2 listopada 2013, 21:20:49 - koofel
Samobójcza bramka Łukasza Szukały

Steaua Bukareszt zremisowała 1-1 (0-1) z Coroną Brașov w 13. kolejce rumuńskiej ekstraklasy. Bramkę samobójczą dającą prowadzenie gospodarzom strzelił Łukasz Szukała. Polskiego obrońcę w przerwie meczu zmienił Adrian Cristea.

2 listopada 2013, 19:30 - Braszów
Corona Brașov 1-1 Steaua Bukareszt
Łukasz Szukała 15 (s) - Nicolae Stanciu 70 (k)

żółte kartki: Alexandru Neacșa, Ciprian Brata, Marius Burlacu, Vojislav Vranjković, Alexandru Tudose, Alexandru Marc - Alexandru Chipciu, Stefan Nikolić, Paul Pârvulescu.

sędziował: Marcu Florin Mihai.

Steaua zdobyła do tej pory 29 punktów i jest liderem tabeli.

Vasvar - 2 listopada 2013, 21:22:34 - *.szeptel.net.pl
Pierwszy. Kolejny samobój ?

Saczers - 2 listopada 2013, 21:37:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pokazał ,że nie jest gorszy od Glika, a tk poważnie to chcialbym zobaczyć jak padła tq bramka.

Ale awansował do LM.
Kawał chłopa,dobry obrońca,potrafi strzelić gola.
A że strzelił samobója...zdarza się.

Legia fan - 2 listopada 2013, 23:47:00 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda że nie z Legią

Felix - 2 listopada 2013, 23:54:20 - *.play-internet.pl
Brak Szukały i Glika w kadrze to spore wzmocnienia

z - 3 listopada 2013, 8:13:48 - *.ssp.dialog.net.pl
a zmiana spowodowana słabą grą czy kontuzją ??

barti - 3 listopada 2013, 8:45:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robert Lewandowski też trafił samobójczą bramkę i to w tym sezonie

(L)egia!!! - 3 listopada 2013, 11:22:33 - *.adsl.inetia.pl
Jakby był w Wielkiej Legii, to byłby w LM i by nie strzelił, i wygrałby z Lubinem, i resztą Polski C w rezerwach

DENIS - 3 listopada 2013, 12:08:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie przejmuj się Łukasz nie tylko ty miałeś wczoraj zły dzień
domyślacie się pewnie o czym mówie

john - 3 listopada 2013, 18:13:04 - *.play-internet.pl
dobry jest w sam raz do reprezentacji polski

bifer - 26 maja 2016, 19:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pechowy samobójczy gol Szukały i co warto zauważyć bramka Kapetanosa była słuszna a na teraz szkoda mi Lukasza bo nie jedzie niestety na euro.