:11 - *.252.180.137
Brawo Arek! Ważny gol, może zacznie wychodzić w podstawowym składzie.

oo - 27 września 2013, 22:22:24 - *.dynamic.chello.pl
Milik do Jagielloniii!!!!!!!1

micol - 27 września 2013, 22:22:47 - *.gliwice.vectranet.pl
Brawo Panie Arku. Teraz będzie już łatwiej.

axel25 - 27 września 2013, 22:23:04 - *.lodz.multinet.pl
super
może się dopiero rozstrzela

dekel#12 - 27 września 2013, 22:25:00 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arek.

oko - 27 września 2013, 22:25:17 - *.net-com.net.pl
Milik w Jadze? Pomarzyć dobra rzecz . Zawodnik raczej poza zasięgiem finansowym.

oleinar - 27 września 2013, 22:26:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Arek! Tylko tak dalej.

ron - 27 września 2013, 22:27:49 - *.dynamic.chello.pl
Wepchnął piłkę z metra do bramki, ale w sumie tego się oczekuje od snajpera - żeby umiał się znaleźć, ustawić w polu karnym, wyczekać akcję, nie być na spalonym. Milik był tam gdzie być powinien, idealnie zamknął akcję. Brawo panie Arku, teraz będzie łatwiej

ŁKS Łódź - 27 września 2013, 22:28:35 - *.toya.net.pl
Słaby Milik ogladałem ten mecz w Eurosport2..farciarska bramka

ŁKS Łódź - 27 września 2013, 22:32:45 - *.toya.net.pl
Milik pogra sezon dwa i słuch po nim zagnie A ta bramka mistrzostwo świata..to amatorzy na treningach lepiej strzelaja

ssman - 27 września 2013, 22:35:33 - *.50.136.126
Brawo Arek! Jest pierwszy gol w Bundeslidze
Dodatkowo oprócz niego pierwszego gola dla Malagi zdobył Pawłowski.

aaa - 27 września 2013, 22:46:11 - *.51.1.112
A skąd ten Milik?

sópermen - 27 września 2013, 23:17:55 - *.opera-mini.net (*.164.206.16)
Polacy wymiatają !!!!!!!!!!!!!11

buldopy - 27 września 2013, 23:57:23 - *.adsl.inetia.pl
ŁKS Łódź boli Cie to że polak strzelił ? Chłopak rozpoczął akcje.. i ją zakończył. Co z tego że bramka do pustej. Jak by go tam nie było to Augsburg przegrał by 1-2.. Jesteś kretynem

Rafał - 28 września 2013, 0:02:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fuksiarska bramka, żenujący występ drewnianego Milika.

sheva - 28 września 2013, 0:12:15 - *.159.185.61
A co miał nie trafić jak dobrze sie pokazał? Boże , ludzie...

mil120mil - 28 września 2013, 5:40:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Arek co tu powiedzieć, przyszłość polskiej piłki nawalaj dalej takie bramy i walcz o króla strzelców ! może waldek Cię powoła, bo wasyl zaGRAł raz w podstawowym i już powołany, może Tobie sie uda :D Górski patrzy z nieba i w grobie się przewraca, przepraszam.

kibic - 28 września 2013, 7:36:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Amatorzy lepiej strzelają" no w łks-ie zawodowców teraz nie ma i długo nie będzie więc 100% racji :D

Aptekarz - 28 września 2013, 11:28:38 - *.LAN3.mega-net.pl
Ładnie. Oby tak dalej, strzel parę bramek i za rok wracaj do Leverkusen.

jani - 28 września 2013, 12:05:18 - *.rybnik.vectranet.pl
nie piszcie głupot strzwelił i juz nie wazne jak jest snajperem i ma szczekac choćby miał to czelić swoja końcówką ważene są trafienia do siatki tak jest i nik tego nie zmieni musi strzelać w Augsburgu bo ja by nie strzelał to znajdzie sie na ławie a to juz był jego drugi pełny mecz gratulacje i powodzenia FC AUGSBURG

Czech - 28 września 2013, 12:24:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Macie rację! Gdyby Milik się szanował to by nie strzelił! Powinien podejść do podającego i powiedzieć, że on takich łatwych sytuacji nie wykorzystuje, bo go na 90minut.pl hejtują

DENIS - 28 września 2013, 15:39:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek teraz będzie już tylko lepiej

www - 28 września 2013, 17:45:58 - *.zone7.bethere.co.uk
Brawo Arek
Brawo Czech szkoda tylko ze ta banda przyglupow i tak niczego nie zrozumie oni wzieli Twoj wpis jako komplement

ks rozwój - 12 października 2013, 22:29:21 - *.free.aero2.net.pl
Brawo arek. Dobrze że nie czytasz tych beznadziejnych komentarzy. Bo tu kwiat polskiej młodzieży próbuje cię obrażać. Pojęcia nie ma jeden z drugim o grze w "bala".Siedzą na czatach zapryszczali i zakompleksieni kolesie bo nic innego robić nie potrafią. Ciekawe co lepsze strzelać bramki w bundeslidze czy marszczyć freda przed kompem. Brawo Rafał, Łks i inni