5 października 2013, 19:00 - Katowice (Stadion Miejski)

Katowice: 1. Łukasz Budziłek - 2. Rafał Pietrzak (81, 25. Michał Zieliński), 29. Adrian Jurkowski, 27. Mateusz Kamiński, 4. Alan Czerwiński - 31. Krzysztof Wołkowicz (60, 15. Janusz Gancarczyk), 20. Sławomir Duda, 8. Grzegorz Fonfara, 81. Przemysław Pitry, 10. Tomasz Wróbel - 7. Grzegorz Goncerz (74, 18. Bartłomiej Chwalibogowski).

Puszcza: 12. Andrzej Sobieszczyk - 4. Damian Szymonik (75, 18. Marcin Zontek), 19. Arkadiusz Lewiński, 15. Marcin Biernat, 16. Petar Borovićanin - 13. Bartosz Biel, 17. Longinus Uwakwe (45, 20. Jarosław Lizak), 2. Paweł Strózik, 10. Łukasz Nowak, 9. Sebastian Janik - 11. Paweł Moskwik (86, 21. Mateusz Cholewiak).

żółte kartki: Kamiński, Wróbel, Czerwiński - Biernat.

sędziował: Jacek Małyszek (Lublin).
widzów: 3300.

W 37. minucie Sebastian Janik (Puszcza) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Budziłek obronił).

źródło: własne / GKS Katowice

Judasz - 5 października 2013, 20:50:39 - *.toya.net.pl
szkoda...

ju - 5 października 2013, 20:51:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda,była szansa dogonić liderów,a tu wpadka,i to u siebie,ale cóż,jak nie można meczu wygrać,to trzeba go przynajmniej zremisować.

jac - 5 października 2013, 20:55:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kelnerami... którzy śmiało Was gnuśne hanysy mogli pokonać ;)

bvr - 5 października 2013, 20:55:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby Janik wykorzystał karnego to w 37 minucie byloby 0-2 i po meczu, a tak to remis ...

do bvr - 5 października 2013, 20:57:45 - *.play-internet.pl
Janik strzelil jedynego gola dobijajac karnego ktorego chwile wczesniej nie wykorzystal

GKSpaderew - 5 października 2013, 20:58:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Czerwinski wynocha z Katowic zawalasz kolejny mecz.Nie nadajesz sie

bluefan - 5 października 2013, 20:58:52 - *.sileman.net.pl
Człowieku,z opisu wynika że n dobił własnego karnego, to jak 2:0??????

olo - 5 października 2013, 21:01:20 - *.dynamic.chello.pl
Do bvr. Janik strzelił gola w 37min więc jak mógł strzelić 2 gole? Budziłek obronił ale Janik dobił swój strzał. Myśl trochę.

bociek - 5 października 2013, 21:11:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
RAPID Wełnowiec Gola ! !

jojo40 - 5 października 2013, 21:14:31 - *.play-internet.pl
Do jac. Nie nazywaj gks Hanysami, bo to gorolski twór na zdrowym śląskim ciele. Niebieskie Katowice.

KruchY - 5 października 2013, 21:18:09 - *.29.64.139
@jojo40 w Katosach tylko niebo jest blue !

SKalpel - 5 października 2013, 21:18:37 - *.opera-mini.net (*.108.70.57)
Kiedy przed meczem większość zastanawiała się nad rozmiarami poraźki chłopców z Puszczy ... wiedziałem źe będzie kicha
Szkoda straconych punktów , zaskakujące wyniki w pozostałych spotkaniach .

jojo40 - 5 października 2013, 21:21:23 - *.play-internet.pl
Oj, nie tylko niebo... W Centrum też my som.
Zaberzie pozdrawia!

Sakrament - 5 października 2013, 21:22:06 - *.dynamic.chello.pl
troszke szkoda... Trojkolorowe Jaworzno

judasz - 5 października 2013, 21:25:04 - *.play-internet.pl
brawo puszcza cza bylo dobic chamow

lol - 5 października 2013, 21:34:09 - *.welnowiec.net
Szkoda wyniku bo Puszcza nie zasłużyła na remis, ale mądra obrona i DUUUUŻO szczęścia pozwoliło im wyrwać punkcik.

hubal - 5 października 2013, 21:35:00 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
judasz-hamy są wszędzie nawet w wiosce co liczy 10 głów-a Żubry pokazały,że piłka jest kolista a bramki są 2-ie

hubal - 5 października 2013, 21:36:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
a w Katowicach taki sam syf jak w Tychach-za dużo przypadkowych ludzi(goroli) rządzi!!!

zks - 5 października 2013, 21:57:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO REDAKCJI!
W meczu Wisły Płock ze Stomilem było 2.5 tysiąca ludzi. Proszę o poprawienie

abcdef1246 - 5 października 2013, 22:06:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lol na jakim meczu byleś. Dużo nie brakowało aby Puszcza wygrała. Jestem kibicem GKS ale trzeba patrzeć obiektywnie. Fonfara, duta powini trochę odpocząć.

mariobros - 5 października 2013, 23:04:06 - *.play-internet.pl
Jak tak patrze na Giekse to EX niestety znowu poza zasięgiem bo takich kelnerów trzeba rozpykać w pierwszej polowie,żeby marzyć o awansie.Znowu środek tabeli nie ma co się nakręcać.

VatosLocos - 5 października 2013, 23:22:38 - *.dynamic.chello.pl
szkoda kilku stów można to było łatwo wygrać
brak napastnika z prawdziwego zdarzenia

mariobros - 5 października 2013, 23:48:25 - *.play-internet.pl

JAWOrZNO - 6 października 2013, 0:05:45 - *.play-internet.pl
Jojo 40 a wy dalej swoja propagande siejecie...wg was caly kraj jest niebieski...buuuhahaha:-D

SIARKA - 6 października 2013, 0:11:19 - *.play-internet.pl
A wy hanyski nawet nie przeczowacie kto waswydyma ? zobaczcie ze mimo takiej padaki jaka MIEDZ zaliczyla po dwuch wygranych meczach jest 8pkt. straty do 3 miejsca lub 4 tego a teraz jada do puszczy puzniej u siebie z CHOJNICAMI calkiem realne dwa zwyciestwa i juz sa w czolowce a zima sami zobaczycie kto dojdzie do MIEDZIi juz moze byc jeden pewniak pamietajcie o tym co teraz napisalem bo puzniej przypomne sie tym co sie zemnie narazie nabijaja

Do SIARKA - 6 października 2013, 0:17:33 - *.nowetechnologie.3s.pl
A ja bym polecał najpierw kupić słownik ;)

tyskilubus - 6 października 2013, 9:32:04 - *.adsl.inetia.pl
Co Jaśki z Katowic nie poszło wam co?I po co się napinaćTychy na was czekają!Był,będzie,jest Tyski GKS!!!

fw@vp.pl - 6 października 2013, 10:01:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzecznik prasowy na konferencji podaje, że było 3,5 tys. ludzi a 90minut swoje 2,5tys. Po co wogóle pisać frekfencje jak się nie ma pojęcia jaka była? Chyba , że specjalnie zaniżacie?

Matifiesta - 6 października 2013, 10:31:35 - *.dg-net.pl
tacy z was kibice GKSy? że tylko umiecie sie cieszyc jak 3 pkt wpadna to wtedy "ino gksa super ekstraklsa juz juz" a jak tylko bedzie porazka czy remis odwracacie sie i krytykujecie a nie zdajecie sobie sprawy ile ci pilkarze zostawiaja zdrowia i siebie daja zeby kazdy mecz byl najlepszy a to najprosciej siasc na stadionie czy wyczytac wynik np tu i krytykowac to wam powiem zadni z was kibice bo kibic z krwi i kosci to nie odwraca sie jak padnie remis czy porazka tylko dalej jest z klubem a nie tak

JAWOrZNO - 6 października 2013, 11:34:43 - *.play-internet.pl
Za godzine Tychy graja w Jaworznie mecz.ilosc widzow? 400?hahahe

daniello - 6 października 2013, 13:49:19 - *.dynamic.chello.pl
nie czarujmy sie tego meczu nie mozna bylo wygrac bo sedzia skutecznie to utrudnial...mam nadzieje ze obserwator z PZPN zajmnie sie tym pseudosedzia bo on nadaje sie conajwyzej do sedziowania A-KLASY!!!
wspolczuje druzyna ktorym bedzie sedziowal te koles.
DO JAWOrZNO...chyba 40 i to jak koledzy z craxy przyjada ;-]

katowicce - 6 października 2013, 14:23:11 - *.multimo.pl
Gra Puszczy zależy od Nowaka , wszystkie piłki w ofensywie są kierowane do niego . naprawdę dobry zawodnik ... godny zwrócenia uwagi ..

mister - 6 października 2013, 16:04:40 - *.xdsl.centertel.pl
@bvr. Formalnie nie wykorzystał, bo bramkarz obronił, ale dobił swój strzał, więc stąd taki, a nie inny wpis. Bezpośrednio z karnego nie strzelił, Budziłek mu to wyjął, tylko odbił przed siebie i Janikowi pod nogi

Judasz - 6 października 2013, 19:20:21 - *.toya.net.pl
od 20 lot ni mo niebieskich w Katosach (bo szopienice to jakies lewe przylącze). Ino GKS. PS. BATOrY Trójkolorowy

GieKSa - 7 października 2013, 12:23:08 - *.internetdsl.tpnet.pl