18 października 2013, 18:49:05 - Adrian10
II liga: Wigry 1-0 Pelikan

W pierwszym spotkaniu 13. kolejki drugiej ligi wschodniej Wigry Suwałki pokonały Pelikan Łowicz 1-0 (0-0). Dzięki wygranej gospodarze awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli z 22 punktami na koncie.

18 października 2013, 17:00 - Suwałki (Stadion Miejski)
Wigry Suwałki 1-0 Pelikan Łowicz
Piotr Karłowicz 86

Wigry: 1. Karol Salik - 17. Kamil Lauryn, 5. Kamil Wenger, 4. Adrian Karankiewicz, 22. Bartosz Widejko - 3. Artur Bogusz, 8. Aleksandar Atanacković, 24. Karol Drągowski (69, 10. Dawit Makaradze), 20. Marcin Tarnowski, 6. Mateusz Romachów (64, 26. Piotr Karłowicz) - 21. Sebastian Radzio (67, 9. Tomasz Tuttas).

Pelikan: 12. Przemysław Perzyna - 20. Radosław Domińczak, 19. Konrad Kowalczyk, 4. Mykoła Dremluk, 26. Damian Ceglarz - 18. Adrian Świątek (76, 11. Maciej Wyszogrodzki), 8. Patryk Pomianowski (79, 16. Patryk Bojańczyk), 3. Piotr Koman, 6. Mariusz Solecki, 17. Michał Adamczyk - 10. Paschal Ekwueme (56, 14. Damian Kosiorek).

żółte kartki: Lauryn - Dremluk, Koman, Kosiorek.

arko - 18 października 2013, 19:29:15 - *.suwalki.vectranet.pl
Naszemu zespołowi należą się słowa uznania.Widać było walkę.Pelikan właściwie nie istniał.Bramkarzowi z Łowicza koledzy powinni piwo postawić,że przegrali tak nisko.Ciekawe dlaczego sędzia nie uznał brami z pierwszej połowy?Moim zdaniem gol prawidłowy.Jak tak Wigry będą grały to może kibice będą przychodzić nie tylko z przyzwyczajenia.Za tydzień ma być podobnie.Brawo chłopaki,jestem z Was dumny.

sks - 18 października 2013, 19:43:14 - *.suwalki.vectranet.pl
Wigry cały mecz przewyższały Pelikana i powinny wygrać co najmniej 4:0. Sędzia powinien podyktować karnego w I dla Wigier po zagraniu ręką w polu karnym przez obrońce Pelikana

kiki - 18 października 2013, 19:51:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry dużo lepsze, Karłowicz Piotr piękny gol za pola karnego. Obserwuję tego chłopaka , wielki,wielki potencjał Karłowicza.

Leon - 18 października 2013, 20:15:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
O co chodzi z tym Leonem?

z bieguna - 18 października 2013, 20:36:41 - *.suwalki.vectranet.pl
brawo Wigry!

pel - 18 października 2013, 20:40:43 - *.77.124.158
A czy w ostatnim meczu widejko nie dostał czerwonej kartki? i w tym meczu nie powinien wogóle wystąpić?

@pel - 18 października 2013, 20:46:13 - *.suwalki.vectranet.pl
Dostał, ale po dwóch żółtych, a to nie skutkuje zawieszeniem. Brawo Wigry ;)

giko - 18 października 2013, 21:09:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fantastyczny mecz Wigier Pelikan nie miał nic do powiedzenia a tylko jedna bramka to tylko słaba skuteczność gospodarzy

maro - 18 października 2013, 21:15:00 - *.suwalki.vectranet.pl
słaba skuteczność i słaba postawa arbitrów... 2 zagrania ręką w polu karnym gości, bramka, której sędzia nie widział i uwirzył na słowo bramkarzowi, żółta kartka nie czerwona za chamski faul zawodnika Pelikana, nadepnięcie na nogę Lauryna tez bez kartki dla Pelikana.. ogólnie słaba postawa...
A Leon płacze po porażce Jagiellonii

Piwko - 18 października 2013, 21:35:33 - *.toya.net.pl
W Suwałkach tylko Jaga

Sand75 - 18 października 2013, 21:36:43 - *.218.105.156
Rowerowe derby Przecież Wigry i Pelikan to dwa kultowe rowery-składaki z czasów mojego dzieciństwa

rak - 18 października 2013, 21:42:44 - *.opera-mini.net (*.186.188.109)
Suwałki cienkie gol przypadkowy Pelikan zdecydowanie przewazał Suwałki kopali po autach obrona Częstochowy wygrali tylko dzięki sędziemu frekwencja i doping poziom okręgówki.

maro - 18 października 2013, 22:15:38 - *.suwalki.vectranet.pl
olejcie wpis Raka... to prowokator... :P ten kto był ten wie jak wyglądał mecz.

Stalowiec - 18 października 2013, 22:23:57 - *.3-1.cable.virginmedia.com
Liczyłem po tych obietnicach na forum, że Pelikan nie wyjedzie bez punktów. A jednak. Typerzy również się pomylili .

RST1938 - 18 października 2013, 22:26:36 - *.tvkdiana.pl
Jaga !! co ?? STALÓWKA !!!! Motor !! co ?? STALÓWKA !!!! "Piwko" !! co ??? wytrzeźwiej a następnie zejdź na ziemie...

leon - 18 października 2013, 23:50:32 - *.231.23.119.koba.pl
Szkoda,że mecz o 17. Spuzniłem się kilka minut by na Litwinów postawić. zawsze stawiam u buka przeciw klubom , które lubie. To nic, Suwały jeszcze spadna , a Pelikan awansuje w tym sezonie.

midis - 19 października 2013, 2:27:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry rozjechały Pelikana

brt do leo - 19 października 2013, 2:55:03 - *.212.94.186
Ci "litwini" znaja lepiej jezyk POLSKI niz Ty.

sk - 19 października 2013, 11:06:44 - *.suwalki.vectranet.pl
Przygadał kocił garnkowi, leon wolę być "litwinem" niż tak jak Ty Białorusem

Suwalczani - 19 października 2013, 12:30:13 - *.dynamic.chello.pl
Do wszystkich z Białegostoku, którzy spinają sie przy każdym artykule o Wigrach, spokojnie, poczytajcie troche historii. Suwalszczyzna ma dłuższą historię związaną z Polską niż Białystok a i w Białymstoku wiecej prawosławnych z korzeniami białoruskimi wiec wrzuty typu Litwini są śmiesznie. Suwałki etnicznie są bardziej Polskie niż Białystok. Także poczytaj jeden z drugim.

fimo - 19 października 2013, 12:49:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry I liga bo to najlepszy czas na awans. Będą sponsorzy cała Polska i zawodników wielka promocja

leon - 19 października 2013, 14:55:19 - *.231.23.119.koba.pl
Skoro nie możecie spojrzeć prawdzie w oczy podajcie do sądu znanego satyryka i w sumie ciekawą osobowość Wojciecha Manna. Powiedział kiedyś żeby w Polskim języku nie istniały zdrobnienia to Suwałki nazywałyby się Suwały. Prawda, ale ja nie jestem satyrykiem, żartownisiem. Nazwałbym Suwałki Suwałeczkamii, leżacymi pod miastem SeJny. Gdzie Jaga panuje! Skoro w języku Litewskim niema litery "W". To w Polskim nie powinno być "S".

wigryfan - 19 października 2013, 16:39:20 - *.146.197.219.internetia.net.pl
Dobry mecz Wigier,szkoda,że bramkarz Pelikana rpzegrał mecz życia..

do leona - 19 października 2013, 17:20:51 - *.suwalki.vectranet.pl
leon bredzisz i tyle w temacie.Może powinni cie zbadać jacyś fachowcy z Choroszczy, nie uważasz?

do "do leo - 19 października 2013, 20:21:23 - *.emouse.pl
Niech go rodzice zawiozą mają bliziutko

bifer - 13 marca 2016, 18:13:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moim zdaniem bramkarz Pelikana zawalił tę bramkę ale na skrócie widać że też dużo piłek obronił.