19 października 2013, 19:52:46 - JD06
Apóllon wygrywa w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy Apóllon FC wygrał 4-0 (2-0) z AÉ Kouklión w spotkaniu 6. kolejki cypryjskiej ekstraklasy.

19 października 2013, 18:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 4-0 AÉ Kouklión
Gastón Sangoy 23, Fótios Papoulís 35, Roberto García 57, 82 (k)

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 21. José Catalá - 26. Fótios Papoulís (61, 92. Daniel Haber), 6. Marcos Gullón, 56. Rachid Hamdani, 14. Camel Mériem (60, 12. Ștefan Grigorie), 10. Gastón Sangoy (82 Andréas Frágos) - 9. Roberto García.

żółte kartki: Geórgios Merkís - Hakeem Araba.

sędziował: Avráam Tsoúkkas.

Apóllon zajmuje aktualnie 1. miejsce w tabeli z piętnastoma punktami na koncie.

Rewanżowe wyjazdowe spotkanie Legii z cypryjskim klubem odbędzie się 12 grudnia o 21:05.

Paprykarz - 19 października 2013, 20:20:03 - *.169.42.25 (*.0.253.31)
Mam przeczucie, ze jak Legia przegra w czwartek z Trabzonem to na bank nie wyjdzie z grupy. A Apollon jakos da rade. Lazio jeszcze zacznie przegrywac. I bedzie ciekawie.

DENIS - 19 października 2013, 21:20:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No nie jest dobrze

@@@ - 19 października 2013, 21:24:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest dokładnie tak jak zawsze. Nie wiem o co wam chodzi?

Arek - 20 października 2013, 12:38:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ameryki to ty nie odkryłeś bo jak Legia przegra z Trabzonem to już na bank nie wyjdzie niestety, ale może się uda jakoś jak w Gaziantepie - oby!

leon - 20 października 2013, 13:47:17 - *.231.23.119.koba.pl
Dlaczego nadajecie wiadomości z ligi Cypru a nie np.: Szwecji czy Estonii? Pasjonuję się ligą Szwedzka i Estonska bo jestem Polakiem, a tamci słabsi. Po co Cypr, skoro sielniejszy? Wytłumaczy mi ktoś?

syku - 20 października 2013, 14:51:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Leon:
Apollon to grupowy rywal Legii Warszawa która gra w Lidze Europy i jest przedstawicielem z Polski. 90 minut.pl to portal o polskiej piłce nożnej. Jak tego nie rozumiesz to poćwicz lepszy tok logicznego rozumowania ale przypuszczam że może Ci to nie pomóc

Lenin - 20 października 2013, 23:47:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl