29 września 2013, 15:42:52 - nn17
Gol Marcina Kowalczyka

Marcin Kowalczyk strzelił pierwszą bramkę w barwach Wołgi Niżni Nowogród. Zespół Polaka wygrał u siebie 1-0 (0-0) z Kubaniem Krasnodar w meczu 11. kolejki rosyjskiej ekstraklasy. 28-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

29 września 2013, 13:45 - Niżni Nowogród (Centralnyj stadion Łokomotiw)
Wołga Niżni Nowogród 1-0 Kubań Krasnodar
Marcin Kowalczyk 88

żółte kartki: Andriej Kariaka, Anton Putiło, Simeon Bulgaru - Artur Tlisow, Roman Bugajow.

sędziował: Igor Fiedotow (Moskwa).

W barwach Wołgi cały mecz rozegrali również były bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko, a także były zawodnik Pogoni Szczecin Leândro. Polski obrońca Piotr Polczak nie znalazł się w kadrze meczowej na to spotkanie z powodu kontuzji.

jaja - 29 września 2013, 15:50:11 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.44)
hura :D

kaczka - 29 września 2013, 15:58:27 - *.dynamic.chello.pl
to chyba jego pierwsza bramka w lidze w karierze

Irtysz_21 - 29 września 2013, 15:58:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bość strzelił w całej karierze tylko 1 bramkę więcej niż ja!

wrocek - 29 września 2013, 16:28:07 - *.danex.net.pl
Brawo Marcin !!! nie tylko za bramkę ale i za grę - defensywny pomocnik to jednak Twoja pozycja. Tak trzymaj.

@wrocek - 29 września 2013, 16:30:57 - *.adsl.inetia.pl
Tak sie składa, że dzisiaj grał na stoperze.

do redakcj - 29 września 2013, 17:22:11 - *.radom.vectranet.pl
do redakcji - a co z Arturem Jędrzejczykiem? z tego co mi się wydaje jest on zawodnikiem Kubania Krasnodar, a wy w tym newsie nawet o nim nie wspomnieliście

KON - 29 września 2013, 17:25:42 - *.hari.cable.virginmedia.com