29 września 2013, 16:58:43 - nn17
Bramka Kamila Bilińskiego

Kamil Biliński strzelił bramkę dla Žalgirisu Wilno w wygranym 3-0 (0-0) spotkaniu 31. kolejki litewskiej ekstraklasy z Taurasem Tauragė. Polski napastnik rozegrał całe spotkanie. To jego dwudziesty ligowy gol w sezonie.

29 września 2013, 15:00 - Taurogi (Tauro dirbtinės dangos stadionas)
Tauras Tauragė 0-3 Žalgiris Wilno
Mantas Kuklys 50 (k), 66, Kamil Biliński 85

żółte kartki: Deividas Malkevičius, Jean-Marie Amani (Tauras).

sędziował: Sergėjus Slyva.
widzów: 200.

W drużynie prowadzonej przez Marka Zuba całe spotkanie rozegrali Pawieł Komołow (dawniej GKS Bełchatów) oraz Georgas Freidgeimas (dawniej ŁKS). Były zawodnik Korony i Jagiellonii Andrius Skerla oraz Eivinas Zagurskas (dawniej Nielba, Bogdanka, Wisła Płock) nie znaleźli się w kadrze meczowej na to spotkanie.

Žalgiris ma na koncie 66 punktów i prowadzi w tabeli.

Mądry - 29 września 2013, 17:14:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nawet jeżeli poziom na Litwie jest nie najlepszy to te DWADZIEŚCIA goli robi wrażenie.

...tu było 200 tysięcy...

Frank Dux - 29 września 2013, 17:32:50 - *.182.98.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
200 widzów ...to tyle u Nas na okręgówce bywa.

Kris - 29 września 2013, 18:04:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Biliński do Kadry od zaraz !!!! Kto twierdzi że liga Litewska jest słaba niech sobie przypomni kto pokonał Lecha w pucharze........

bob - 29 września 2013, 18:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kamil Biliński do Śląska Wrocław !

smiech na - 29 września 2013, 18:25:29 - *.dynamic.chello.pl
@Kris - a pamiętasz kto wyeliminował FC Utrecht?? Więc nie mów mi, że liga holenderska jest lepsza od ligi Luksemburga.

marco - 29 września 2013, 19:04:03 - *.centertel.pl
Liga holenderska jest lepsza od luksemburskiej ;)

krrs - 29 września 2013, 19:34:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mówię tego, że Biliński powinien grać za Lewego, ale należy mu się to żeby go sprawdzić w kadrze. Jeżeli sprawdzany był Brożek, to czemu nie Biliński. Ok liga litewska jest słaba, ale po prostu trzeba Kamila przetestować.

ehe - 29 września 2013, 20:01:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Liga holenderska jest lepsza od luksemburskiej

Matt. - 29 września 2013, 20:48:41 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
Napewno Bilinskiemu nalezy sie mecz towarzyski w reprezentacji. Mysle ze warto go sprawdzic.

Myszu09 - 30 września 2013, 8:20:38 - *.ip.netia.com.pl