30 października 2013, 13:38:40 - MichalMKS
Widzew odwołał się od żółtej kartki dla Eduardsa Višņakovsa

Widzew Łódź złożył odwołanie do Komisji Ligi Ekstraklasy SA w sprawie żółtej kartki, którą Eduards Višņakovs otrzymał w przegranym 0-3 spotkaniu ligowym z Wisłą Kraków.

Napastnik łodzian żółtą kartką został ukarany w 31. minucie meczu za próbę wymuszenia rzutu karnego. Spotkanie to sędziował Paweł Gil z Lublina.

źródło: Widzew Łódź

kryszak - 30 października 2013, 13:42:49 - *.matcom.com.pl
Jeśli anulują kartkę - to jest jednoznaczne z przyznaniem, że sędzia popełnił błąd. Wg mnie sędzia wybroniłby się zarówno z podyktowania jedenastki jak i żółtej kartki dla Eduards'a Višņakovs'a.

sedzia - 30 października 2013, 13:42:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sedzia ocenil to jako probę wymuszenia,Redakcjo badzmy bezstronni jeśli piszemy o odwołaniu...

Lenin - 30 października 2013, 13:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gdzie na 90minut znajdę tabelę , wyniki i terminarz U-21 ? niedługo mecz z Maltą i nawet nie można sprawdzić kiedy

DW - 30 października 2013, 14:00:38 - *.elpos.net
Jeśli nikt z Widzewa nie wybiera się do sztabu jakiejkolwiek kadry z logiem PZPN to wątpię w skuteczność odwołania.

DQA - 30 października 2013, 14:00:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy zbiorą się równie szybko, jak w przypadku odwołania Górnika?

Sandecja - 30 października 2013, 14:20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do lenin. Mecz z Maltą 15.10. Szukałem po 90minut.pl i nie znalazłem . Na stronie PZPN jest.

w - 30 października 2013, 15:26:09 - *.254.245.11
Faul był, ale przed polem karnym.

obiektywni - 30 października 2013, 16:24:52 - *.play-internet.pl
Wydział dyscypliny sam sobie wiąże pentelkę na szyję.Zaczęło sie od anulowania prawidłowo pokazanej czerwonej kartce "Prezesowi"...W takim razie tym bardziej powinno się anulować kartkę widzewiakowi.Tej kartki nie anulują,bo zaczęłaby się heca w przyszłości,a będą chcieli tego uniknąć.

gość - 30 października 2013, 16:30:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdy aktor prowincjonalny Eduard V. wymusza rzut karny przeciw Cracovii - to jest karny. Gdy aktor prowincjonalny Eduard V. wymusza rzut karny przeciw Cracovii - to jest kar..tka
Bądźcież konsekwentnoi - nieudolni arbitrzy

do w - 30 października 2013, 16:34:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ w,
kilka dni wcześniej udało się temu marnemu aktorzynie wymusić karnego za faul przed polem karnym, więc spróbował jeszcze raz. Tym razem "się nie udało"
Mam nadzieję, że powyższa okoliczność zostanie wzięta pod uwagę przy odwołaniu.

seba87 - 31 października 2013, 13:21:19 - *.123.202.129.jotanet.pl
A Klepczyński z Piasta??? faulu nie było a czerwona...

bifer - 8 maja 2016, 14:54:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl