27 września 2013, 22:50:31 - euzi
Bartłomiej Pawłowski dał remis Máladze

Bartłomiej Pawłowski zanotował swoje pierwsze trafienie w Lidze BBVA i dał Máladze remis 2-2 (1-0) w meczu 7. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Valladolid. Gol reprezentanta Polski jest pierwszą bramką Polaka w Primera División od 23 marca 2008 roku. Wtedy trafienie dla Realu Santander zaliczył Euzebiusz Smolarek.

27 września 2013, 21:00 - Valladolid (Estadio Nuevo José Zorrilla)
Real Valladolid CF 2-2 Málaga CF
Javi Guerra 56, Humberto Osorio 64 - Roque Santa Cruz 24, Bartłomiej Pawłowski 76

żółte kartki: Lluís Sastre, Javier Baraja, Javi Guerra (Valladolid).

sędziował: Juan Martínez Munuera.

Pawłowski wszedł w 72. minucie za Pedro Moralesa. Málaga zajmuje obecnie ósmą pozycję w tabeli z dziewięcioma punktami po siedmiu meczach.

gp - 27 września 2013, 22:51:18 - *.ip.netia.com.pl
Szacuneczek, fajna brameczka

Tomek - 27 września 2013, 22:51:48 - *.205.75.1.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda, że nie poszedł do Legii.

Hans - 27 września 2013, 22:52:12 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Po golu Milika, którego jakoś się spodziewałem, obstawiałem, że dzisiaj bramkę strzeli też Pawłowski. I tak się stało.

a - 27 września 2013, 22:52:33 - *.radom.vectranet.pl
bardzo ładna brameczka, dzisiaj 2 debiutanckie gole Polaków i 2 dające remis.. oby tak dalej

David - 27 września 2013, 22:53:42 - *.51.59.2 (unknown)
Ładna bramka, ale Bartek musi jeszcze popracować nad grą w obronie i będziemy mieli dobrego skrzydłowego do reprezentacji. Mówcie co chcecie, ale moim zdaniem to on nosem wciąga Koseckiego.

gregori - 27 września 2013, 22:54:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super ładnie weekend zaczynają !

xxx - 27 września 2013, 22:54:26 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
szczerze mowiac tez po golu milika obstawialem ze pawlowski strzeli gola i jak widac chlopaki daja rade

Rureg - 27 września 2013, 22:55:38 - *.205.228.1
Ja bym się zbytnio nie podniecał bramkami Milika i Pawłowskiego, oni są napastnikami ;)
P.S Ja by grali jeszcze w polskiej lidze to by pod tym postem nie było żadnego komentarza ;)

lukas - 27 września 2013, 22:58:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak by grali w polskiej lidze to wogole nie było by tego postu.

milan - 27 września 2013, 23:06:00 - *.free.aero2.net.pl

Rafski - 27 września 2013, 23:19:41 - *.231.12.193.koba.pl
Pawłowski jest skrzydłowym, w napadzie rzadko grał...

Lesniak - 27 września 2013, 23:21:55 - *.pools.arcor-ip.net
@Rafski w ogole rzadko gral:D

dsa - 27 września 2013, 23:29:47 - *.154.174.94
Lesniak chodziło mu o np Widzew itp . a ty za to grasz tylko w gry dzieciaku

myth - 27 września 2013, 23:38:02 - *.ostroleka.vectranet.pl
Wczesniej Milik, teraz Pawlowski, tydz temu w pierwszym skladzie wyszedł Wolski, zagral takze Wszolek... Moze wreszcie to wszystko zaskoczy i skonczy sie marazm naszej pilki kopanej?!

grzegorzla - 27 września 2013, 23:54:58 - *.adsl.inetia.pl
Ta.. A w kadrze zamiast Pawłowskiego, Milika - 34 Letni Lewandowski Mariusz ;) I Racja czekałem na niego jeszcze Jacek Krzynówek i oczywiście Kałużny Radek

znafca - 28 września 2013, 0:09:16 - *.xdsl.centertel.pl
I bardzo dobrze. Czas chłopaków z kadry U-21 w pierwszej reprezentacji jeszcze nie nadszedł, póki co mają mecze prawdy z Szwedami, Turkami i Grekami. Jak zdobędą (łącznie jeszcze z meczem z Maltą) 8 czy 9 pkt., to mogą już zacząć myśleć o tym jak będzie wyglądać ich walka o ME we Francji, póki co niech powalczą o igrzyska. Szansa jest duża, a wiele się wyjaśni przede wszystkim po meczach ze Szwedami i Grekami u siebie - te koniecznie trzeba wygrać!

OLO - 28 września 2013, 1:37:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładna brama,powinien teraz dostawać więcej minut w każdym meczu.

track - 28 września 2013, 1:49:10 - *.play-internet.pl
Po przeczytaniu tytułu od razu zacząłem się zastanawiać, kiedy ostatnio Polak zdobył gola w lidze hiszpańskiej, ale widzę, że 90minut jak zawsze na posterunku

maradona - 28 września 2013, 7:02:28 - *.42.1.196.alfanet24.pl
Bramka Polaka w Primera Division, dająca remis...a jako wyróżnienie dajecie news, że PODBESKIDZIE przegrało z PIASTEM ???

Tomy - 28 września 2013, 8:55:12 - *.promax.media.pl
JAROTA pamięta!

LKWQ - 28 września 2013, 9:04:42 - *.adsl.inetia.pl
@maradona - i co z tego, że PD? Liga statystów, słaby zespół - gdyby strzelił Realowi czy Barcelonie to jeszcze byłoby coś, ale tak? Taka zreszta jest chyba misja tego portalu - by skupiać się przede wszystkim na polskiej piłce i IIRC nigdy nie dawało się na niebiesko bramek, co najwyżej godne uwagi transfery. Ja mam nadzieję, że z czasem każdy mecz e-klapy będzie opisany

Wino - 28 września 2013, 9:12:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomek na Legie to on jest za dobry...Teraz gra tam gdzie jego miejsce,a w Warszawie niech jaraja się zagranicznym złomem jak Antolovic,Suler,Pinto.Placa im grubo ponad 100tys,nie zauwazaja młodych i zdolnych talentow to maja za swoje.

Lotos - 28 września 2013, 9:30:22 - *.play-internet.pl
Ładną technikę pokazał przy tej bramce. Nie przypuszczałem że taką brameczkę może strzelić polak ;p

AD - 28 września 2013, 11:10:33 - *.torun.mm.pl