Arka: 13. Michał Szromnik - 16. Adrian Budka, 28. Kamil Juraszek, 3. Krzysztof Sobieraj, 7. Piotr Tomasik - 8. Marcus Vinícius (65, 19. Michał Rzuchowski), 15. Radosław Pruchnik (75, 9. Łukasz Jamróz), 33. Tomasz Jarzębowski, 14. Mateusz Szwoch, 20. Marcin Radzewicz - 22. Arkadiusz Aleksander (90, 11. Michał Szubert).

żółte kartki: Wiązowski - Szromnik, Juraszek, Marcus Vinícius, Sobieraj.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).

źródło: własne / Arka Gdynia / Ekstraklasa.net

Steffen - 23 października 2013, 18:53:05 - *.adsl.inetia.pl

Arkowiec - 23 października 2013, 18:53:07 - *.dynamic.chello.pl
Dobrze, Areczko, mamy remis na wyjeździe. Teraz wygrana w Niepołomicach...

hary - 23 października 2013, 18:53:49 - *.icpnet.pl
smutno trochę tylko remis a szkoda bo Łęczna była by na podium

xxxx - 23 października 2013, 18:56:31 - *.ennet.pl
Coś kiepsko..może znowu Arke zmógl jakiś wirus? bo i tak wygrać nie dali rady. Może prost, mecz do powtórki ? Skoro nie można wygrać na boisku, to trzeba przy stoliku. Zielony kolor sie zgadza..

dzl - 23 października 2013, 18:59:58 - *.dynamic.mm.pl
Dobry i remis, strata bramki po indywidualnym błędzie obrońcy Arki.gramy dalej.

PS - 23 października 2013, 19:02:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do kibiców Górnika Łęczna czemu nie grał wasz najlepszy strzelec Zwoliński?

viking - 23 października 2013, 19:04:00 - *.centertel.pl
xxxx zmień leki bo te zupełnie przestały działać!

Yemiol - 23 października 2013, 19:05:43 - *.bb.online.no
do Piotr pewnie jestes zadowolony z wyniku ja nie.Mając taki skład i grając u siebie Łęczna powinna wygrać,a tak myśląc o awansie to trochę słabo.Na meczu nie byłem więc opieram się na newsach .

R - 23 października 2013, 19:13:19 - *.dynamic.mm.pl
Mecz dwóch drużyn z górnej części tabeli na remis. Chyba sprawiedliwy wynik patrząc na przebieg meczu.

leo - 23 października 2013, 19:38:10 - *.net.pbthawe.eu
W górniku gra nawet jeden z Parczewa!!!!

Pedro - 23 października 2013, 19:46:17 - *.adsl.inetia.pl
Zwoliński kontuzjowany. Paluch zszedł nie z powodu kontuzji a beznadziejnej gry. Ustawienie tutaj podane nie zgadza się z rzeczywistością. Na ataku grał Bonin i Szałachowski. A Wiązowski na boku obrony.

bydlo - 23 października 2013, 19:49:32 - *.adsl.inetia.pl
a tak sie spinali napinacze z lecznej ile to bedzie a tu remis cudem heh

max - 23 października 2013, 19:50:28 - *.internetia.net.pl
budka goll

hary - 23 października 2013, 19:55:05 - *.icpnet.pl
Frekwencja Górnika większa bo wróciła stara nazwa .Górnik stadion w budowie czeka stadion na Krochmalnej.

@hary - 23 października 2013, 20:08:28 - *.dynamic.chello.pl
A nie pomyliłeś przypadkiem kolego Łęcznej z Lublinem, z tym nowym stadionem?

Piotr - 23 października 2013, 20:12:11 - *.play-internet.pl
Masz racje Yemiol. Remis to dobry wynik dla Arki, zwlaszcza w kontekscie ostatnich slabych wystepow, a kadra Gornika budzi szacunek. Co u Ciebie slychac, dalej Norwegia? Pozdro dla Ciebie i Gornika ?e slonecznej Gdyni!

dan - 23 października 2013, 20:15:44 - *.play-internet.pl
Sprzedaż biletów na poziomie dna,wszedłem na drugą połowę.Żenua tak jak gra GKS,strzelają na pustą bramkę i nie trafiają.Mecz mógł się spokojnie zakończyć zwycięstwem Łęcznej,ale w 1 lidze im chyba dobrze.

mati - 23 października 2013, 20:16:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Morda nie szklanka - Bogdan Bogdanka.

gary - 23 października 2013, 20:21:39 - *.lublin.mm.pl
@dan klub przy okazji każdego meczu nagłaśnia żeby kupować wcześniej bilety, można było się spodziewać że przy obecnych okolicznościach nalezie się trochę więcej fanatyków ekstraklasowych i będą problemy z zakupem biletów. nie ma tutaj winy klubu

Konrad89 - 23 października 2013, 20:24:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 tysiące widzów w Łęcznej!!!! No coś niemożliwego!!! Jeszcze trochę i pęknie magiczna bariera 2500 osób.

asd - 23 października 2013, 20:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Gary co Ty wymagasz od niektórych, przecież to zbyt trudne żeby wpaść na takie rozwiązanie, najlepiej przyjechać 5 minut przed meczem a potem pretensje do całego świata, że się nie zdążyło na czas biletu kupić... Szkoda tej II połowy, jakby od początku tak zagrali to wynik byłby pewnie całkiem inny. Szałach jak za dawnych lat, żelazne płuca;-). Sama atmosfera fajna, oby więcej takich spotkań.

nkl - 23 października 2013, 20:31:25 - *.lublin.mm.pl
Piłkarze Górnika jeździli po centrach handlowych w Lublinie i Łęcznej w weekend i starali się zachęcać ludzi do przyjścia. Dodatkowo klub strasznie się stara przyciągnąć nowych ludzi na trybuny - każdy, kto pierwszy raz przychodzi na Górnik, mógł kupić bilet za 1 zł. Każdy z gminy Lubartów również. A ludzie, który byli na meczu z Puszczą, mogli wejść za pół ceny. A kolejki niesamowite w kasach, bo całe chmary po raz pierwszy raz na stadionie - dodawanie każdego do bazy i sprawdzanie dowodów i PESELi trochę trwa. Swoją drogą - polecam kupno i zapłatę za bilet przez internet. Przyjechałem pod stadion minutę przed gwizdkiem, wszedłem minutę po gwizdku, a gdybym musiał kupować bilet w kasie, wszedłbym na drugą połowę .

Damo - 23 października 2013, 20:33:20 - *.dynamic.chello.pl
Była Arka w łęcznej? ;)

ż-n - 23 października 2013, 20:41:50 - *.gdynia.mm.pl
W łęcznej dalej bojkot? Kibiców tyle co w czasie wielkiej walki o górnik ha,ha,ha

tadeusz - 23 października 2013, 20:42:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Sikora znowu kabaret,kopanie na kartki.

siarka - 23 października 2013, 21:00:10 - *.play-internet.pl
Tak Areczko takie samo zwyciestwo jak i w Lecznej awans jest wasz ARECZKO

kibic - 23 października 2013, 21:00:59 - *.siec.alfa.pl
Arka jeszcze powalczy o awans,tylko muszą znaleść dobrego trenera, Mandrysz jest do wzięcia ,to solidny trener

zxc - 23 października 2013, 21:05:32 - *.lublin.mm.pl
Arki 0

DENIS - 23 października 2013, 21:08:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie ma szału ale jest dobrze

rrrrrrrr - 23 października 2013, 21:20:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Łęczna to chyba jedyny poważny kandydat obok Bełchatowa do awansu.No może jeszcze Miedź,ale oni źle zaczęli sezon.W Grudziądzu jest przeciętna kadra,w Katowicach bida,a Dolcan to jednak mały klubik i nawet jakby awansowali to chyba na jeden sezon

Trex - 23 października 2013, 22:08:36 - *.play-internet.pl
Siarka naczelny bajkopisarzu, czy to jest wątek o klubie z Legnicy, że zabierasz głos ? Martw się o swój klubik bo spadek blisko. Twoje motto "wy wogule się nie znacie" ha ha ha

Autovidol - 23 października 2013, 23:44:36 - *.lightspeed.clmboh.sbcglobal.net
w łęcznej tylko bogdan!

nyrol - 23 października 2013, 23:57:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Toco Arka O bali sie o flagę którą w Łęcznej stracili!!!! Dobra Frekwencja !!!Warta 1912 i Bałtyk 1930 Gdynia Pozdro Górnik Łęczna!!

bumar - 23 października 2013, 23:59:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Motor i GŁ czuwali na Rogatkach a arki OOOOO!!!

Yemiol - 24 października 2013, 1:06:22 - *.bb.online.no
Tak Piotrze dalej jestem w Norge.Myślę że Arka jednak nawiąże do rywalizacji o awans.Bełchatów,Łęczna ,Katowice i Arka, chociaż mocny skład ma jeszcze Grudziądz.Zobaczymy pożyjemy.Pozdrawiam nArka

bogdan lec - 24 października 2013, 7:29:25 - *.dynamic.chello.pl
Bogdany z Bogdanki rulez

arni - 24 października 2013, 8:06:01 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Hahaha ludzie wy jesteście paranormalni

byk - 24 października 2013, 9:03:50 - *.adsl.inetia.pl
Zawisza też miał 5-6 punktów straty do lidera , zmienili trenera i poszło ,też musicie tak zrobić ,miejsce Arki jest w extraklasie

Przemek - 24 października 2013, 11:08:15 - *.lublin.eu
To chyba najlepszy mecz Górnika w tej rundzie (obok spotkania z Wisłą Płock).

jaul - 24 października 2013, 12:33:24 - *.dynamic.mm.pl
wynik dobry ale to co wyprawiaja obroncy to wola o pomste do nieba.naprawde tam trzeba walnac piescia w stol

daft - 24 października 2013, 12:37:26 - *.53.90.146.dyn.plus.net
300 arkowcow na wyjezdzie, niestety zaden nie wrocil do domu, podczas powrotu, w pociagu kibice odpalili za duzo rac dymnych i sie wszyscy udusili. pozdrowienia do wiezienia

ekspertsks - 24 października 2013, 14:04:51 - *.182.36.9
Mecz słaby, b. słaby...Arka pokazała z beznadziejnym i ospałym Górnikiem w I połowie tyle, że teraz już wiem że stać ją, ale na awans do II ligi. Arka jest takim samym papierowym tygrysem jak Miedź, Górnik totalnie przedreptał I połowę, nie grał nic a i tak nie dali mu rady. Górnik wziął się do roboty w II ale sił i skuteczności mu trochę zabrakło co najlepsze z akcji Arka powinna się cieszyć, że nie skończyło się 3 lub 4-1. Kibiców Arki, którzy podobno są zawsze tam gdzie ich Areczka Gra - tym razem nie było. Młyn Górnika niezły ale i tak potencjał wykorzystany może 2/3

tom53 - 24 października 2013, 14:27:11 - *.gdynia.mm.pl
dlaczeg moj wczorajszy komentarz b.rzeczowy obiektywny zostal przez cenzure zatrzymany i nie zostal wyswietlony??czyzbybta strona sluzyla do ublizania i wypisywania glupot!!! nie przekroczylem zadnych norm!!!! moze wlsascicielom tego forum zalezy na ilosci wpisow bo merytorycznie i z kibicowska kultura pisz tutaj 10%autorow.....

LeczyniaK_ - 24 października 2013, 15:03:21 - *.lublin.mm.pl
e1

LeczyniaK_ - 24 października 2013, 15:07:50 - *.lublin.mm.pl
Bylem na meczu powiem tak arka to zespol słaby grajacy bez ambicj. Natomiast nasz gorniczek podobnie ale trza przyznac ze grali w 2 polowie lepiej.
I mam pytanie kto robi na meczach takie '' Nie daj nie daj '' albo '' Dawaj Dawaj Dawaj ''

DiOOa - 24 października 2013, 16:28:21 - *.lublin.mm.pl
Arce zabronił Lech do Łęcznej po raz kolejny przyjechać, zeby znów ich flagi nie stracili :D

Yemiol - 24 października 2013, 17:20:05 - *.bb.online.no
do tom53 masz 100% racji,mi też tak robią

tadeusz - 24 października 2013, 18:56:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu Sikora szuka winnego za utraconą bramkę.Panie Sikora to jest piłka nożna i zapewniam pana ze we wszystkich strzelonych bramkach można się dopatrzeć błędów popełnionych przez zawodników grających nawet tych najlepszych.W piłce jest tak, po prostu trzeba strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika.A to jest rola trenera który ma obowiązek ustawić drużynę i taktykę tak żeby wygrać mecz.A pan tego nie potrafi.To co się dzieje w Arce za pana kadencji to cyrk,wszyscy są winni tylko nie pan,a ja twierdze że zepsuł pan wszystko co pana poprzednik zrobił a było już dobrze, tyle tylko że on był trenerem. A pan jestes?......

orczyk - 25 października 2013, 20:01:57 - *.tvoksywie.com.pl