27 września 2013, 22:21:17 - Tony
Popis nieskuteczności

W pierwszym spotkaniu 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-1 (0-0) na własnym boisku z Piastem Gliwice. Jedyną bramkę strzelił w 72. minucie z rzutu karnego Rubén Jurado. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, gdyż spotkanie obfitowało w wiele sytuacji strzeleckich, jednak w obu zespołach szwankowała skuteczność.

Już w drugiej minucie przed szansą na objęcie prowadzenia stanęli gospodarze. Po podaniu ze środka pola sam na sam z Dariuszem Trelą znalazł się Piotr Malinowski, jednak bramkarz Piasta obronił uderzenie pomocnika Podbeskidzia. Chwilę później ten sam zawodnik doszedł do odbitej piłki i pomimo tego, że miał dwóch lepiej ustawionych kolegów ponownie zdecydował się na strzał, z którym w efektowny sposób poradził sobie jednak Trela. W odpowiedzi niecały kwadrans później w dobrej sytuacji w polu karnym gospodarzy znalazł się Rabiola, jednak nieczysto trafił w piłkę i ta po chwili znalazła się w rękach Ladislava Rybánskiego. W 24. minucie do znacznie większego wysiłku zmusił bramkarza Podbeskidzia Adam Deja, który po dośrodkowaniu z prawej strony boiska niefortunnie interweniował, jednak zmierzającą w kierunku bramki futbolówkę efektownie wybił Rybánsky. Chwilę później kapitalne uderzenie z narożnika pola karnego Antona Slobody przy bliższym słupku w znakomitym stylu obronił golkiper gości.

W 35. minucie goście stworzyli sobie najlepszą sytuację w pierwszej połowie do zdobycia bramki. Z rzutu rożnego dośrodkował Tomasz Podgórski, a głową w poprzeczkę trafił Rabiola. Po chwili z kontratakiem ruszyli gospodarze, Damian Chmiel podał do wychodzącego na czystą pozycję Malinowskiego, ale i tym razem lepszy od 29-letniego zawodnika Podbeskidzia okazał się Trela, który obronił uderzenie bez przyjęcia przy bliższym słupku. Sześć minut później po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Jurado bez przyjęcia z pięciu metrów uderzył Rabiola, ale świetnym refleksem popisał się Rybánsky, zażegnując niebezpieczeństwo.

Początek drugiej połowy to zdecydowane ataki Piasta. W 49. minucie do bezpańskiej piłki w okolicach środka boiska doszedł Patrick Dytko, przebiegł z nią kilka metrów i potężnie uderzył w kierunku bramki, jednak pomylił się o niecałe dwa metry. Trzy minuty później ten sam zawodnik wywalczył rzut wolny tuż przed polem karnym bramki Podbeskidzia. Do piłki ustawionej na osiemnastym metrze podszedł Podgórski i po jego uderzeniu futbolówka trafiła w słupek. W 64. minucie po raz kolejny dobrą sytuację stworzyli sobie goście. Jurado otrzymał podanie w polu karnym, po czym momentalnie uderzył przy bliższym słupku, ale czujny w bramce okazał się Rybánsky.

W 70. minucie Deja bezmyślnie sfaulował w polu karnym Podgórskiego i sędzia nie miał innego wyjścia jak wskazać na punkt oddalony o jedenaście metrów od bramki Podbeskidzia. Do piłki podszedł Jurado i potężnym uderzeniem w środek bramki dał prowadzenie swojemu zespołowi.

W doliczonym czasie gry Deja świetnie uderzył z rzutu wolnego z około dwudziestu pięciu metrów, jednak kapitalną interwencją popisał się Trela.

27 września 2013, 20:30 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 Piast Gliwice
Rubén Jurado 72 (k)

Podbeskidzie: 12. Ladislav Rybánsky - 16. Mateusz Kupczak, 27. Adam Deja, 17. Dariusz Pietrasiak, 6. Błażej Telichowski - 8. Damian Chmiel, 11. Anton Sloboda, 28. Dariusz Łatka, 20. Fabian Pawela (66, 7. Rudolf Urban), 5. Frank Adu Kwame (46, 19. Aleksander Jagiełło) - 13. Piotr Malinowski (67, 22. Marcin Wodecki).

Piast: 12. Dariusz Trela - 25. Damian Zbozień, 3. Csaba Horváth, 5. Jan Polák, 14. Adrian Klepczyński - 7. Patrick Dytko (79, 26. Bartosz Szeliga), 4. Mateusz Matras, 19. Carles Martínez (59, 6. Mariusz Zganiacz), 22. Rubén Jurado, 17. Tomasz Podgórski - 11. Rabiola (73, 10. Kamil Wilczek).

żółte kartki: Telichowski, Pietrasiak, Urban - Polák, Matras, Klepczyński, Zganiacz.

x - 27 września 2013, 22:22:29 - *.dynamic.chello.pl
serce boli gdy takie drużyny grają w ekstraklasie...

nnnnnnnnn - 27 września 2013, 22:22:46 - *.tktelekom.pl
podbeskidzie dno

Ketald - 27 września 2013, 22:23:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylu kandydatów do spadku, ciężko typować.

ccc - 27 września 2013, 22:23:33 - *.230.4.181.gl.digi.pl
Brawo Trela. Rabiola też się super zapowiada. Będzie dobrze - Brosz zaczął myśleć

Tomek - 27 września 2013, 22:23:42 - *.205.75.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Piast ciut lepszy ale ogólnie to kopanina. Tylko Legia.

ziomalbb - 27 września 2013, 22:23:52 - *.135.179.133.static.kolnet.eu
Cienkiej drużynie fuksem udało się zdobyć bramkę.Karny z kapelusza i za wspaniałe aktorstwo.A naszym chłopakom brakło szczęścia.

qaz - 27 września 2013, 22:24:19 - *.rfc.pl
Rybansky niby ręcznik, ale jedyny, który zagrał nieźle (no może Sloboda) w Podbeskidziu. Taka prawda, że wszystko to jest wina opieszałego zarządu (czyt. Boreckiego)

kibic - 27 września 2013, 22:24:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
cieszą 3 pkt i forma Darka Treli... nic poza tym...

32rrrr - 27 września 2013, 22:25:05 - *.160.76.25
Bardzo podobał mi się Polak i jego firmowe zagranie do Treli albo faul,Martnez to też super zawodnik hahaha...a tak poważnie to Trela - Gigant ,Dytko,Rabioala - ok

Fredurst - 27 września 2013, 22:26:23 - *.na5.pl
@ziomalbb
Wytrzyj oczy po płaczu bo brednie piszesz

pumpa - 27 września 2013, 22:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego trener Michniewicz w pierwszej kolejności zdjął z boiska najlepszych zawodników Podbeskidzia mam tutaj na myśli Malinowskiego i Pawelę, a daje grać do końca największemu nieudacznikowi Łatce?!

b - 27 września 2013, 22:29:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Podobno już na początku września zawiązala się grupa zespołów i ustaliła Podbeskidzie leci ? ?

Michał - 27 września 2013, 22:30:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tego Podbeskidzia nie da się oglądać - zdecydowanie najgorszy zespol ligi. Ich ulubieniec - Malinowski - cienias totalny który w 83 meczach w E-klasie zdobył 1 gola, Deja - kolejny mistrz z IQ temperówki, Łatka tylko od faulowania, stary Pietrasiak który odlicza do emerytury itd. Styl gry to dłuuuga o ile z Demjname to było rozsądne to z Malinowskim(169cm) to głupota. Kibice mruczą coś pod nosem cały czas to samo. Spadnijcie! Odciążycie miasto z wydatków i biednych widzów przed TV którzy ogladają tą padake

zbynio - 27 września 2013, 22:30:55 - *.gl.digi.pl
Mam nadzieję że Dytko i Rabiola będą już w każdym meczu występować ...

statystyk - 27 września 2013, 22:31:35 - *.play-internet.pl
To był 100. mecz Piasta w Ekstraklasie i przy okazji 100. gol strzelony w Ekstraklasie.

PG - 27 września 2013, 22:32:40 - *.pools.arcor-ip.net
Jako kibic Piasta mogę stwierdzić, że to był jeden z najgorszych ich meczów w tym sezonie, o ile nie najgorszy. A że udało nam się wygrać mimo to, to już tylko najlepiej świadczy od drużynie Podbeskidzia. Z tak nieskutecznym Piastem przegrać, to już nie ma innej rady - trzeba spaść z Ekstraklasy. Mam nadzieję, że na Ruch Chorzów zespół będzie już gotowy do lepszej gry.
Mamy 3 punkty i to wszystko, co można o tym meczu powiedzieć. Pozdrawiam

oic. - 27 września 2013, 22:34:27 - *.dynamic.chello.pl
Rabiola się super zapowiada? w 20 minucie jak dostal pilke do wpakowania na 5 metrze to nie trafil w pilke, a w 40 trafil w Rybanskiego. Geniusz.

tomek._ - 27 września 2013, 22:35:06 - *.adsl.inetia.pl
gdyby nie bramkarz trela to wynik bylby inny
brawo Rybánsky w innych meczach zawalal
ale w tym dobrze zagral

edgar - 27 września 2013, 22:36:47 - *.147.31.20.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Uchowaj nas Boże przed takimi meczami. Dla kibica piłki nożnej, a nie Podbeskidzia czy Piasta, była to męka straszliwa. Tu się nie ma co spierać - tu trzeba się wstydzić.

aa - 27 września 2013, 22:37:15 - *.51.1.112
Co za mecz! Usnąłem na nim.

5-ty - 27 września 2013, 22:38:33 - *.net.stream.pl
Najgorszy to był mecz Piasta z Lechem ten był TYLKO odrobinę lepszy

tspforever - 27 września 2013, 22:44:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie wróciłem z meczu i stwierdzam, Podbeskidzie jest do spadku a dla takich zawodników jak Łatka, Sloboda, Deja, Telichowski nie ma miejsca w Ekstraklasie! Przyznam również rację "pumpie" nie rozumiem tych zmian Michniewicza, facet już chyba tego nie ogarnia.

BenekPG - 27 września 2013, 22:47:34 - *.legnica.vectranet.pl
A ja się nie zgodzę, ze mecz był marny. Sytuacji bramkowych naprawdę było dużo. Setka Maliny, oprócz tego słupek Podgóra, poprzeczka Rabioli. Było sporo biegania, były kontry, sporo strzałów na bramkę, wolnych i rożnych. Okej, byly fragmenty kopaniny, ale naprawdę widywałem gorsze mecze.
Bohaterem meczu oczywiscie Trela, mam nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z Robakiem i nie pozwolimy mu odejść. Ruben kolejny bardzo dobry mecz. Rabiola powoli się dociera, trzeba na niego stawiać. Podobnie jest z Dytką. Ci ludzie muszą częściej grać! Brawo dla Brosza, że odważył się na nich postawić. Dzisiaj najsłabiej w Piaście Martinez, zmiennik Zganiacz nie lepiej.
No cóż - na Podbeskidzie starczyło umiejętności, boję się, że na Ruch z taką grą nie starczy. Obym się mylił, ale trzeba będzie zagrać na 150% tego co dzisiaj, żeby zdobyć punkty z Ruchem.

leo - 27 września 2013, 22:49:20 - *.dynamic.chello.pl
A komentarze redaktorow na C+ nie do pobicia....cyt. wszyscy pilkarze pogubili sie w biegu do pilki, pilkarz X kopiac w pilke kopnal w klatke piersowa obroncy Y i wiele innych hehe, przy tym dramacie pilkarskim wprowadzili odrobine komedii

pbb - 27 września 2013, 22:49:46 - *.205.69.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja się zastanawiam z kim my możemy wygrać .Po pierwszych kolejkach prezes i trener tłumaczyli że graliśmy z silnymi drużynami , ja się pytam to które to są słabe drużyny ?? no chyba że mieli w myślach 1 ligę za rok ,ale tam też nie będą królami .Brak słów tyle było czasu żeby kogoś ściągnąć .I niestety ale my szybko punktów nie zdobędziemy .

Bodzio - 27 września 2013, 22:50:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Michniewicz out, znów Mr.Laptop zawodzi!

janCor - 27 września 2013, 22:52:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz maczania dla oka, ale ważne 3 pkt. jadą do Gliwic.

A.c.q. - 27 września 2013, 23:00:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Śmiało tomektsp... Zabrakło szczęścia?

Chevi - 27 września 2013, 23:02:20 - *.mewy.net
Gra słaba, ale to nie jazda figurowa na lodzie. Jaki przeciwnik taka gra. Kołodziejczyk zamiast sie dalej targować z Trelą to niech z własnej kieszeni wykłada 20 tysi co miesiąc na konto Darka. Chłopak robi cuda w bramce, a Koło mi daje marne 8 z kawałkiem,wstyd!!!SPD"97

ml - 27 września 2013, 23:05:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Trela super!ja ciesz sie ze w koncu zagrał Zganiacz,moze trzeba bylo na tych kopaczy z bielska Collinsa wystawic by sie z nimi poprzepychał?na trybunach pachnialo wiocha na maxa

copo - 27 września 2013, 23:10:31 - *.centertel.pl
Zupelnie jak kadra.
Tam Ukrańcy pod presją, ale jak w czasie 90 minut Polakom nie udaloby sie coś przypadkiem ustrzelić z kontry to w doliczonym czasie pewnie stracą. Ale skoro to możliwe to równie dobrze może być odwrotnie ten 1 mecz,że Polska sie nie położy. No i wrócilibysmy do gry (=16p.).
Wtedy niezaleznie co poza meczami Polski +3 kolejne mogłoby oznaczac awans -przy nienadrobieniu różnicy goli baraże.
Anglicy napewno mocno sie namęczą z Czarnogórą .
Tylko , czy my to wykorzystamy to razej nie.
Tu nikt nie bedzie stał na wrzutki. Nasi nie umieją grać jak inni zaczynają sie koncentrować. Takie składne granie bezprzerwy na faule w obronie mogą skończyć się kartkami zamiast kontuzjami.
Trzeba odciążać tyły.
Jak juz mamy piłke, gubimy sie wprowadzając ją do przodu. Brak zgrania wyjścia-ustawienia do zagrania. Nie potrafimy podawać dluzej ,a wiecej niz 2 razy do tego samego jakby ciezko , w 4 rzadko. Mamy piłkarza od wykończenia, ale bez zastosowań. Nikt inny nie przebiegnie prowadząc futbolówke z własnej połowy boiska az do bramki . Musi byc trzeci pomocnik , który bedzie robil wolne pole od drugiej strony w pierwszej linii. Srodek nie ma rażenia . Przydałaby sie tu technika.
Kondycyjnie dobrze, ale takie strzały na siłe nie trafiają w cel .
Tak mozna pisać o grze każdego zespołu złego. I to nie jest takie istotne, tak samo jak to, żeby po bloku przeciwnika minąć zwodem i dając szanse na przedryblowanie po czym uderzyć .
Zawodnikom powinno sie dać troche myśleć.
Zeby grali na wiekszym luzie .
Ale też nie za mocno .
Okazji do długich piłek wyjdzie mało w meczu.
Przeważnie będzie mało miejsca na polu rywala.
Decyduje przygotowanie składu , komu przyjemniej piłeczka leci, przypadkowa dyspozycja.
Najważniejsze , że jak bedzie asekuracja to musimy wiedzieć jak inaczej rozdysponować tą piłke i w końcu przyspieszyć , żeby wygrać różnicą trafień na korzyść.

pitersan - 27 września 2013, 23:16:29 - *.95.88.13.gl.digi.pl
A mi tam się podobał mecz - a szczególnie 3 punkty, które jadą do Gliwic. CŻPG

Paweł - 27 września 2013, 23:17:20 - *.34.220.173
DO x - a kogo byś chciał w naszej lidze Real Madryt , FC Barcelona itd. ? Ktoś w tej lidze musi spać a ktoś utrzymać i tak jak rok temu Góralom udało utrzymać to w tym sezonie limit szczęścia się już kończy a nawet skończył ( ? )

Wiślak - 27 września 2013, 23:19:02 - *.dynamic.chello.pl
BenekPG nie licz na cuda, Trela, Podgórski, Jurado ida z Piasta, cześć w przerwie ziomej, reszta po sezonie. Sa na dobrzy na ta mizerie. Podgorski moglby grac w kazdym zespole w TM-E. Podbeskidzie to ból zęba i trzeba go wyrwać. Szkoda tylko ze skomcza akurat stadion na I lige na 15000 czy tam 20000 bedzie srednio 3tys widzów. To bedzie przykry widok.

ml - 27 września 2013, 23:26:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
tak madralo z Krakowa,ida,moze jeszcze do Wisly...to nie sa pajace pokroju Robaka,nigdzie nie pojda zostaja w Gliwicach,a mizerie to moze twoja stara na obiad ci zrobic...

west - 27 września 2013, 23:34:54 - *.adsl.inetia.pl
W pierwszej połowie Podbeskidzie grało w miarę przyzwoicie tyle że jak zawsze nieskutecznie Natomiast druga połowa to genialne zamiany Michniewicza i dno dna. Kwame i Malinowski trochę szarpali przynajmniej. Wchodzi słabiutki dziś Jagiełło który przegrywa każdą piłkę zupełnie bezbarwny i delikatny Urban Wodecki też jakiś bez polotu i chaos. Podgórski kombinował i wykombinował w końcu. A u nas w ataku bez zmian czyli nic!!!!!!!!!!!!!!! Niech żyje mądry zarząd w I lidze przyda się ładny stadion bo w extraklasie pewne rzeczy do nich nie docierają i wierzą w czynniki nadprzyrodzone. Po co jakiś napastnik, bramki strzelą się same albo będą je strzelać zawodnicy z drużyn przeciwnych jako samobójcze.Szkoda Rybańskiego bo broni coraz lepiej.

tspfan - 27 września 2013, 23:43:24 - *.111.34.169.ntlworld.ie
Każde dziecko wiedziało, że Demjan odejdzie. Jak można było nie przygotować sobie planu awaryjnego???
No jak???
Ten zespół potrafi stwarzać okazje. Co z tego, skoro nie ma kto ich wykorzystywać.

hg - 27 września 2013, 23:49:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przy takiej formie Podbeskidzia Demjan tez by nic nie pomogl.

doLeo - 28 września 2013, 0:11:30 - *.xdsl.centertel.pl
A dla komentatora Kosowskiego miasto Bielsko-Biała to mala mieścinka majaca 170tys mieszkanowc...zenua, a poza tym dowiedzialem sie ze ten mecz odbywal sie w Bialymstoku Oo

77 - 28 września 2013, 0:28:15 - *.87.74.44
Co tam,panie Michniewicz? Skonczyly się możliwości ukladowe jak z wiosny 2013? Wielka strata dla Ekstraklasy,ze spadl GKS Bełchatów, który prezentował efektowny futbol a został po układach cienki cyrk Michniewicza...
Teraz aż trudno wybrać sobie "ulubionych" kandydatów do spadku. Bo ze Bielsko powinno spaść już wiosna, to wiadomo. Teraz pytanie, kto gra większy piach: rts czy hks? I co w tym gronie robi Korona?

obserwator - 28 września 2013, 7:05:18 - *.wolow.mm.pl
Panie Michniewicz - zdecydowanie najsłabszym graczem w drużynie Podbeskidzia jest RUDOLF URBAN Wystawianie go do drużyny to jest jej osłabianie, to tak jakby drużyna grała o jednego zawodnika mniej.
Jest to zawodnik, który obecnie nie posiada żadnych walorów tak w ataku jak i defensywie, nie mówiąc o jego Kondycji.
Bezproduktywnie w swoim tempie porusza się po boisku, byle jak najdalej tam gdzie się walczy o piłkę.
Moja opinia wynika z obserwacji ostatnich meczy Podbeskidzia.
Ten zawodnik jest tak słaby że nie nadaje się do gry nawet w 2 lidze polskiej.

obserwator - 28 września 2013, 7:11:13 - *.wolow.mm.pl

max - 28 września 2013, 7:29:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jak się wali na oślep w bramkarza to nigdy punktów nie będzie ,w poprzednim meczu gość z 4 metrów nie trafił do pustej ... skuteczność masakra , Malinowski miał okazje po prpsropadłch podaniach ...więcej takich podań,a nie wrzucanie mu na głowę - idiotyzm ! Podbeskidzie fajny kameralny stadionik będziecie mieli w I lidze.

karpaciarz - 28 września 2013, 9:15:14 - *.krosno.vectranet.pl
Jaka liga taki mecz. Słabo

Guti - 28 września 2013, 9:16:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie szło tego oglądać, szczególnie w 2 połowie nasi kopacze kopali się po czołach!!! Wygrała drużyna lepsza piłkarsko i kadrowo!!!

Guti - 28 września 2013, 9:18:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Michniewicz a gdzie jest ten talenciak z rezerw Arki Bartlewski? Czy to rodzina czy syn znajomych z Gdyni? Żenada !!!!

opo - 28 września 2013, 9:43:05 - *.citymedia.pl
Pierwsza połowa pokazała ze Malinowski to skrzydłowy(około 80 występów 1-gol i wszystko na temat). Zmiany dokonane po przerwie duży niewypał.Nie wiem po co Podbeskidzie wrzuca górne piłki jeżeli z przodu same karakany (nie obrażając karakanów). Dużo osób twierdzi ze zbawieniem byłby Demian ,a ja się z tym nie zgadzam.Demian strzelał bo grał Pawela,Chmiel,a teraz to koszulki tylko po nich zostały.Michniewicz ma kadrę jaką ma ,a jego filozofia to ustawienie diament czyli 1-4-4-1-1.Natomiast wydaje mi się ze jeżeli nie zacznie grać dwoma wysokimi napastnikami to nic z tego nie będzie, bo krótką dolną piłką Podbeskidzie ma problem wymienić kila podań,po prostu ma słabych zawodników do takiej gry.

felek - 28 września 2013, 10:24:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dariusz Łatka 104 mecze w ekstraklasie 0 bramek 1 asysta! Jak to Podbeskidzie ma grać z takim "mózgiem" hehe

życzliwy - 28 września 2013, 11:02:33 - *.na5.pl
Festiwal nieskuteczności. Dobrze, że Ruben nie strzelił silniej, bo gdyby Rybanski nie zdążył zrobić ruchu pewnie by został trafiony ;) A tak na poważnie to widać, że Piast nabrał już doświadczenia i okrzepł jako zespół. Ważne, że po meczach takich jak ten, w których niewiele się udaje można dopisać 3 pkt. Patrick Dytko wniósł spore ożywienie w porównaniu do Mateja Izvolta, któy w tym sezonie wyraźnie obniżył loty. Możliwość rotacji w składzie to duży plus. Jest rywalizacja w drużynie. Choć z drugiej strony po każdym meczu - szczególnie przegranym - tworzy się grono malkontentów, którzy uważają, że gdyby zagrał ten czy tamten to byłoby lepiej. A ja ufam sztabowi trenerskiemu i wierzę, że dobierają ludzi najlepiej prezentujących się na treningach. Stąd w tym drugim - o wiele trudniejszym niż ten pierwszy - sezonie Piast ma po 10 kolejkach 14 pkt.

KibiCPiast - 28 września 2013, 11:09:00 - *.dynamic.chello.pl
Cieszę się z porażki Podbeskidzia.
Nie lubię wieśniaka Cześka za gest Kozakiewicza w poprzednim sezonie. Bełchatów spadł, a ta bielska padaka pozostała w EX.

^^^ - 28 września 2013, 11:26:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
Lubię bielszczan i piękne Bielsko , ale z taką grą to wypad do I ligi.

Ted - 28 września 2013, 11:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cieszyć to się chłopie nie masz z czego bo Piast wcale nie był lepszy - taka sama PADAKA !

Nom - 28 września 2013, 11:42:24 - *.internetia.net.pl
Górnik Zabrze spada.

Pielgrzym - 28 września 2013, 11:52:29 - *.adsl.inetia.pl
Klub który buduję Stadion ,automatycznie pozbywa się tzw.drogich zawodników .Skutek Klub traci poziom gry i spada do niżej Ligi .Np: GKS-Tychy,Podbeskidzie -B-B, itd.Podbeskidzie to poziom A-klasy.

Thrud Barb - 28 września 2013, 12:22:23 - *.215.199.242-internet.zabrze.debacom.pl
Prawdziwa reklama polskiego futbolu Masakra...

kwadrat - 28 września 2013, 12:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jedyny plus tego meczu to fakt, że pokazywało go nc+, czyli stacja o znikomej oglądalności oszczędzając tym samym kibiców dużo zdrowia. Dzięki. Po tej rundzie rezygnyję z nc bo naszek eks-klasy nie da się oglądać.

krab - 28 września 2013, 13:30:43 - *.dynamic.chello.pl
Na Dół Idzie Idzie podbeskidzie :D

PAWEŁ - 28 września 2013, 13:35:46 - *.dynamic.chello.pl
TYLKO BKS STAL BIELSKO BIAŁA - podbeskidzie, no cóż.......
zastanawiam się kiedy bracia z BKS-U, zawieszą swoje flagi na podbeskidziu - mysle, że już czas chlopaki zrobic sensowny doping!
A tak przy okazji ;-)
OOOOO Jeden klub łączy nas, nasza miłość, nasza duma, wiara co przetrwała w nas!!!,
OOOOO SOSnowiec ZAGłĘBIE Było, Jest i Będzie,
na zawsze ZAGŁĘĘĘĘBIEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na dobre i na złe i w każdej lidze, zawsze bedziemy tam, gdzie oni bedą grać!!!!
ZAGŁĘBIEEEEE DĄBROWSKIE !
Pamietajcie o tym wszędzie i wszyscy.
Pzdr dla braci z Legii, Olimpii Elbląg, Bks-u Bielsko-Biała.

pytanie ?? - 28 września 2013, 14:04:57 - *.internetdsl.tpnet.pl
Pawełku o czym tu piszesz ? czyzby o Stali ,która przez ponad 90 lat gra tylko po pastwiskach ,która porzuciła swój stadion na pastwe losu i miasto się zlitowało nad obietem ratując i inwestując w niego miliony ,czy ta "wielka" liczb 250-300 fanów na meczach BKS-u w miescie 180.000 mieszkańców to coś co powinno robić wrażenie na nas ... oj pokory odrobina pokory by się przydała.

flesz - 28 września 2013, 14:15:35 - *.centertel.pl
Staneła coś budowa i gorna polowke wybili trenerowi zeby mogl sie skupic. Jesli chodzi o spadki to możliwe , że Widzewiacy oraz Zawisza. Bydgoszczanie mialy takie mecze w 1 lidze na 7000 a teraz 3500 w esktraklasie ostatnio ! Takie na przymus uszczesliwianie. Dawno ich nie bylo tu i troche moze w glowach poprzewracalo się zarządowi . O Łodzian nie martwiłbym sie już w pierwszej lidze. ŁKS wraca jak błyskawica ze zwielokrotnioną dawką mądrości

B-B - 28 września 2013, 15:57:59 - *.bielskobiala.vectranet.pl
do PAWEŁ@ weź może z łaski swej , te żale wpisuj w tematach tych swych "wielkich" klubów ... bo w tym miejscu to żałością i frustracją podjeżdża.

cdnn - 28 września 2013, 16:39:07 - *.play-internet.pl
Borecki chce spuścić ten klub. Tyle w temacie. Nie wiem czy jest chociaż 3 zawodników w kadrze na poziomie i tak marnej Extraklapy.

Obiektywny - 28 września 2013, 17:28:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piast zdecydowanie lepszy i Gratki dla tej drużyny.Rabiola duży plus.bedziecie mieli z niego duży pożytek.Zobaczycie.Podbeskidzie to już 1 liga

kolo - 28 września 2013, 17:45:16 - *.adsl.inetia.pl
Podbeskidzie jeszcze sie odrodzi i nie spadnie to pewne i o to jestem spokojny,niestety ma budzet jaki ma i nic na to nie pomoze,powinno sie oczyscic z takich grajkow jak łatka,sokołowski,urban,dancik.Moim zdaniem Podbeskidzie nie jest dobrze przygotowane do tej rundy i panie Borecki trzeba jak najszybciej zmienic trenera i ratowac co sie da i to jak najszybciej.Podbeskidzie -DUMA BIELSKA-BIAŁEJ

ju - 28 września 2013, 18:04:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cenne trzy punkty Piasta,nie wiem czy będę na koniec w ósemce,konkurencja jest dość silna,ale tak czy inaczej żadnych problemów z utrzymaniem być nie powinno

Endriu - 28 września 2013, 21:03:39 - *.bielsat.com.pl
A co się dzieje z Iwańskim - odchudza się ???

BenekPG - 28 września 2013, 21:59:58 - *.legnica.vectranet.pl
Gadanie. Jurado miał już odejść z Piasta rok temu, po awansie do eklasy. Podgór tego lata do Lubina lub Śląska. Trela wiosną do Włoch. I co? I nic! Trela odejdzie, to pewne, ale zrobi to jak Glik. Silna zachodnia liga, a nie zadna polska druzyna. Podgor z Piasta sie nie ruszy, to taki drugi Kaszowski i chwala mu za to. Ruben w Piascie jest kims, dobrze si tu czuje, nie zarabia zle, wiec tez zostanie jeszcze pare lat...

fryzjer - 30 września 2013, 14:40:06 - *.internetia.net.pl