29 września 2013, 17:56:54 - nn17
Czerwona kartka Mateusza Sieberta

Obrońca US Rumelange Mateusz Siebert został ukarany czerwoną kartką w meczu 7. kolejki luksemburskiej ekstraklasy z FC Differdange 03. Jego drużyna wygrała u siebie 1-0 (1-0), a Polak opuścił boisko w 70. minucie.

29 września 2013, 16:00 - Rumelange (Stade Municipal)
US Rumelange 1-0 FC Differdange 03
Keu 8 (k)

czerwona kartka: Mateusz Siebert (70. minuta, Rumelange, za drugą żółtą).

sędziował: Chris Reisch.
widzów: 380.

SV - 29 września 2013, 18:57:28 - *.centertel.pl
Na trybunach tłumy!

Jack - 29 września 2013, 19:14:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dwa lata temu nie chciał iść do Jagiellonii bo mu za mało płacili...

DENIS - 29 września 2013, 19:14:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda

arkowiec - 29 września 2013, 20:05:40 - *.97.35.54
Chłopak przychodząc do Arki z Francji dobrze się zapowiadał .... potem po kontuzji jego kariera szła tylko w dół ....

jd - 29 września 2013, 20:13:43 - *.opera-mini.net (*.207.4.210)
No tak, w kraju gdzie jest 4 razy mniej ludzi niż w Warszawie, a w samym mieście mieszka ~5000 ludzi, powinno być 80 tysięcy na każdym meczu

Matt. - 29 września 2013, 20:44:00 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net