28 września 2013, 21:38:02 - Tony
Filip Kurto strzelił bramkę samobójczą

Polski bramkarz Filip Kurto strzelił samobójczego gola w zremisowanym przez Roda JC Kerkrade 3-3 (1-2) wyjazdowym meczu 8. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko FC Utrecht. Polak przebywał na boisku pełne 90 minut.

28 września 2013, 19:45 - Utrecht (Stadion Galgenwaard)
FC Utrecht 3-3 Roda JC Kerkrade
Cedric van der Gun 13, Filip Kurto 42 (s), Jens Toornstra 86 - Krisztián Németh 27, 74, Mark-Jan Fledderus 62

żółte kartki: Cedric van der Gun, Dave Bulthuis, Yoshiaki Takagi - Mark-Jan Fledderus, Roly Bonevacia, Bart Biemans, Anouar Kali.
czerwona kartka: Yoshiaki Takagi (87. minuta, Utrecht FC, za drugą żółtą).

sędziował: Danny Desmond Makkelie (Dordrecht).

W 40. minucie Krisztián Németh (Roda JC Kerkrade) nie wykorzystał rzutu karnego (Robbin Ruiter obronił).

Roda JC Kerkrade zajmuje obecnie czternastą pozycję w tabeli Eredivisie z dziewięcioma punktami na koncie.

kibol - 28 września 2013, 21:41:21 - *.135.177.251.static.kolnet.eu
jest moc

kuba - 28 września 2013, 21:42:48 - *.239.246.126
jak on to zrobił ? ;O

Pangia - 28 września 2013, 21:44:04 - *.rzeszow.mm.pl
To ładne jaja musieli tam mieć – 6 bramek, samobój bramkarza, rzut karny, 7 żółtych i 1 czerwona kartka…

Smuda - 28 września 2013, 21:44:33 - *.LAN3.mega-net.pl
Jak ten słabiak tam łapie się do składu?

żal - 28 września 2013, 21:48:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W wiśle słabiak w rodzie 1 bramkarz

Smuda - 28 września 2013, 21:53:01 - *.LAN3.mega-net.pl
I broni i strzela. Człowiek orkiestra ;-)

Risic - 28 września 2013, 22:06:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bramki się zdobywa, gole się strzela...

qbx - 28 września 2013, 22:22:03 - *.static.axtel.net
PRUSIK DO BRAMKI!!!!!!!!!!!!

czytelnik - 28 września 2013, 22:50:05 - *.ip.netia.com.pl
Risic tak zwłaszcza bramkę samobójczą się zdobywa. Brawo. A co to za zdobycz?

TakaPrawda - 29 września 2013, 2:56:47 - *.adsl.inetia.pl
Należy dodać że to jego pierwszy gol w tym sezonie.

TakaPrawda - 29 września 2013, 2:59:42 - *.adsl.inetia.pl
...ale miejmy nadzieję że nie ostatni.

lkj - 29 września 2013, 5:04:13 - *.183.254.77
macie to moze gdzies na jutubie tego samoboja bo byl obejrzal a swoja droga Tyton tez zawalil gola w PSV.

Woo-Cash - 29 września 2013, 8:53:25 - *.adsl.inetia.pl

Coach - 29 września 2013, 9:51:35 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Z glowki strzelil, elegancko.

Smuda - 29 września 2013, 10:07:20 - *.LAN3.mega-net.pl
Buahaha - gość jest tak słaby, że nawet nie wiedział co się dzieje. Ale brecht.

aso - 29 września 2013, 10:16:49 - *.centertel.pl
Ja się tak zastanawiam jak słabi muszą być tam bramkarze, że wzięli Kurto. On oo dwóch lat gra padakę i jeszcze go do kadry biorą.

do redakcj - 29 września 2013, 12:54:19 - *.play-internet.pl
witam serdecznie- mam pytanko dlaczego nie uzupelniacie skladow z meczy 3 ligi kuj.pom.- wlkp. ? zaleglosci tam siegaja chyba z 4 kolejki. Pytam bo widze ze pozostale 3 ligi maja uzupelniane wszystko na biezaco. Jak Szanowna Redakcja ma jakies problemy to prosze napisac postaramy sie pomoc. Pozdrawiam. Kibic.

radzio - 29 września 2013, 13:11:54 - *.play-internet.pl
Znając życie piłka najpierw odbiła się od słupka, potem od pleców i wpadła do bramki, a zazwyczaj piszą, że jest to samobójczy gol bramkarza (choć są różne opinie na ten temat), ale na 90% tak było, więc nie hejtujcie tak, jak nie wiecie, co się stało.

Remek - 29 września 2013, 15:02:38 - *.igloonet.pl