27 października 2013, 22:36:09 - Adrian10
Wygrana Lazio w lidze

Rywal Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy - SS Lazio wygrało 2-0 (0-0) z Cagliari Calcio w spotkaniu 9. kolejki włoskiej Serie A. Legia zmierzy się z Lazio 28 listopada o godzinie 19:00 w Warszawie.

27 października 2013, 20:45 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 2-0 Cagliari Calcio
Miroslav Klose 52, Antonio Candreva 55 (k)

Lazio: 22. Federico Marchetti - 17. Bruno Pereirinha, 85. Diego Novaretti (46, 2. Michaël Ciani), 27. Lorik Cana, 26. Ștefan Radu - 87. Antonio Candreva, 23. Ogenyi Onazi, 5. Lucas Biglia, 10. Éderson (46, 11. Miroslav Klose), 7. Felipe Ânderson (87, 39. Luis Cavanda) - 34. Brayan Perea.

żółte kartki: Michaël Ciani - Francesco Pisano.

sędziował: Davide Massa.

Lazio zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli Serie A z 14 punktami na koncie.

Smuda - 27 października 2013, 22:53:24 - *.adsl.inetia.pl
nikogo i tak nie obchodzi ile Legia przegra.

ss - 27 października 2013, 22:59:24 - *.internetia.net.pl
Hehe, nie inaczej.

~~kir_off - 27 października 2013, 23:03:33 - *.19.194.93
Najważniejsze, żeby na 0 z przodu

L fan - 28 października 2013, 0:40:19 - *.dip0.t-ipconnect.de
Legia u siebie jest bardzo grozna. Lazio nie ma szans, mamy jeszcze mozliwosc awansu.

@lfan - 28 października 2013, 8:24:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Apollon też nie miał szans?

dddd - 28 października 2013, 12:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak samo groźna jak z TNS, Molde, Steaua i Apollonem ; )

DENIS - 28 października 2013, 15:02:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak już po ptakach

bifer - 20 kwietnia 2016, 21:57:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Klose pokazał w tym meczu jak gra prawdziwy napastnik to coś strzeli to coś wypracuje i oto w tym chodzi.