25 października 2013, 20:21:44 - euzi
Sławomir Peszko dał zwycięstwo Köln

1.FC Köln wygrał w wyjazdowym meczu 12. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z Arminią Bielefeld 1-0 (0-0) po bramce Sławomira Peszki z 80. minuty. To trzecie trafienie reprezentanta Polski w tym sezonie.

25 października 2013, 18:30 - Bielefeld (SchücoArena)
DSC Arminia Bielefeld 0-1 1.FC Köln
Sławomir Peszko 80

żółte kartki: Philipp Riese, Manuel Hornig - Mišo Brečko, Patrick Helmes, Maximilian Thiel.

sędziował: Peter Sippel (Bawaria).
widzów: 26 500.

Peszko rozegrał całe spotkanie, a w 89. minucie za Daniela Halfara wszedł Adam Matuszczyk. Kacper Przybyłko pozostał na ławce rezerwowych. Köln jest liderem z 24 punktami po 12 meczach.

Adammm - 25 października 2013, 20:25:01 - *.plock.mm.pl
BRAWO SŁAWEK!! a lamusy i hejterzy du pa cicho hahaha

zbychksp - 25 października 2013, 20:26:26 - *.adsl.inetia.pl
Takie wiadomości cieszą:D

igor - 25 października 2013, 20:29:43 - *.zabrze.vectranet.pl
Mam pytanie, czy Artur Wichniarek gra jeszcze w Arminii?

dfg - 25 października 2013, 20:32:54 - *.LAN3.mega-net.pl
@igor - Gra. Ma kontrakt ważny do 2028 roku.
Sławek chlup w dziób:P

normalny - 25 października 2013, 20:36:20 - *.gdansk.vectranet.pl
teraz slawek wsiadaj w taxi i ruszaj na miasto . franz juz nie prowadzi kadry.mozna szalec

tajny - 25 października 2013, 20:37:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grał król Artur? w sensie Wichniarek??bo coś ostatnio mało bramek wali i cisza, a w kadrze by sie przydał!!
hmmmmmmmmm?

zks - 25 października 2013, 20:41:11 - *.045.c93.petrotel.pl
Fajnie ze Pecho wraca do formy. Czesciej na stadion wpadaj Sławek. Moze trybu zycia sportowego nigdy nie mial ale zawsze gral na 100%.

robchy - 25 października 2013, 20:47:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wichniarek jest dyrektorem wschodniego w pewnej firmie i zarabia więcej niż w Bundeslidze

hahaha - 25 października 2013, 20:59:43 - *.wschowa.net.pl
Taa... 2-3 bramki strzeli i zaraz "hajterzy cicho". Jak Lewy uciszający krytyków po 1 (słownie: JEDNEJ) bramce w kadrze (San Marino nie liczę - bądźmy poważni). Na piłkarza roku tego Peszkęmi koniecznie do reprezentacji - na Anglię, Włochy i Hiszpanię z nim, przecież strzelił 3 gole w 2. lidze niemieckiej.... eh....

DENIS - 25 października 2013, 21:01:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Sławek

Rafał - 25 października 2013, 21:04:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Peszek nie nadaje się do kadry bo nie pasuje do tych panienek pokroju lewusa.

roro - 25 października 2013, 21:09:57 - *.icpnet.pl
We wtorek Lewandowski bramka i asysta, dzisiaj Peszko bramka, Stilić bramka. To był Lech.

kol - 25 października 2013, 21:15:34 - *.dynamic.chello.pl
No to Sławek Twoje zdrowie.

smuda - 25 października 2013, 21:15:47 - *.centertel.pl
pijaki popsuły mi święta!

fgh - 25 października 2013, 21:19:45 - *.LAN3.mega-net.pl
@roro. Racja - to był Lech. Półfinał LM, finał Ligi Europejskiej. To był Lech. Piękne czasy. Jest co wspominać.

armani - 25 października 2013, 22:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
U nas na wsi w jedliczu i tak ja jestem najpiękniejszy

sdfg - 25 października 2013, 22:19:54 - *.LAN3.mega-net.pl
W Jedliczu same brzydale więc twój sukces olbrzymi ;-)

plapla - 25 października 2013, 22:34:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
armani masz jaja chłopie. Żeby się przyznać bez bicia, że jesteś z Jedlicza...

leon - 25 października 2013, 22:55:06 - *.play-internet.pl
brawo Sławek,a jak tam taksówkarz?

Grubcio - 25 października 2013, 22:55:21 - *.cnet24.pl (*.25.64.199)
Najbardziej to daje radość, ze Peszko jest typowym Polakiem, bo mimo tego, że chleje i miał problemy zdrowotne potrafi się w ważnych momentach zmobilizować i odbudować. a do tego pokazuje polski charakter.Boruc też pokazał nasz charakter

rozbawiony - 25 października 2013, 23:05:35 - *.centertel.pl
do Grubcio: to ja jestem nietypowym Polakiem bo "nie chleję i nie mam problemów zdrowotnych"

SCP - 25 października 2013, 23:51:21 - *.115.43.213
Sławo jak to Słąwo setki nie przepuścił brawo FCK tylko w SudWL SCP in OWL BVB im Ruhr

Szefu - 26 października 2013, 0:37:43 - *.253.203.254
No dobra ale co sie dzieje z Wichniarkiem? Juz przestal strzelac bramki w Niemczech?

Dami - 26 października 2013, 1:28:41 - *.dynamic.mm.pl
@hahaha - Gdyby tak rzeczywiście było, to miałbyś rację, ale aktualnie zrobiłeś z siebie ignoranta. Peszko w tym sezonie zagrał w 7 meczach, razem ledwie 307 minut (czyli przeliczając - niecałe 3,5 meczu) w których strzelił 3 gole i zaliczył 3 asysty. To już chyba jednak są argumenty by hejterzy nieco umilkli.

D. Alaba - 26 października 2013, 13:40:48 - *.254.75.32
to ten co nie zna austriackich piłkarzy?

bifer - 6 kwietnia 2016, 18:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gol taki sobie bo dobił do pustej bramki ale gol to gol i nie ma co wybrzydzać .