10 listopada 2013, 13:00 - Świnoujście (stadion OSiR Wyspiarz)
Flota Świnoujście 1-1 Sandecja Nowy Sącz

Flota: 1. Szymon Gąsiński - 3. Radosław Jasiński, 17. Michał Stasiak, 2. Sebastian Zalepa, 6. Marek Opałacz - 19. Mateusz Wrzesień (69, 14. Tomasz Mokwa), 8. Marek Niewiada, 7. Mateusz Szałek (61, 20. Ensar Arifović), 18. Krzysztof Bodziony, 11. Rafał Grzelak (79, 22. Robert Kolendowicz) - 21. Bartosz Śpiączka.

Sandecja: 80. Marcin Cabaj - 17. Marcin Makuch, 18. Peter Petrán, 10. Arkadiusz Czarnecki, 16. Adam Mójta - 20. Łukasz Grzeszczyk (68, 15. Sebastian Szczepański), 22. Matej Náther, 6. Tomasz Margol (87, 99. Maciej Górski), 9. Piotr Kosiorowski, 7. Maciej Bębenek - 95. Fabian Fałowski (72, 19. Geworg Badaljan).

żółte kartki: Niewiada, Opałacz, Bodziony - Petrán, Náther, Kosiorowski.

sędziował: Paweł Dreschel (Gdańsk).
widzów: 800.

źródło: własne / Lajfy.com / Flota Świnoujście

? - 10 listopada 2013, 14:54:03 - *.e-c.com
mogły być 3 punkty ale i dobry jeden punkt.Brawo dla chłopaków że po mimo 120 minut gry w czwartek dali rade kondycyjnie w tym meczu.Teraz czas na Bełchatów.

KKS - 10 listopada 2013, 14:56:27 - *.nowysacz.vectranet.pl
Szkoda straty kolejnych pkt
ale wsomie remis na wyjezdzie tez dobry
w przerwie zimowej jeszcze wzmocnic zespol i bedzie git tylko zeby nikt nie odszedl
wroci Szeliga moze Urban bo w podbeskidziu nic nie gra i trochim

? - 10 listopada 2013, 14:58:15 - *.e-c.com
daj spokój z tym trochimem niech on sobie gra tam gdzie gra a od Sandecji z dala ,Grzeszczyk bije go na głowę o lata świetlne.

aa - 10 listopada 2013, 15:01:27 - *.free.aero2.net.pl
wszedł szczepański i wszystko zaczęło się sypać

Flota - 10 listopada 2013, 15:10:44 - *.45.225.187
Brawo Dunajko !!

uznam - 10 listopada 2013, 15:14:02 - *.218.108.151
Sandecja lepsza o 2 klasy od Floty cud ze mamy remis , kibiców gości z 50 chopa .

Pielgrzym - 10 listopada 2013, 15:15:54 - *.adsl.inetia.pl
Czyli Flota która walczyła o awans ,dziś walczy o utrzymanie.Szajs.

44 - 10 listopada 2013, 15:16:46 - *.globalconnect.pl
Dwie setki Floty sam na sam 200% piłki. Sandecja pełen piach grali, ale to poziom tej ligi niestety

@ 44 - 10 listopada 2013, 15:24:27 - *.cal.pl
a ile było bramek ? 1-1 od kiedy sytuacje czy posiadanie piłki świadczy o wygraniu meczu haha

83.218.108 - 10 listopada 2013, 15:33:46 - *.globalconnect.pl
uznam zmień IP 2 tyg temu miałeś nick Sandecja żenada

? - 10 listopada 2013, 16:29:20 - *.e-c.com
chłopaku ip o niczym nie świadczy więc ty nie siej zamętu wielki znawco piłki nożnej.Żenado !

Janek - 10 listopada 2013, 16:51:05 - *.adsl.inetia.pl
Czemu we Flocie w ogóle nie gra Marcin Siedlarz? Kontuzja jakaś czy nie łapie się do składu? Nawet go na ławce nie ma...

ja - 10 listopada 2013, 17:11:15 - *.cal.pl
flota z taka grą spadek .

info - 10 listopada 2013, 17:26:11 - *.warszawa.vectranet.pl
Ile Sandencji? Oni chyba mają najdłuższy wyjazd w Polsce.. ponad 900 km w jedną stronę. Szacun dla tych co pojechali.

PATOLOGIA - 10 listopada 2013, 17:46:03 - *.opera-mini.net (*.61.129.64)
Po co gra Petran to czysty sabotaż w kolejnym meczu to udowodnił. Wzmocnieniem będzie jak opuści Sandecje. I Trochim niech sobie gra na tej swojej wsi.

kuku - 10 listopada 2013, 18:38:22 - *.dsl.emhril.ameritech.net
na wiosne po sandecji bo nauczyciele WF -u tak maja

fanatyk - 10 listopada 2013, 18:56:16 - *.adsl.inetia.pl
trochim niech się kopie po głowie na wsi chłop się nie nadaje do pisarzowej a co dopiero do Sandecji ogarnijcie się wszyscy widzieli jego żałosne napinki

KKS - 10 listopada 2013, 18:56:42 - *.nowysacz.vectranet.pl
Ja mowilem zeby przyszli na do zespolu na zmiany nie koniecznie do 1 skladu
a co do petrana to macie racja Besta jest bardziej doswadczony a gra tyko w rezerwach to po co on przychodzil do nas tak samo ten ukrainiec
a szarek bije na glowe petrana tak samo

Fiodor - 10 listopada 2013, 19:30:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla wszystko wiedzacego Dunajki i zawsze wesołego Bodzia, Flota spadek!!!

flotaoldbo - 10 listopada 2013, 20:26:55 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Do "info", Sandecji kibiców 5 osób, kilometrów 837, ale i tak brawa za przyjazd. Gościom starczyło sił na 60 minut, później już tylko się bronili, mając furę szczęścia. Oraz katastrofalną skuteczność Floty. Sędzia nie widział ewidentnego zagrania ręką Petrana. Wasi kibice też łapali się za głowy, na pudła naszych piłkarzy.

kks - 10 listopada 2013, 20:47:29 - *.opera-mini.net (*.37.120.65)
Było nas dokładnie 82 osoby pisze z telefonu , jeszcze 3 godziny drogi .

bolo - 10 listopada 2013, 22:56:54 - *.nowysacz.vectranet.pl
było 30 osób ze sącza w swinoujsciu a zy dojechali niewiadomo

flotaoldbo - 11 listopada 2013, 2:38:23 - *.swinoujscie.vectranet.pl
Na stadionie w sektorze gości tylko i aż 5 osób. Może nie dojechali?

kibic - 11 listopada 2013, 9:51:22 - *.shr.prod.phx3.secureserver.net
z NS było kilkanaście osób .Szacun za ponad 800 km drogi.

K-K-S - 11 listopada 2013, 23:24:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibiców Sandecji dokładnie 6 osób, ni więcej ni mniej.

bifer - 21 sierpnia 2016, 18:14:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obie bramki po główkach i stałych fragmentach gry ale chyba lepsza Arifovicia,zasłużony remis obu ekip.