30 września 2013, 17:51:32 - afellay2
Bramka Mariusza Lewandowskiego

Mariusz Lewandowski strzelił gola dla PFK Sewastopol w przegranym 1-3 (1-0) spotkaniu 11. kolejki ukraińskiej Premjer-lihy przeciwko Arsenałowi Kijów. Polski zawodnik, który rozegrał cały mecz, skutecznie egzekwował rzut karny. Było to pierwsze trafienie Lewandowskiego w tym sezonie.

30 września 2013, 16:00 - Kijów (Stadion Dynamo imeni Wałerija Łobanowśkoho)
Arsenał Kijów 3-1 PFK Sewastopol
Artem Kraweć 53, 70, Wołodymyr Arżanow 61 - Mariusz Lewandowski 33 (k)

żółte kartki: Dominic Adiyiah - Artur Karnoza, Wołodymyr Fedoriw.

sędziował: Ołeksandr Hołowkow (Siewierodonieck).

PFK Sewastopol zajmuje w tabeli 11. miejsce z dorobkiem 13 punktów.

ja - 30 września 2013, 17:54:13 - *.ssp.dialog.net.pl
I niech mi ktoś powie, że powołanie niesłuszne

www - 30 września 2013, 17:55:03 - *.ajc.com.pl
żodyn ni powie żodyn

N - 30 września 2013, 17:58:08 - *.free.aero2.net.pl
13 lat juz tam gra kase zrobil pewnie kkosmiczna.

kibic - 30 września 2013, 18:02:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
forma reprezentacyjna, teraz czekać na gole w Kijowie i na Wembley :D

Zenek - 30 września 2013, 18:03:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sie Arsenalowi szczela, sie dostaje powołanie.

Korona - 30 września 2013, 18:05:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wzrost formy przed reprezentacją

Dantes - 30 września 2013, 18:27:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
strzelić gola Arsenalowi, choćby z karnego, to nie lada wyczyn! Brawo Lewy2!

ytrewq - 30 września 2013, 18:58:38 - *.adsl.inetia.pl
Cały Lewandowski, w klubie strzela, a w reprezentacji pewnie znowu nic

Mądry - 30 września 2013, 19:14:28 - *.174.95.101
Szkoda że takie chłopy jak Lewandowski Mariusz, Wasilewski a nawet Peszko nie wzmacniają mistrzów Polski przed walką o LM...

mon - 30 września 2013, 19:16:03 - *.dynamic.chello.pl
Fornalik mógłby powołać też na lewą obronę Lewandowskiego z Pogoni i wystawić całą trójkę. Wtedy taki Lewandowski zasuwałby na całym boisku...

Mądry - 30 września 2013, 19:35:17 - *.174.95.101
Oby tylko nie wystraszył młodych jak wejdzie do szatni...
Taki Zieliński może nie wiedzieć co to za łysy pan o czerwonej twarzy,chyba że go zna.

Paprykarz - 30 września 2013, 19:46:28 - *.29.165.141.threembb.co.uk
@Dantes: chyba Robert L. jest Lewym2. Natomiast Mariusz L. Lewym wnioskuje po dacie urodzenia. A ty pewnie po tym, kto jest na topie.

judasz - 30 września 2013, 19:59:22 - *.bb.online.no
Czemu w gimnazjum już nie uczą czytać? Strzelił z karnego, przerżnęli 1:3, dla defensywnego pomocnika to na pewno zwyżka formy.

ju - 30 września 2013, 20:01:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mariusz!

xxx - 30 września 2013, 20:07:41 - *.play-internet.pl
Dostał wiatru w żagle

Stinger - 30 września 2013, 20:31:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fornalik przewidział to że strzeli i dlatego go wcześniej powołał żeby teraz nie dowoływać.

gagarin - 30 września 2013, 20:35:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo dobry Ruch Waldku ! to sie nazywa mieć nosa .

ula - 30 września 2013, 20:55:26 - *.plusgsm.pl (*.22.102.130)
a poszoł won z tym ukraińcem, nie chcemy takich w kadrze !

Kasperczak - 30 września 2013, 21:36:24 - *.tktelekom.pl
Z karnego to i zawodnik ligi okręgowej strzelił by Borucowi czy Szczęsnemu a to lepsi bramkarze niż bramkarz klubu z Kijowa. Bramkarz ma małe szanse na bramkę która liczy ponad 7 metrów obronić jedenastkę. W 11 kolejkach dopiero pierwsza bramka i to z karnego to raczej nie jest nie wiadomo jaki wyczyn. Dobra teraz pewnie powiecie że to jest zawodnik defensywny ale w defensywie też się nie popisał skoro stracili aż 3 bramki z 3 od końca drużyną. A biorąc pod uwagę te 11 kolejek mają już 19 bramek straconych. Krytykując dalej dodam że on ma już 34 lata, rozumiem jednak że on został powołany na ławkę rezerwowych ale zamiast jego widział bym Marcina Kowalczyka który też strzelił bramkę i jego zespół zagrał na 0 z tyłu. I może jeszcze napisze swoje powołania by moja wypowiedz była ciekawsza.
BRAMKA;Trela,Boruc,Szczęsny
OBRONA;Celeban,Kamiński,Kokoszka,Rzeźniczak,Glik, Szukała,Golański,Brzyski
POMOC;Sobota,Mila,Krychowiak,Kaźmierczak,Klich, Błaszczykowski,Zieliński,Kowalczyk,Ćwielong, Majewski
NAPAD;Lewandowski,Sobiech,Biliński,Parzyszek
Piszcie co myślicie o moich powołaniach!!!!!!!!!!!!!

DENIS - 30 września 2013, 21:47:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Mario

fgr - 1 października 2013, 0:34:54 - *.elektron.com.pl
to brat roberta m.tego co muzyke twórzy ?

t0mek27 - 1 października 2013, 10:11:32 - *.net4me.pl
Trenuje strzelanie w Kijowie

Spartakus8 - 1 października 2013, 12:32:26 - *.229.157.126.atman.pl
@Paprykarz, kolega Dante chyba użył ironii... a ty łykasz jak pelikan.

@Mądry - 1 października 2013, 14:27:33 - *.adsl.inetia.pl
no szkoda, chociaż większa szkoda że nie pomogą np. mistrzowi Luksemburga... powinno się pomagać takim a nie!

@Zenek - 1 października 2013, 15:55:19 - *.polkowice.vectranet.pl