Puszcza: 1. Krystian Stępniowski - 4. Damian Szymonik, 15. Marcin Biernat (46, 10. Łukasz Nowak), 3. Wallace, 6. Michał Mikołajczyk - 13. Bartosz Biel, 17. Longinus Uwakwe, 20. Jarosław Lizak, 2. Paweł Strózik, 9. Sebastian Janik (89, 18. Marcin Zontek) - 21. Mateusz Cholewiak (86, 16. Petar Borovićanin).

żółte kartki: Szatkowski - Uwakwe, Biernat, Lizak, Wallace.

tomco23 - 2 listopada 2013, 19:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wojak - 2 listopada 2013, 19:56:35 - *.bnet.pl
Wieczorek won z Górnika, nawet się nie zbliżaj

Judasz - 2 listopada 2013, 19:57:49 - *.toya.net.pl
row - gdyby nie te remisy.... byliby totalnym outsiderem!

Wkur....ny - 2 listopada 2013, 19:59:56 - *.dynamic.chello.pl
ku...a m..ć. Już byłem pewiem że wygrają z tą Ptuszczą. Z kim wygrają jak? Ku..a m..ć raz 3

jzs - 2 listopada 2013, 20:02:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo puszcza dobrze ze pojechal szadok na wyjazd i przyniusł puszczy szczescie

jzs - 2 listopada 2013, 20:09:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo michal i szymek za pierwszy wyjazd

@wku - 2 listopada 2013, 20:11:46 - *.adsl.inetia.pl
własnie z tą jest w dupe!!!Brawo puszcza !!!!

/g\liwice - 2 listopada 2013, 20:13:15 - *.promax.media.pl
Ale ten Rybniczek słaby.

ola - 2 listopada 2013, 20:21:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo puszcza jade z wami na wyjazd 17 listopada do stróż

kiero - 2 listopada 2013, 20:25:27 - *.internetia.net.pl
Z takim sparingowym podejściem do meczu mistrzowskiego dla Rybnika tylko II liga.

ROW - 2 listopada 2013, 20:25:28 - *.dynamic.chello.pl
Piaścik jest za to silniutki ha ha ha baty jak ta lala od każdego. Spotkamy się za rok.

WISŁĄ K - 2 listopada 2013, 20:29:00 - *.adsl.inetia.pl
@KOLEGO ZAPOMNIAŁEŚ ze w gliwicach tylko górnik!!!!
be he he

ntx - 2 listopada 2013, 20:29:24 - *.leon.com.pl
Masakra...Jak mozna z taka slaba Puszcza przegrac. Jeden strzal, kiks i brama.
Nic trzeba szukac pkt w kolejnych meczach.
Pzdr

bzyk316 - 2 listopada 2013, 20:34:17 - *.c0.msk.pl
Poprostu frajerzy jestescie i tyle,dno bagno i kilo mułu!!!Energetyk zycze spadku!!!Z ostatnia drużyna u siebie to jakas masakra!!

bylem na m - 2 listopada 2013, 20:46:06 - *.leon.com.pl
Puszcza była dzisiaj lepsza, wygrywali wszystkie górne piłki i wszystko z walki w środku pola. ROW nie był w stanie zrobić dzisiaj żadnej akcji. Wprawdzie w ostatnich 25 minutach było kilka groźnych sytuacji ale 1 celny strzał w ciągu 90 minut to za mało. W sumie zasłużona wygrana Puszczy

sajenka - 2 listopada 2013, 20:46:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko puszcza mks wszyscy na wyjazd 17 listopada do stroz wszyscy ale wszyscy panowie czys emeryt czys malolat spiewaj z nami puszcza gola wszyscy do stroz 17 listopad godzina 14 !!!!!!!!!!!!!!!

/g\liwice - 2 listopada 2013, 20:46:51 - *.promax.media.pl
Z kim wy się chcecie spotkać? hehe jak Rybnik będzie w 2 lidze! dobre.

GLIWICKA72 - 2 listopada 2013, 20:51:43 - *.leon.com.pl
Zółtą kartę w 62 minucie otrzymał Lizak a nie Cholewiak!

ares - 2 listopada 2013, 20:51:44 - *.c158.petrotel.pl
brawo Row,no w końcu zwycięstwo!.........Puszczy

aa - 2 listopada 2013, 20:59:53 - *.free.aero2.net.pl
dziwie się im, że trzymają tek długo tego Wieczorka, np. Sandecja po 4kolejkach wywaliła trenera i wyniki od razu lepsze, Miedź dłużej to zrobiła ale efekt podobny. Brakuje profesjonalizmu prezesom z Rybnika bo w w 1 lidze nie ma sentymentów i wypieprza się nawet swojego brata jak coś nie idzie

Judasz - 2 listopada 2013, 21:08:00 - *.toya.net.pl
gosciu w gliwicach to moze 15% piastoli reszta KSG

michał - 2 listopada 2013, 21:08:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wieczorek już nie będzie trenerem ROW-u będzie nim Piotr Mandrysz od wtorku!!

sss - 2 listopada 2013, 21:09:18 - *.adsl.inetia.pl
Dziekuje ROW za zepsuty kupon...
DNO!

kambodz - 2 listopada 2013, 21:10:46 - *.play-internet.pl
mialem row na kuponie jako pewniaka 3500 poszlo sie je..c przez tych dziadow niech pilkarze robia zrzute

koalicja - 2 listopada 2013, 21:18:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwycięstwo na miarę... ostatniego miejsca. Odwróć tabelę, Puszcza na czele! Na rozkładzie Puszczy Dolcan, Kolejarz i Bełchatów. 3,4 punkty (!) dają na koniec jesieni 15-12 miejsce w tabeli, pod warunkiem, że inni będą przegrywać! To zaje..sty sukces!

siarka - 2 listopada 2013, 21:50:22 - *.play-internet.pl
No powiem zeto spora niespodzianka mimo tylu remisow to ROW sie nawet dobrze prezentowal chociaz by w LEGNICY a tu taka wpadka

kitek - 2 listopada 2013, 22:14:33 - *.rybnik.vectranet.pl
Jedna osoba wychodziła bardzo zadowolona z meczu. Był to .. Piotr Mandrysz. Siedziałem dziś na trybunie VIP i w drugiej połowie udało się podsłyszeć rozmowy o możliwości podjęcia pracy w Row-ie przez Piotra Mandrysza. Może być ciekawie.

kibic - 2 listopada 2013, 23:03:08 - *.leon.com.pl
Po tym meczu wiadomo wszystko

hub - 2 listopada 2013, 23:30:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stadion ROW-u jest w sasiedztwie SPA dla wariatów-widzę ,że wielu tu piszących miało przepustki ...

leon - 3 listopada 2013, 0:32:13 - *.231.16.16.koba.pl
Zadaniem wasala jest służyć i bronić honoru swojego Seniora. Skoro Górnik przegrał jak ROW śmiałby wygrać? Szkoda ,że buki wycofały ten mecz z zakładów, bym się wzbogacił.

Cerata - 3 listopada 2013, 10:04:18 - *.internetia.net.pl
Szadok rulez.Brawo Puszcza,mysle ze z taka gra utrzymaja sie spokojnie lidze.

aiverson - 3 listopada 2013, 10:12:08 - *.internetia.net.pl
zaden mandrysz na trenera, co wy wgl dupicie....

pep - 5 listopada 2013, 19:47:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Do ROW. Przypomnij mi czy ROW istnieje czy też to nie czasem Energetyk Rybnik.

Tylko ROW - 6 listopada 2013, 10:10:25 - *.dynamic.chello.pl
do pep.Poczytaj troche historie bo piszesz bzdury. Energetyk już nie istnieje. Od 2003 r jest klub o nazwie Energetyk ROW Rybnik. Który działacze i kibice utożsamiają do starego ROW Rybnik, co widać na koszulkach i po oprawach.

bifer - 26 maja 2016, 17:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety fart Rowu się skończył i Row przegrał po rykoszecie czyli po farcie a tym samym Puszcza fuksem wygrała.