10 listopada 2013, 20:04:15 - Monki
Drużyna Pawła Cibickiego zdobyła Superpuchar Szwecji

Drużyna Pawła Cibickiego Malmö FF wywalczyła Superpuchar Szwecji, wygrywając z IFK Göteborg 3-2 (1-1). Polak całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

10 listopada 2013, 18:00 - Malmö (Swedbank Stadion)
Malmö FF 3-2 IFK Göteborg
Emil Forsberg 42, 48, Guillermo Molins 90 - Philip Haglund 45, Lasse Vibe 54

żółte kartki: Jiloan Hamad - John Alvbåge, Adam Johansson, Philip Haglund.

sędziował: Andreas Ekberg.

rz83 - 10 listopada 2013, 20:17:52 - *.234.170.210
I tak mamy niezly sezon. Puchar, trzecie miejsce w allsvenskan, kw do LE i paru dobrych wychowankow z perspektywami. w Göteborgu tylko blå-vit!!! Szkoda ze mecz w Malmö a nie na Ullevi. pozdrawiam wszystkich kibicow Ifk.

ż93 - 10 listopada 2013, 20:35:09 - *.plastcom.pl
Dzięki za pozdrowienia i również, dobry mecz!

FFgoteborg - 10 listopada 2013, 20:46:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odysłam pozdrowienia i życzę sukcesów w następnym seoznie.

inchev - 10 listopada 2013, 20:55:21 - *.ajc.com.pl
Nie wiedziałem że w kraju nad Wisłą są sympatycy ligi Szwedzkiej. No ale nasze ekstraklasy mają trochę wspólnego - są to dwie najwyżej rozstawione ligi w Europie, które od bardzo długiego czasu nie miały reprezentanta w LM.

MartenSE - 10 listopada 2013, 22:30:44 - *.dynamic.chello.pl
Just idag är jag stark-Bajen bäst i stan !

Po co o nim piszą?
Przecież on się wypiął na reprezentację Polski.

bifer - 22 sierpnia 2016, 20:57:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piłkarzem meczu zdecydowanie Forsberg ale tego trzeciego gola dla Malmo mógł Alvbage obronić a nawet powinien a tak super cup został w Malmoe.