27 października 2013, 19:59:08 - Tony
Emocje po przerwie

W zdecydowanie najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu 13. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zremisował 1-1 (0-0) na własnym boisku z Legią Warszawa. Prowadzenie przyjezdnym dał na początku drugiej połowy Tomasz Jodłowiec, z kolei dla "Kolejorza" trafił Gergő Lovrencsics. W pierwszej połowie mecz stał na niskim poziomie, natomiast druga część gry była znacznie bardziej emocjonująca.

Od początku do ataku ruszyli gospodarze. W drugiej minucie na strzał z ponad trzydziestu metrów zdecydował się Gergő Lovrencsics, jednak pewnie interweniował Wojciech Skaba. Po dziesięciu minutach kolejny raz musiał wykazać się bramkarz Legii, który z najwyższym trudem odbił piłkę po płaskim uderzeniu zza szesnastki Szymona Pawłowskiego. Chwilę później z rzutu wolnego z około dwudziestu metrów przymierzył Barry Douglas, jednak tym razem piłka odbiła się od słupka i wypadła poza boisko. Przyjezdni w pierwszej połowie praktycznie nie zagrozili bramce Macieja Gostomskiego, a większość ich ataków kończyła się w okolicach środka boiska.

Druga część gry zaczęła się znakomicie dla gości. Po dośrodkowaniu Dominika Furmana z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki wepchnął Tomasz Jodłowiec. Na odpowiedź "Kolejorza" nie trzeba było długo czekać, gdyż ta nadeszła trzy minuty później. Po zagranej długiej piłce z linii obrony znakomitym podaniem bez przyjęcia popisał się Barry Douglas, z futbolówką w polu karnym znalazł się Lovrencsics, łatwo minął Jakuba Rzeźniczaka i potężnym strzałem pokonał Skabę.

Pięć minut później po świetnym prostopadłym podaniu Henrika Ojamy ze środka pola w sytuacji sam na sam z Gostomskim znalazł się Wladimer Dwaliszwili, jednak fatalnie spudłował. Po kilkudziesięciu sekundach zrehabilitował się znakomitym podaniem do Tomasza Brzyskiego, ale ten w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok słupka. W odpowiedzi z około dwudziestu metrów potężnie uderzył Łukasz Teodorczyk, ale dobrze spisał się Skaba. W 64. minucie błąd popełnił Marcin Kamiński, który stracił piłkę na rzecz Ojamy, jednak skrzydłowy Legii nie wykorzystał szansy i strzelił wprost w bramkarza Lecha. Dziewięć minut później minimalnie niecelnie z około osiemnastu metrów uderzał bardzo aktywny tego dnia Lovrencsics.

27 października 2013, 18:00 - Poznań (Inea Stadion)
Lech Poznań 1-1 Legia Warszawa
Gergő Lovrencsics 50 - Tomasz Jodłowiec 47

Lech: 33. Maciej Gostomski - 21. Kebba Ceesay, 20. Hubert Wołąkiewicz, 35. Marcin Kamiński, 3. Barry Douglas - 8. Szymon Pawłowski (74, 7. Karol Linetty), 16. Rafał Murawski, 6. Łukasz Trałka (88, 31. Dimitrije Injac), 19. Kasper Hämäläinen, 11. Gergő Lovrencsics (88, 18. Bartosz Ślusarski) - 10. Łukasz Teodorczyk.

Legia: 84. Wojciech Skaba - 28. Łukasz Broź (27, 19. Bartosz Bereszyński), 25. Jakub Rzeźniczak, 2. Dossa Júnior, 17. Tomasz Brzyski - 20. Jakub Kosecki (80, 14. Jakub Wawrzyniak), 21. Ivica Vrdoljak, 3. Tomasz Jodłowiec, 37. Dominik Furman, 7. Henrik Ojamaa (86, 18. Michał Kucharczyk) - 13. Wladimer Dwaliszwili.

żółte kartki: Trałka, Ceesay - Rzeźniczak, Vrdoljak, Wawrzyniak.

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
widzów: 38 458.

mag - 27 października 2013, 19:59:32 - *.szczecin.mm.pl
Lech ma jakis protest, czy po prostu nie prowadzili dopingu ?

AN - 27 października 2013, 19:59:33 - *.adsl.inetia.pl
Zapisz to! Faken!

Szmu - 27 października 2013, 19:59:40 - *.t-mobile.pl
papierem toaletowym to możesz pyro rzucać w swoją matke...

mapet - 27 października 2013, 20:00:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co mnie to obchodzi?

blaise - 27 października 2013, 20:00:16 - *.dynamic.chello.pl
legia lepsza

bolekndm - 27 października 2013, 20:00:25 - *.111.238.0
Dobry mecz. Lech lepszy w pierwszej połowie ale w drugiej to Legia miała dużo więcej sytuacji.

orka - 27 października 2013, 20:00:27 - *.west.biz.rr.com
Górnik jednak mistrzem!

ali - 27 października 2013, 20:00:31 - *.dynamic.chello.pl
Ładny szybki mecz, emocje ale poziom ŻENADA

Ketald - 27 października 2013, 20:00:32 - *.108.97.19
Kosecki w końcu zobaczył co to męska gra, koniec z beczniem, brawo sędzia! Dobry mecz zasłużony remis.

kibic - 27 października 2013, 20:00:40 - *.adsl.inetia.pl
Mecz TRWA!

PrzybysZz - 27 października 2013, 20:02:14 - *.dynamic.chello.pl
I na boisku i na trybunach zdecydowanie lepsza Legia.

@ - 27 października 2013, 20:02:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nudy nudy NUUUUDDDYYY!!!!

huzar30 - 27 października 2013, 20:02:42 - *.160.41.226
Skarb mieć takiego Douglasa... Tu poda tu przepięknie dośrodkowuje, tu strzeli z wolnego bardzo ładnie... Dlaczego nie ma go w reprezentacji Szkocji...? Chociaż coś słyszałem, że biorze go pod uwagę selekcjoner Szkocji.

Przemo1922 - 27 października 2013, 20:02:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dwaliszwili i Furman oraz Urban porażka!!!

ali - 27 października 2013, 20:03:22 - *.dynamic.chello.pl
A co się dzieje z kibicami Lecha? Czyżby koniec kibicowania?

A.c.q. - 27 października 2013, 20:03:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@orka to równie mało prawdopodobne jak inwazja kosmitów
@Piters nie reklamuj się 90minut.pl i tak nie przerabia strony na typowe linki <a ..., więc google tego nie zaindeksuje.

Warszawski - 27 października 2013, 20:04:09 - *.play-internet.pl
W następnej kolejce cała Polska kibicuje Zawiszy żeby urwała jakieś punkty Legii

was - 27 października 2013, 20:04:21 - *.securitykiss.com
a potem jak zawsze ostro dymają polskie drużyny jak tanią prostytutkę we wszystkie dziurki od cypru po kazachstan w europejskich pucharach

artekketra - 27 października 2013, 20:04:23 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie się gra, jak się ma sędziego po swojej stronie ;)

kibic - 27 października 2013, 20:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
legia strzelila bramke po faulu jodlowca

J.K - 27 października 2013, 20:04:39 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Jaki płaczek z tego Koseckiego po każdym wejściu gracza Lecha było więcej aktorstwa może go do teatru wysłać

maxxx - 27 października 2013, 20:04:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grali w poznaniu czy w warszawie bo ja słyszałem tylko legię.mecz ok ale mogło być lepiej

Klakier - 27 października 2013, 20:05:02 - *.5-3.cable.virginm.net
Kapitalna promocja polskiej piłki. Widać, że reforma Zibiego odnosi skutek. Z 8 pkt. przewagi nad Lechem będzie tylko 4, jeśli utrzyma się obecny stan rzeczy. 11 strzałów celnych 5-6, czyli więcej niż w meczu Chelsea-Man City. Widać, że idziemy do przodu. 40 tys. ludzi na trybunach, czyli więcej niż na Stamford Bridge. Nawet czasami nasza liga może być w czymś lepsza niż EPL. A malkontenci jak zwykle zamulają. Pozdro Adam Nawałka i mój dealer

A.c.q. - 27 października 2013, 20:05:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ - właśnie To pokazuje jaki jest poziom ligi, skoro takie mecze nazywane są HITAMI SEZONU Poziom wczorajszego meczu Southampton - Fulham (jeśli nie niższy).

w - 27 października 2013, 20:06:44 - *.zone3.bethere.co.uk
W drugiej polowie znacznie lepsza Legia, trzy stuprocentowe sytuacje w zaledwie kilka minut, trzy razy w oko, oko z bramkarzem staneli Dwaliszwili, Brzyski i Ojamaa...szkoda! Sedzia Stefanski niewidomy...bardzo brutalne wejscie Tralki w Koseckiego to powinna byc czerwien. Lech musial ten mecz wygrac marzac o gonieniu Legii, mieli 8 dni odpoczynku, grlai najlepszym mozliwym skladem, z Legia, ktora zaledwie dwa dni temu wrocila z Turcji, z Legia w ktorej kontuzjowani sa Kusiak, Astiz, Radovic, Saganowski, Zyro, Lukasik, Efir, Mikita, Cichocki, a na lawce nie w pelni sil byli Wawrzyniak, Bereszynski! Legia przerasta ta lige o glowe!

a-be-ce - 27 października 2013, 20:06:46 - *.6-1.cable.virginm.net
Oprocz Douglasa i Lovrencsicsa to dno kompletne, zwaszcza w obronie, Keeba i Kaminski to momentami tragicznie, a Slusarski chyba lepiej niech juz sobie odpusci granie. Mam dosyc tez komentatorow kibicujacym legii, remis byl slusznym wynikiem.

Fcł - 27 października 2013, 20:06:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lech! Pozdrowienia z Łącka Fan Clubu Cracovii i Sandecji! Braci się nie traci! Cracovia &Arka &Lech

we - 27 października 2013, 20:07:47 - *.securitykiss.com
a pożytecznych pożytecznych idiotów zwanych kibicami dymają polscy działacze,kopacze i kluby ale idioci zamiast coś z tym zrobić cieszą michę i proszą o więcej w tyłeczek

Janusz - 27 października 2013, 20:07:53 - *.net011-g1.isko.net.pl
dzisiaj jak zreszta cala polska kibicowalem Lechowi oj Panie Rumak jeszcze ani razu nie wygrał Pan z Legia

zenek - 27 października 2013, 20:09:13 - *.249.c86.petrotel.pl
Mecz w 2 polowie niezly. Dziwi pogrom na trybunach jakiego nie bylo od lat.

dd - 27 października 2013, 20:09:58 - *.securitykiss.com
pokolenie 'nic się nie stało' to zło polskiej piłki które ją niszczy równie mocno jak pzpn i inne ś c i e r w a

serek - 27 października 2013, 20:10:00 - *.net011-g1.isko.net.pl
Lech rozczarował - przecież gral u siebie - szkoda tych kibiców

simon - 27 października 2013, 20:10:14 - *.15.213.45
Remis sprawiedliwy. Sędzia dobrze prowadził.
Fajnie, że było full ludzi - prawie 40.000.
Ogólnie kulturka

obiekt - 27 października 2013, 20:10:31 - *.play-internet.pl
Legia dużo lepsza

gg - 27 października 2013, 20:11:30 - *.securitykiss.com
pożyteczni debile zwani kibicami pozwalają trwać choremu systemowi który niszczy polską piłkę w nienaruszalnym i zakonserwowanym stanie

lucho_83 - 27 października 2013, 20:11:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się chrzani 3 setki to trudno wygrać mecz, ale Legia Kibicowsko - Mistrzostwo Świata!!

F@n - 27 października 2013, 20:16:12 - *.tvkdiana.pl
@w, a ilu tych graczy zagrałoby w podstawie? Tylko Kuciak i Rado, ew. Sagan. W Lechu nie było Claasena, Buricia. W taki sposób to ja mogę również wymieniać Ubiparipa, Możdżenia, Kędziorę czy Kownackiego...
@Janusz, Lech za Rumaka wygrał z Legią 1:0 w Warszawie

^^^ - 27 października 2013, 20:16:42 - *.bielskobiala.vectranet.pl
masakra ! jak zawsze 0;0 albo 1;1 i tysiac złych podań ,przyjęć i strzałów w kosmos ... Legia dużo lepsza ? w czym ?

Miro - 27 października 2013, 20:17:25 - *.cdma.centertel.pl
Super doping Legii!!

ZNAWCA - 27 października 2013, 20:18:01 - *.centertel.pl
Remis sprawiedliwy. W drugiej połowie mecz mógł się podobać. Patrząc na całokształt, to Legia z Lechem powalczą o mistrzostwo na wiosnę. Może do nich dołączyć Cracovia. Natomiast Górnik, Wisła i Pogoń punktują ponad stan posiadanego potencjalu. Ale z czasem obsuna się w tabeli.

sabcio - 27 października 2013, 20:18:05 - *.listmail.net
Legia spokojnie sięgnie po kolejnego mistrza. Grała rezerwami, a mimo to nie przegrała. Jest OK.

sss - 27 października 2013, 20:18:36 - *.opera-mini.net (*.191.103.72)
legia pod nosem mikro i zadowleni ze ich w tv slychac

@F@n - 27 października 2013, 20:18:39 - *.zone3.bethere.co.uk
Kuciak, Wawrzyniak, Astiz, Radovic i Saganowski...bardzo możliwe, że również Łukasik...Legia w tej chwili nie ma w Polsce rywala i taka jest prawda.

fans - 27 października 2013, 20:19:17 - *.emouse.pl
Legia lepsza na trybunach ? Słuchajcie w TV, a będziecie zbawieni

F@n - 27 października 2013, 20:20:08 - *.tvkdiana.pl
@ZNAWCA, Wisła też powalczy, bo ponoć zimą wzmocnienia. Górnik rzeczywiście jak odejdzie Nawałka może nie wytrzymać, ale o puchary może powalczy.

Yuki - 27 października 2013, 20:21:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dlaczego było tylko słychac doping Legii?

@JANUSZ - 27 października 2013, 20:23:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rumak wygrał z Legią 1:0 na wyjeździe, więc co ty chrzanisz? Jego łączny bilans z Legią to 1 zwycięstwo, 1 remis i 2 porażki (bramki 3:5).

smoku - 27 października 2013, 20:23:37 - *.dynamic.chello.pl
Czerwona kartka dla Trałki oczywista, później Stefański nie widział jeszcze jego kilku fauli, Lech powinien kończyć w ten mecz w dziesiątkę. A propos dziesiątek - zdziesiątkowana Legia, która na ten mecz przyjechała do Poznania, bez Kuciaka, Radovicia, Astiza, Saganowskiego i Żyry, za to z powracającymi po kontuzjach Koseckim i Bereszyńskim i pechowo ten mecz zremisowała, będąc drużyną piłkarsko lepszą, marnując kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki. I to jest właśnie siła tej drużyny, możecie sobie jedynie wyobrażać, co Legia zrobiłaby z tą ligą, gdyby nie ponad 20 kontuzji wśród zawodników od początku sezonu.

F@n - 27 października 2013, 20:24:16 - *.tvkdiana.pl
@@F@n, Wawrzyniak lepszy od Brzyskiego? Nie sądzę. Astiz..no tu można się zgodzić. Sagan? Podobny poziom do Gruzina, więc poziomu nie zwiększy. Łukasik? Nie zachwyca, nie zagrałby w podstawie.
Skład ma najlepszy w lidze Legia, ale nie wyprzedza w tej kwestii bardzo Lecha. Lech powoli wraca do formy i taka prawda, że Lech w formie ma taką siłę rażenia, taki kolektyw, że oba zespoły są wtedy na podobnym poziomie.

ZNAWCA - 27 października 2013, 20:29:36 - *.centertel.pl
@f@n - opowieści o zimowych wzmocnieniach Wisły to tani chwyt marketingowy, by powstrzymać spadająca frekwencję przy Reymonta. Tam w ramach oszczędności pozwalniano nawet sprzątaczki.

(L)egia!!! - 27 października 2013, 20:36:22 - *.opera-mini.net (*.219.255.127)
a wy sie dalej spinajcie jak agrafki, jak my was rezerwami rezerw cały czas jedziemy - ah ta prowincja, bo co wy wiecie o mistrzostwach, arenie międzynarodowej, pucharach - tyle co usłyszycie o (L)egiuni Furman klasa światowa!

e - 27 października 2013, 20:37:30 - *.146.68.91.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A niedługo przyjedzie europejski szarak z Trabzonu i pokaże "siłę" bulandyjskiej ligi...

(L)egia!!! - 27 października 2013, 20:38:02 - *.opera-mini.net (*.219.255.127)
A zresztą, cały nasz III skład to jest jakiś zupełnie inny poziom! W tym roku rezerwy na mistrza, w przyszłym roku 3 pierwsze miejsca podium dla nas!

robsad - 27 października 2013, 20:56:36 - *.centertel.pl
Lekka przewaga Lecha. Mecz mily dla oka. Bramka Legii strzelona po faulu (lokiec w polu karnym), po stalym fragmencie gry po faulu ktorego nie bylo. Sedziowanie na polska lige nie bylo zle, ale znowu przychylniejsze Legii (przy wychodzeniu Teodorczyka na czysta powinna byc kartka i to nawet czerwona). Dziwi mnie co robi na boisku Kosecki, bo poza tym, ze biega raczej przeszkadza. Gdy zszedl Legia grala lepiej i przez jakies 10min nawet dominowala. Gdy gral stanowil zagrozenie dla swoich (i siebie jak zwykle). Kilka razy przewracal sie o wlasne nogi i to bez pilki. Czy on jest uposledzony?

iris - 27 października 2013, 20:58:25 - *.net011-g1.isko.net.pl
szkoda ze Lech nie wygrał -taka jest polska ekstraklapa - odpowiedz znamy w pucharach

greg - 27 października 2013, 21:14:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a teraz Lech przegra po meczu sezonu 2 mecze jak Wisła

JACKSON - 27 października 2013, 21:15:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz jeszcze trwa!

Buncol80 - 27 października 2013, 21:21:00 - *.warszawa.vectranet.pl
Ale ten LEch darmeny. Mieli 7 dni odpoczynku a na boikso wyszli w najsilniejszym składzie a mimo to nie pokonoali zmęczonej Legii któa na dodatek wyszła bez 4 podstawowych piłkarzy,
Ciekawe co będzie wiosną gdy Legia nie będzie grała w pucharach a kontuzje wyleczą Kuciak, Astiz, Radovic i Saganowski.
Co do sędziowanie to zdecydowanie pod Lecha.

nawalka - 27 października 2013, 21:30:33 - *.68.92.192.mielec92.tnp.pl
Źle,że remis faken

u - 27 października 2013, 21:40:32 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Wreszcie w tej lidze jakieś naprawdę fajne mecze. Remis sprawiedliwy.

barfan - 27 października 2013, 21:42:33 - *.dynamic.chello.pl
ja sie pytam co z tego że Legia będzie MP i zdobędzie PP? nie ma ta drużyna jakości, nie ma stylu, jak na polskie warunki ma niezłych grajków ale trzeba lepszych, paradoksalnie dla Legii lepiej że w LE gra fatalnie, przynajmniej nie rozkupią pół drużyny, przypomnijcie sobie jak wyczyszczono drużynę Skorży i zobaczcie co jest teraz z tymi graczami Rybus? Komorowski? Borysiuk? a teraz ostatnio Wolski.
Słowem potrzeba duuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo sianka żeby zmontować skład na wyjście z grupy LE bo chyba tylko o tym można myśleć bo LM pomimo ulg Platiniego to dalej w kręgu abstrakcji cel,

markar - 27 października 2013, 21:48:32 - *.dynamic.chello.pl
Zadałem sobie trud by obejrzeć ten mecz od początku do końca. Umęczyłem się oglądając te kopaninę okrutnie. Styl gry jeśli w ogóle można mówić o jakimś stylu odzwierciedla poziom polskiej piłki niestety. Czasem odnosiłem wrażenie, że obie drużyny grają ustawieniem 1:10.

xcede - 27 października 2013, 21:52:53 - *.sileman.net.pl
Po co ogladac polską lige skoro każdy w europie tłucze "mistrza"

Buncol80 - 27 października 2013, 21:59:41 - *.warszawa.vectranet.pl
@makat, to teraz na spokojnie przypomnij sobie ostatni środowy mecz LM Juventusu z Realem.
Obiektywnie mecz Lecha z Legią o niebo ciekawszy i stojacy na lepszym poziomie. Tamtego meczu nie szło ogladac a ten oglądało się przyjemnie
Jak na polskie realia mecz dobry.

sobi9 - 27 października 2013, 21:59:58 - *.komster.pl
Mecz na remis - patrz statystyki. W pierwszej połowie Legia zesrana, chyba z pięć podań w aut.
Zero strzałów - no jedynie ten karateczny Brzyskiego był. Druga połowa na remis: trzy setki Kolejorza: LOVRENCIS/GOL, TEODORCZYK/WYGARNIĘCIE SKABY, TEODORCZYK/STRZAŁ OBRONIONY PRZEZ SKABĘ. Legia też trzy: DVALISHVILI W KOSMOS, BRZYSKI W PYRY ŁYNTY, OJAMA PROSTO W GOSTOMSKIEGO. Gol dla MI SZCZA z niczego. Droga jest tylko JEDNA - KOLEJORZ

nyrol - 27 października 2013, 22:09:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobru Mecz walka dużo spornych sytaucji ale doping no własnie jak było ????? Warta Pozdro Czarne Koszule!!!

Marek - 27 października 2013, 22:10:47 - *.adsl.inetia.pl
Gol Jodłowca po faulu na Wołąkiewiczu

awf - 27 października 2013, 22:28:25 - *.warszawa.vectranet.pl
Legia poobijana w Turcji bez 3 podstawowych piłkarzy a mimo to w drugiej połowie gniecie Lecha aż miło.
Lech już większej szansy na pokonanie Legii w tym sezonie nie będzie miał.
Trałka powinien wylecieć z boiska za chamski faul na koseckim

Arek - 27 października 2013, 22:37:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robsat ty to chyba widziałeś to co chciałeś widzieć. Jak po faulu na Teodorczyku powinna być kartka to ciekawe czemu zapomniałeś o faulu Trałki? tam też mogła być czerwień i napewno Stefański by się wybronił. Dziś w miare dobrze prowadził ten mecz co nie zmienia faktu, że według mnie to kiepski sędzia i uważam, że na taki mecz to powinni dać kogoś bardziej ogarniętego.

dfsdf - 27 października 2013, 22:37:45 - *.ennet.pl
Nie oceniajcie dopingu z perspektywy tv. To nie ma sensu, wszystko zależy od ustawienia mikrofonów.

nyrol - 27 października 2013, 22:42:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
było 43000 czy 38000???

Arek - 27 października 2013, 22:44:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś pisał tu, że przyjedzie średniak z Trabzonu i pojedzie Legię w Warszawie. Może nawet i tak będzie choć ja mam nadzieję, że damy rade. A prawda jest taka, że ani Lech ani żadna inna polska drużyna wcale nie zdziałała by więcej. Zresztą Lech to już pokazał co potrafi z dużo gorszą drużyną niż Trabzon.

BOB - 27 października 2013, 23:00:59 - *.85-237-171.tkchopin.pl
Polska liga = Wyspy Galapagos
Polska liga = Liga Wietnamu
Polska Liga = Liga Etiopii

martin - 28 października 2013, 0:38:41 - *.dynamic.chello.pl
mecz-kopanina,lech bez ikry rumak do do wylecenia , oglodałem cały mecz i poziom tak jak na czwartoligowych boiskach -nieporadność niewiem jak inni ale brak zgrania -brak dokładnosci i umiejetności meczu potrzeba finezji i sprytu-anie chodzenia jak piłka pokaże to może zawodnik dobiegnie-dlamnie to porażka i wstyd że tylu kibiców przyjechało i oglodali mecz na poziomie mizerii- toprawie jużczerwona kartka dla zarzondu lecha

leon - 28 października 2013, 2:08:17 - *.231.19.61.koba.pl
Remis w meczy o 3-cie miejsce? Gratki za frekwencje jak na niespełna 12.000 miasteczko.

kibiccc - 28 października 2013, 3:57:55 - *.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net
Wynik jest slant. Nic nie daje w ukladzie tabeli.

byk - 28 października 2013, 8:25:19 - *.adsl.inetia.pl
do BOB -jak Ci się nie podoba Polska Liga , to nie oglądaj po co zabierasz głos idz na piwo kup sobie na targu koszulkę z napisem Messi i słuchaj . bo napewno jesteś wielkim fanem disco polo . Gazety Wyborczej i Tańca z Gwiazdami a mecz Polska - Anglia oglądałeś po Twoim ukochanym filmie M jak ...

JohnyKSG - 28 października 2013, 9:14:00 - *.zabrze.vectranet.pl
Słabiutki mecz...Górnik na Mistrza!

Buncol80 - 28 października 2013, 9:34:53 - *.warszawa.vectranet.pl
Górnik to niech się modli żeby nie wypaść z pierwszej ósemki.

oko - 28 października 2013, 9:38:58 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Widze ze niektórzy to narzekają z przyzwyczajenia i "z mody".

wszystkook - 28 października 2013, 10:24:42 - *.124.101.44.rybnet.pl
Stefański do Vrdoljaka przed meczem z Lechem : "Dobrze było z Górnikiem!"

0xMarianek - 28 października 2013, 11:15:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mieliscie wygrać z legią bo ich nielube a wiecie za co i życzyłem legii zeby niegrła ligi mistrzówwwwwwwwwwwww

station - 28 października 2013, 11:50:24 - *.244.156.116
Panna Kosecka jak zwykle na fali, aktorskie mistrzostwo świata
Na koniec sezonu Oskar gwarantowany dla stolicznej największej beksy i przy okazji lalki na murawie.

gold - 28 października 2013, 18:15:44 - *.omega.static.3s.pl (*.168.3.236)
Gornik mistrz

L - 28 października 2013, 18:25:28 - *.dynamic.chello.pl
@station
Ale Wam ten Kosecki gra na gulu Gdyby nie umiał grać w piłkę i sabotował każdą akcję Legii, to byście nic nie pisali o symulkach - daleko chłopakowi do Waszych Arboled i Henriquezów Daleko zresztą nie trzeba szukać - jak Jodłowiec przepchnął wczoraj waszego chuchrostopera Wołąkiewicza, to płacz, że faul. Jak Trałka mało nóg Koseckiemu nie urwał, to Kosecki panienka Chłopak załatwił Was w tamtym roku dwa razy, to nie możecie przeboleć i życzycie mu połamania nóg jak 3/4 Waszego forum. Ja wiem, że to denerwuje jak ktoś jest lepszy, ale cóż - życie.

normalny - 28 października 2013, 18:52:24 - *.31.0.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
kto pisze że sędziowanie było kiepskie to naprawdę jest 100% dyletantem! Żeby poprowadzić taki mecz trzeba mieć niezłe umiejętności. Pozdrowienia dla obiektywnych i normalnych

olka - 28 października 2013, 20:30:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czym tu się podgrzewać,kluby nasze tylko na polskie boiska,nic wyżej,dno polskiej piłki sięga apogeum

Admin77 - 28 października 2013, 23:54:38 - *.adsl.inetia.pl
Na tvnie pokazali skrót pierwszej połowy i bramki z drugiej, skrót do około 65 minuty. Żałosne

Admin77 - 29 października 2013, 0:00:13 - *.adsl.inetia.pl
W radiu podali że organizator naliczył że 38 tyś.,ale stadion ma większą pojemność, jest ograniczana pojemność... ?

[Z] - 29 października 2013, 6:32:42 - *.adsl.inetia.pl
a jutro kolejna niespod[Z]ianka ....

rob_sad - 29 października 2013, 8:46:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jezu co za płacz ;)
Taka jest piłka, nie zawsze Legia da radę być lepsza. Może czas się z tym pogodzić. Tym razem dominowała 10minut, a była zdominowana 60-70minut.
Być może takie były założenia taktyczne, by grać autobus w bramce i liczyć na kontry. Lech w Warszawie też tak gra i to normalne, że czasem tak jest prościej.
Odnośnie sędziego, albo sędziuje pozwalając na więcej, albo nie. W pierwszym przypadku nie powinno być w ogóle rzutu wolnego z którego padła bramka Legii. W drugim przypadku nie powinno być bramki Legii bo padła po faulu i obie drużyny powinny mieć po czerwonej kartce. Jak widać symetrii jednak zabrakło.
Obie drużyny nie grały składami w pełni sił.

jg - 29 października 2013, 9:21:02 - *.173.5.229.tesatnet.pl
L- problem w tym ze waszej panny którą tak uwielbiacie (i to jest najśmieszniejsze nigdzie już w Polsce nie lubią nie tylko w Poznaniu i to raczej nie o umiejętności piłkarskie tutaj chodzi. Kosecki to przebija już chyba samego Maleckiego jeśli chodzi o najbardziej nielubianego piłkarza ligi.

Gole...
Myślę, że pudło będzie na koniec sezonu to w czym rzecz...?
IGła

kruki - 29 października 2013, 16:28:01 - *.dialog.pl (*.6.1.76)
tak slabych wronek nie widzialem od lat, ale bardzo mnie to cieszy. Nie ma reksia, hubercika nie ma wynikow.A teoś z polonii gwiazda typu Slusarczyk.Duzo żelu, dużo w gębie a przy setce jak amator(ktorym jest).Na trybunach protest?, bo bylo slychac tylko kibicow z Wa-wy.Czy ktp nie kupi breloczka z kielbaska od WL to ma zakaz spiewania?

do ciebie - 29 października 2013, 17:02:59 - *.173.5.229.tesatnet.pl
kruki. Polecam udać się do lekarza i wyleczyć z głupoty i kompleksów których podobno kibice Legii nie maja Swoja droga kibic Legii piszący tylko o Lechu i ani słowa o swoim klubie to coraz częstszy widok

wszoli - 29 października 2013, 17:08:36 - *.dialog.pl (*.6.1.76)
wszystkie okoliczne wioski dziekuja Wronkom za tralke i Teosia.

Damiano 29 - 30 października 2013, 1:07:59 - *.play-internet.pl
Ludzie,opamiętajcie się,nasza liga jest na 22 miejscu w Europie,jeśli to weżmiemy pod uwagę to poziom meczu,emocje,frekwencja i cała oprawa super.Krytykujcie merytorycznie,a nie piszcie tylko tak by dać upust swoim frustracjom.

1miejsce - 30 października 2013, 8:30:53 - *.dialog.pl (*.6.1.76)
wszyscy kibice Legii maja kompleks wielkiej amiki wronki ktora miazdzy nasza lige, jest od kilku lat mistrzem Polski, ma super pikniki, teo, reksiu i kociu.Szkoda ze Legia jest MISTRZEM POLSKI i zajmuje PIERWSZE MIEJSCE w TABELI.Nie ma na to lekarstwa.przypominam tysiacom zagorzalym kibicom z wronek ze Legia ma kibiców w calym kraju9kilka tys. w poznaniu, wroclawiu) a na amike minie moda jak na slunsk wks(3 tys kibicow-stadion 40tys)

TT - 30 października 2013, 13:54:14 - *.173.5.229.tesatnet.pl
Dawaj więcej komentarzy i pamiętaj żeby każdy był pod innym nickiem a także o tym żeby nie pisać nazw miast i innych drużyn z dużej litery (o przekręcaniu nazw rodem z piaskownicy nie wspomnę) jak na niezakompleksionego warszawiaka przystało.

bifer - 20 kwietnia 2016, 21:30:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niezły gol Gergo a Legia trochę fartu i szcześcia przy tej bramce ale mecz ogólnie dobry.