2 listopada 2013, 15:57:23 - Adrian10
Ligowe zwycięstwo Apóllonu

Apóllon FC, który rywalizuje z Legią Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 2-0 (0-0) z APÓEL-em Nikozja w spotkaniu 8. kolejki cypryjskiej ekstraklasy. Legia zmierzy się z Apóllonem 12 grudnia o godzinie 21:05 w Stróvolos.

2 listopada 2013, 14:00 - Limassol (Stádio Tsírio)
Apóllon FC 2-0 APÓEL (Nikozja)
Fótios Papoulís 62, Marcos Gullón 79

Apóllon: 83. Bruno Vale - 28. Mários Stylianoú, 16. Geórgios Merkís, 55. Chrístos Karypídis, 88. Geórgios Vassilíou - 26. Fótios Papoulís (89, 11. Aléxandros Konstantínou), 56. Rachid Hamdani, 6. Marcos Gullón, 14. Camel Mériem (87, 12. Ștefan Grigorie), 10. Gastón Sangoy - 9. Roberto García (90, 92. Daniel Haber).

żółta kartka: Mario Budimir (APÓEL).

sędziował: Mários Panagí.

Dzięki wygranej Apóllon utrzymał się na fotelu lidera cypryjskiej ekstraklasy, zgromadziwszy do tej pory 21 punktów.

koko - 2 listopada 2013, 16:16:41 - *.55.141.11
Nie wiem czy Legia zdobędzie nawet ten 1 pkt.

leon - 2 listopada 2013, 16:48:47 - *.231.16.16.koba.pl
Dajcie sędziego z Warszawy, to Legia zdobędzie gola z karnego, inaczej nic z tego.

DENIS - 2 listopada 2013, 19:52:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po Legii

Leon - 3 listopada 2013, 13:11:37 - *.piotrcentrum.pl
Legia skontruje Apollon i wygra 1-0

Kartuz - 3 listopada 2013, 13:51:43 - *.dynamic.chello.pl
Słabiutki zespół. Nie mienia tego fakt wygranej na Legii. Dlatego tak sobie myślę (po tym, co zobaczyłem w meczu Legia - Apollon): nie najlepiej musi być teraz z poziomem ligi na Cyprze, skoro Apollon jest jej liderem. A jeszcze niedawno wydawało się, że idą w górę, mieli swoje kluby w Lidze Mistrzów....

Lenin - 4 listopada 2013, 16:20:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia - Lazio 2:1
Apollon - Legia 0:0
Legia - Trabzon 3:2

bifer - 18 maja 2016, 22:31:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drugi gol a ogólnie akcja bardzo ładna w wykonaniu Apollonu i 100 procent pewne zwycięstwo nad Apoelem.