11 października 2013, 20:51:57 - Tony
U-18: Francja 2-0 Polska

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1996) w swoim drugim meczu podczas turnieju towarzyskiego we Francji przegrała 0-2 (0-0) z gospodarzami.

11 października 2013, 19:00 - Limoges (Parc Municipal des Sports de Beaublanc)
Francja 2-0 Polska
Kingsley Coman 64, Samed Kilic 74

Polska: Maksymilian Stryjek - Adrian Bielawski, Jan Bednarek, Damian Ciechanowski, Karol Hallman, Mateusz Grzybek (68 Arkadiusz Najemski), Bartosz Kapustka (75 Krzysztof Możdżonek), Jakub Łukowski (75 Korneliusz Sochań), Krzysztof Szewczyk (75 Robert Brzęczek), Kamil Anczewski (85 Daniele Iraci), Adam Buksa.

żółte kartki (Polska): Grzybek, Szewczyk.

Tabela:

1. Francja 2 4 4-2
2. USA     2 4 3-2
3. Czechy  2 1 1-2
4. Polska  2 1 1-3

W kolejnym spotkaniu Polacy zagrają 13 października o godz. 15:00 z USA.

źródło: własne / PZPN

max - 11 października 2013, 21:29:58 - *.dynamic.mm.pl
Lipa. Znowu baty.

. - 11 października 2013, 21:50:45 - *.pool.mediaWays.net
a co sie spodziewasz po polskiej pilce? kazda repka dostaje jak i inne kluby w pucharach za wyjatkiem kilku meczów ktore sa powtarzane przed nastepnym meczem jak to kiedys sie udalo polska pilka nie osiagnie nigdy nic... musi sie cos ostro zmienic wziasc przyklad z belgow lub niemcow otwierac szkolki i szkolic mlodziez a nie sciagac szrot z zagranicy i dawac obywatelstwa zawodnikow pokroju boenisch lub polanski nie inetesuje mnie ich poprawna nazwa

kokoszka - 11 października 2013, 22:13:18 - *.hsd1.il.comcast.net
Polska pilka siegnela dna na wszystkich poziomach !!!

Cmaga - 12 października 2013, 0:01:18 - *.39.197.18.manx.net
Ha HA ciekaw jestem co byscie pisali po wygranej z Ukraina

amaral - 12 października 2013, 0:33:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to naprawdę nie jest przypadek, że przegrywamy wszystko gdzie tylko wychylimy się za granicę!

asd - 12 października 2013, 23:19:08 - *.183.254.77
Gdybanie kolego Cmaga Polska przegrala z Ukraina 2 razy a tylko wygrala w tych eliminacjach z Moldawia u siebie bo meczow z San Marino nie trzeba liczyc z tymi to wszyscy w tej grupie bez problemow wygrali po 2 mecze.

zdzich - 14 października 2013, 10:38:30 - *.adsl.inetia.pl
Cmaga-najpierw trzeba wygrać.jesteśmy w czwartym koszyku w europie za nami sa juz tylko Wyspy Owcze San Marino,

bifer - 27 lutego 2016, 20:20:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kapitalny gol K.Comana teraz piłkarza Bayernu Munchen.