żółte kartki: Szczepański, Náther, Kosiorowski - Hiszpański, Sielewski, Grudzień.
czerwona kartka: Fabian Hiszpański (po meczu, Wisła, za drugą żółtą).

źródło: własne / Wisła Płock / ekstraklasa.net / Dziennik Polski

1111111111 - 2 listopada 2013, 17:50:02 - *.play-internet.pl

wisła - 2 listopada 2013, 17:50:11 - *.adsl.inetia.pl
szkoda pierwszy

Korona - 2 listopada 2013, 17:50:19 - *.kielce.vectranet.pl
Mielec&Kielce&Nowy SĄcz

wtm - 2 listopada 2013, 17:50:48 - *.c156.petrotel.pl
Wierzyc sie nie chce. Dlaczego my w 2 polowach tylko murujemy bramke????? W kazdym meczu to samo.

pok - 2 listopada 2013, 17:53:35 - *.plock.mm.pl
Jeeezu ... szkoda dwóch punktów, ale nie ma co płakać.Dobry i ten remis.

zks - 2 listopada 2013, 17:54:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Moze nie sie w koncu ogarna z tymi II polowami. Bo jak narazie to dla nich mecz trwa 45 min! Dzisiaj, ze Stomilem, cudem uratowane koncowki z GKS i Puszcza, rowniez Flota. Grajmy 2 rowne polowy, a bedzie dobrze.

leon - 2 listopada 2013, 17:55:12 - *.231.16.16.koba.pl
Dobrze, że chociaż ci nie wygrali. Jak nie karny dla Korony to dla SandeNcji.

Vistula - 2 listopada 2013, 17:55:33 - *.c158.petrotel.pl
jaki dobry remis powinno byc ze 0-4 dla Wisły jak zwylke nie umiemy grac w drugiej polowie

Vistula - 2 listopada 2013, 17:57:13 - *.c158.petrotel.pl
jeszcze Hiszpan po gwizdku czerwoną dostał

Plock - 2 listopada 2013, 18:06:45 - *.class103.petrotel.pl
I dobrze ze dostal czerwona. Wiecej takich wychowankow a grzeszczykowi-pajacowi kij w oko... Niech sie w Plocku nie pokazuje, nedzna gwiazdeczka

@leon - 2 listopada 2013, 18:15:45 - *.218.102.101
A to w jakiej lidze gra SandeNcja bo nie mogę tego odszukać?

dr.oetker - 2 listopada 2013, 18:19:16 - *.dynamic.chello.pl
Rysiek Kuźma czyni cuda !!!

? - 2 listopada 2013, 18:21:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo\chłopaki pokazali że grają\do końca .@ leon leon co z ciebie wyrosło buziaki frustracie :*

pok - 2 listopada 2013, 18:22:05 - *.plock.mm.pl
Grzeszczyk zdrajca, w Płocku cie przytwitamy

P - 2 listopada 2013, 18:38:19 - *.class100.petrotel.pl
Hiszpan - mam nadzieję, że przypomniałeś Grzeszczykowi jego zachowanie jak grał w Wiśle. A miał być taką gwiazdą.

leon - 2 listopada 2013, 18:44:07 - *.231.16.16.koba.pl
@leon- zapytaj się kolegów z Kielc gdzie gra JagieLonia, bo też nie mogę znaleść.

Kazik - 2 listopada 2013, 18:59:39 - *.play-internet.pl
Jak nie umieją prowadząc 2 : o wygrać to dobrze że zremisowali.Panie trenerze mecz trwa 90 minut a nie 45.

Norbi - 2 listopada 2013, 19:06:53 - *.218.101.93
pierwsza połowa to całkowita dominacja Wisły i tylko fartowi zawdzięczamy że nie przegrywaliśmy 0 - 4 ( po pierwszej połówce ) w drugiej jakby Wisła wypuściła całkowicie powietrze - całe 45 minut rozpaczliwa obrona w swojej szesnastce i gra na czas w sumie dla nas dosyć szczęśliwy remis a Wisłą chyba siły tylko na 45 min, kilka minut wiecej i Sandecja wcisnęła by trzecią bramę

@p - 2 listopada 2013, 19:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
U nas było to samo z waszym Burthkardem.

ddh - 2 listopada 2013, 19:16:28 - *.centertel.pl
Patalachy z 0:2 dostac na 2:2

P - 2 listopada 2013, 19:20:03 - *.class100.petrotel.pl
z tym, że gwiazdor Grzeszczyk Buremu to może buty czyścić.

m - 2 listopada 2013, 19:21:34 - *.p2.InterArena.pl
lipa

kibol - 2 listopada 2013, 19:52:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
hajdo wróć!!!jaki klub trsuje ten wspaniały treser?pozdro

mati - 2 listopada 2013, 19:58:59 - *.062.c64.petrotel.pl
szkoda czolowka byla blisko ale stapajmy twardo po ziemi jestesmy beniaminkem i jest ok pozdro dla prezesow za awal dobrej roboty

MKS - 2 listopada 2013, 20:01:41 - *.dynamic.chello.pl
Ilu kibiców z Płocka?

mati - 2 listopada 2013, 20:02:00 - *.062.c64.petrotel.pl
szkoda czolowka byla blisko ale stapajmy twardo po ziemi jestesmy beniaminkem i jest ok pozdro dla prezesow za kawal dobrej roboty odpowidni ludzie na odpowiednim miejscu wszyscy wiemy jak bylo po spadku

ares - 2 listopada 2013, 20:03:19 - *.c158.petrotel.pl
Który to już wygrany mecz Wisły kończy się remisem?!Znowu będzie plucie w brodę,niestety z taką grą ciężko będzie awansować bo niech nikt mi tu nie ściemnia,że gramy o utrzymanie!!!!!!

gość - 2 listopada 2013, 20:12:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Krzywicki strzelił 2 bramki Cabajowi. Wiedział jak broni :P

mateusz - 2 listopada 2013, 20:19:05 - *.062.c64.petrotel.pl
nie zapominajmy gramy o spokojne utrzymanie a kazdy punkt to nam gwarantuje

aa - 2 listopada 2013, 20:29:26 - *.free.aero2.net.pl
przewinęło się mnóstwo zawodników przez Sandecję i przyjeżdżali tu z różnymi drużynami i zawsze otrzymywali brawa do dziś, bo panienka burka została dziś wygwizdana. Licz się człowiek co mówisz na Sandecję burku kudłaty

hdhd - 2 listopada 2013, 20:32:28 - *.162.109.33
Jakie utrzymanie minimalisci zawsze gra sie o jak najwyzsze cele a nie sie gra zeby grac, wkurza mnie takie gadanie, w lidze zawsze sie gra zeby wygrywac lige anie jakies utrzymanie, to tak jak jechac na olimpiade i mowic jak bede w 20 bedzie super, co za pierfoly

ZKS Olimpi - 2 listopada 2013, 21:51:40 - *.dsl10.newtelsolutions.net
dwie wichurki podzielily sie punktami Olimpia Elblag Wladcy Polnocy !!!

pok - 2 listopada 2013, 21:56:36 - *.plock.mm.pl
Te kompleksy Olimpii, która na długie lata zakotwiczyła w II lidze,a już niedługo w III lidze są przepiękne :>. Idźcie na łazienkowską uklęknąć i zrobic co trzeba

hej - 2 listopada 2013, 21:58:58 - *.154.161.230
a co to jest olimpia elbląg?

zks - 2 listopada 2013, 22:43:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaki karny.. Sielewski wybija pilke glowa, a sedzia juz biegnie z raczka wskazujac na wapno..90 min. W ogole nie smierdzi ten karny na kilometr.

leon - 3 listopada 2013, 0:38:05 - *.231.16.16.koba.pl
@pok, dobrze powiedziane, ale nie trzeba im przypominać. Robią to z wielką przyjemnością kilka razy w miesiącu.

Xisco - 3 listopada 2013, 8:44:36 - *.nowysacz.vectranet.pl
@zks no chyba że Sielewski głowę trzymał w rekach. Karny stu procentowy co nie zmienia faktu, że w 1 połowie wam się też należał za rękę.

sierpc - 3 listopada 2013, 11:31:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
panów w czerni nie nazywać już sędziami tylko złodziejami...

? - 3 listopada 2013, 12:30:39 - *.cal.pl
najbardziej mam jazdę z małolatów z Płocka co nie byli na meczu a najwięcej mają tutaj do powiedzenia.Remis sprawiedliwy 1 połowa dominacja Wisły druga połowa dominacja Sandecji.

sędzia - 3 listopada 2013, 12:37:15 - *.adsl.inetia.pl
był karny ---BO JA WIDZIAŁEM jak odbił piłkę ręką ...

cd - 3 listopada 2013, 12:59:11 - *.centertel.pl
To sandecja awansowala do 1 ligi? Oj przegapiłem coś ciekawego... hheh... Trochę się odbiliście, ale nie wróżę wam utrzymania. z roku na rok gorzej. Czekamy w Wolbromiu na mecz ;DDD

synek - 3 listopada 2013, 21:11:25 - *.192.76.13
a gdzie jest w wiśle Łukasz Nadolski ?

saczers - 3 listopada 2013, 22:49:37 - *.play-internet.pl
a ten wolbrom to gdzie gra? jakas wioska pod Wałbrzychem ?

xyz - 4 listopada 2013, 8:52:04 - *.183.235.60.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Do synek,tez się nad tym zastanawiam. Nadol przez 4 lata grał wszystkie mecze , a teraz został wymieniony na "starszy model"(Stefanczyk),który niczym szczególnym się nie wyróżnia . To mi czymś śmierdzi.

zks - 4 listopada 2013, 18:33:28 - *.warszawa.vectranet.pl
Miejmy nadzieje, ze nasz kapitan wygra rywalizacje w przygotowaniach do rundy wiosennej i od pierwszych meczow w marcu bedziemy znowu ogladac Nadola. P.S. tez nie wiem czemu gra Stefanczyk, skoro Nadolski jest po 1 duzo bardziej waleczny, czesciej sie podlacza do akcji oraz jest naszym kapitanem..

@synek - 4 listopada 2013, 21:41:27 - *.plock.mm.pl
bo Cezary eS jest typowym "piłkarskim synem" trenera Marcina Ka i co za tym idzie "bratem" Janusza De. Co w rodzinie to ...wiadomo.

bifer - 20 maja 2016, 14:12:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ten Krzywicki fajnie strzela bramki jak nie plecami to z metra do pustej ciekawe czy wali tak samo w Chojnicach teraz czy inaczej i ma teraz fajną dziewczynę Sonie z NC+.