13 października 2013, 23:03:43 - Adrian10
Bramka Tomasza Zahorskiego

Tomasz Zahorski strzelił gola dla San Antonio Scorpions w wygranym 1-0 (1-0) spotkaniu amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z FC Edmonton. Polski napastnik grał przez pełne 90 minut. To ósma bramka Zahorskiego w tym sezonie.

13 października 2013, 20:30 - San Antonio (Toyota Field)
San Antonio Scorpions 1-0 FC Edmonton
Tomasz Zahorski 40

żółte kartki: Greg Janicki, Stephen deRoux - Neil Hlavaty.
czerwona kartka: Edson Edward (85. minuta, Edmonton, za brutalny faul).

sędziował: Kevin Terry Jr..

Mecz przerwany w 90. minucie na 29 minut z powodu burzy.

Cały mecz w barwach gospodarzy rozegrał były zawodnik Lechii Gdańsk Luka Vučko. W zespole gości wystąpił z kolei były piłkarz Jagiellonii Białystok Neil Hlavaty, który grał do 77. minuty i został zmieniony przez Edema Mortotsiego.

San Antonio zajmuje obecnie ósme, ostatnie miejsce w ligowej tabeli z 10 punktami na koncie. Zwycięzca wiosennej części sezonu (Atlanta Silverbacks) zmierzy się jako gospodarz ze zwycięzcą jesiennej części sezonu w meczu o mistrzostwo (Soccer Bowl). W przypadku, gdy ten sam zespół wygra obydwie części sezonu, drugim uczestnikiem Soccer Bowl będzie zespół, który zajmie drugie miejsce w łączonej tabeli obu części sezonu.

W rundzie wiosennej Scorpions zajęli trzecie miejsce w tabeli ze stratą jednego punktu do zwycięzcy.

ja - 13 października 2013, 23:21:44 - *.tel.tkb.net.pl
W Stanach sami swoi;)Neil Hlavaty, Tomasz Zahorski kiedyś w Jadze...

xdd - 13 października 2013, 23:41:29 - *.178.2.140
do kadry z nim

eloelo - 13 października 2013, 23:41:39 - *.bialystok.vectranet.pl
strzelil w jedną runde więćej bramek niż dotychczas przez całą kariere, kozak

@@@ - 13 października 2013, 23:44:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zahorski wraz z Georgi Hristowem z TampaBay (były piłkarz Wisły) wspólnie liderują w klasyfikacji strzelców ligi :D

Mmmmm - 13 października 2013, 23:50:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miedz Czeka.

lkj - 14 października 2013, 1:02:17 - *.183.254.77
Brawo Znahor wal brameczki Amerykancom.

kksiak - 14 października 2013, 1:22:47 - *.ip.netia.com.pl
Gratulacje, wyrasta na gwiazde 2 ligi amerykanskiej, ale poziom jest katastrofalny. Mozna sie przekonac ogladajac pelne mecze na oficjalnej stronie w dobrej jakosci bez zacinki. Cos w rodzaju naszego 3. poziomu rozgrywkowego jak nie gorzej.

xxx - 14 października 2013, 2:21:09 - *.adsl.inetia.pl
hahah, się naczekali na końcowy gwizdek ;)

TonyHalik - 14 października 2013, 4:02:43 - *.cable.mindspring.com
Byłem kiedyś w Ameryce.

akakka - 14 października 2013, 4:09:00 - *.183.254.77
kksiak jestes sentymentalny ogladam na zywo mecze polskiej 1 i 2 ligi i online tej 2 ligi amerykanskiej i nie da sie powiedzie ze ta amerykanska to polska 2 liga czyli w rzeczywistosci polska 3 to ten sam poziom.Spojrz kolego tylko na sklady w lidze amerykanskiej graja lepsi pilkarze wiekszosci nie Amerykanie niz w naszej 2 lidze (czyli 3 polskiej).

Ko - 14 października 2013, 4:28:17 - *.satx.res.rr.com
Dla zainteresowanych. Popatrzcie sobie w jaki sposób zdobył te bramki, obrońcy i bramkarze dróżyn przeciwnych mu w tym nie pomagali.Bramki sa dostępne na stronie www.nasl.com. I nie piszcie nic o poziomie bo w klasyfikacji klubowej i narodowej jesteśmy daleko za Amerykanami!!!

Tominho - 14 października 2013, 4:55:05 - *.xdsl.centertel.pl
@ Ko - ciekaw jestem na jakiej podstawie oceniasz, że w klasyfikacji klubowej jesteśmy za USA chyba wg własnego widzimisię, bo naprawdę brakuje możliwości porównania. Tamtejsze kluby nie grają z żadnymi europejskimi ani nawet z klubami z Ameryki Południowej (sporadycznych sparingów nie liczę).
A tak w ogóle to amerykańskie kluby mają świetne herby, takie nowoczesne chociaż wszystkie jakby na jedno kopyto

Kamilos - 14 października 2013, 7:04:52 - *.kielce.vectranet.pl
Po co przerywać mecz w 90 minucie z powodu burzy? Nie mogli dograć doliczone czasu lub sędzia nie mógł nic nie doliczyć?

ajven - 14 października 2013, 9:42:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl