15 listopada 2013, 19:21:53 - Adrian10
Turniej Czterech Narodów U-21: Polska 4-0 Szwajcaria

Reprezentacja Polski do lat 21 (rocznik 1993) wygrała 4-0 (2-0) ze Szwajcarią w rozegranym w Płocku spotkaniu w ramach Turnieju Czterech Narodów. Polacy zagrają kolejny mecz we wtorek, a ich rywalem będą Niemcy.

15 listopada 2013, 17:30 - Płock (Stadion im. Kazimierza Górskiego)
Polska 4-0 Szwajcaria
Krystian Nowak 21, Łukasz Zwoliński 33 (k), Patryk Mikita 55, 82

Polska: 1. Michał Szromnik - 2. Patryk Fryc, 5. Michał Nalepa, 4. Marcin Flis, 3. Fabian Hiszpański - 7. Jakub Bąk (87, 16. Patrick Dytko), 6. Krystian Nowak (77, 15. Konrad Stępień), 8. Szymon Drewniak (46, 17. Michał Rzuchowski), 10. Martin Kobylański, 11. Mariusz Rybicki (63, 14. Dominik Kun) - 9. Łukasz Zwoliński (46, 18. Patryk Mikita).

Szwajcaria: 1. Ulisse Pelloni - 3. Martin Angha, 5. Levent Gülen, 4. Olindo Regazzi (46, 14. Gregory Wüthrich), 2. Florent Hadergjonaj - 11. Romain Dessarzin (70, 15. Naser Aliji), 6. Olivier Jäckle, 8. Hekuran Kryeziu (46, 16. Nedim Šaćirović), 10. Hélios Sessolo (70, 17. Thibault Corbaz), 7. Numa Lavanchy (46, 18. Endogan Adili) - 9. Stipe Simunac (46, 19. Gaëtan Karlen).

żółte kartki: Nalepa - Hadergjonaj.

sędziował: Gianpaolo Calvarese (Włochy).

? - 15 listopada 2013, 19:25:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś się orientuje czy ten mecz był gdzieś w telewizji transmitowany?

kk - 15 listopada 2013, 19:31:01 - *.adsl.inetia.pl
@Bart zapewne nie są naturalizowani, tylko urodzili się w Szwajcarii i mają obywatelstwo od urodzenia.

Płock - 15 listopada 2013, 19:33:23 - *.plock.mm.pl
Dobry mecz polakow, szwajcarzy nie istnieli

kolonko - 15 listopada 2013, 19:33:38 - *.213.216.91.ip4.netico.pl
Nalepa i Drewniak pierwszorzedni zawodnicy.

timon - 15 listopada 2013, 19:34:45 - *.ip.mgk.pl
Myślę, że od Euro2016 polska piłka będzie już szła w górę. Ćwierćfinały duży imprez to będzie norma.

Darek - 15 listopada 2013, 19:39:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech normą będą póki co awanse na duże imprezy to już będzie fajnie.

plocki - 15 listopada 2013, 20:10:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ilu widzów ? chyba wam jedno zero zjadło!

KNP - 15 listopada 2013, 20:15:55 - *.plock.mm.pl
2-2,5 tys widzów w mojej ocenie

gold - 15 listopada 2013, 20:30:12 - *.tktelekom.pl
w Szwajcarii nie ma naturalizowanych bo u nich to normalka. Bałkany, Ameryka Płd. itd. a co do wyniku jestem w szoku...nie byłem, nie widziałem ale gratuluję naszym piłkarzom (celowo nie piszę młodym :P) i oby tak dalej!

Kasia - 15 listopada 2013, 20:35:58 - *.play-internet.pl
Halo
Tam na górze nastąpiła spora pomyłka, bo pierwszą bramkę dla Polski strzelił KRYSTIAN NOWAK, a nie NALEPA...może redaktor który oglądał spotkanie powinien kupić sobie okulary.

rozbawiony - 15 listopada 2013, 21:18:36 - *.centertel.pl
?@ - tak, w Telewizji Trwam

tadon - 15 listopada 2013, 21:38:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czemu dwie reprezentacje U-21 dzisiaj grały? Kto trenuje tą tutaj?

WGW79 - 15 listopada 2013, 22:15:52 - *.adsl.inetia.pl
2000?! W Łęcznej jest już 7600 biletów sprzedane!

Seb - 16 listopada 2013, 11:18:10 - *.plock.mm.pl
Po pierwsze ten mecz był meczem reprezentacji U-20, a nie U-21!!!!!!!!!
Po drugie tak niskiego poziomu już dawno nie widziałem, no chyba na pierwszej lidze jest wyższy. Dno i 10 kilometrów mułu!!
Na wyróżnienie jakiekolwiek zasłużyli tylko: Mikita - robi różnice widać gdzie uczył się grac i ten chłopaczek z 10 w Szwajcarii - mały chudy ale przegląd pola ma niesamowity. Dotknął więcej razy piłkę niż wszyscy nasi środkowi pomocniczy w meczu seniorów, ciągle był pod grą i nie bał się wziąć ciężaru gry.
I jeszcze jedno, okropieństwem jest taktyka młodych polaków. Prawy obrońca chce się podłączyć pod akcję ale nie może bo prawy pomocnik nie robi ruchu do środka nie ściąga obrońcy i nie zostawia mu miejsca - to się ciągle powtarzało!!
Jednak dominowaliśmy cały mecz. Szwajcaria jak zespół z okręgówki. POZIOM TRAGEDIA!!

mat9111 - 16 listopada 2013, 11:48:39 - *.adsl.szeptel.net.pl
Ładny mecz chłopaków, lecz Szwajcaria zagrała strasznie słabo, także wcale się nie dziwie iż wygrali.

eh - 16 listopada 2013, 12:00:41 - *.98.250.222
Zamiast zagrać taki mecz gdzie przyjdą kibice to oni organizują zawody na wygwizdowie z kurnikiem rodem z prl-u zamiast stadionu. Gdzie sens, gdzie logika?

xxx - 16 listopada 2013, 12:05:27 - *.class99.petrotel.pl
Mnie bardziej zastanawia fakt, czemu otwarta była tylko trybuna zachodnia, a w zasadzie to jej połowa!? A kolejka do wejścia na stadion ok godziny 17:10, 17:15, miała chyba za 2km...

hubo1981 - 16 listopada 2013, 12:18:15 - *.dolsat.pl
Zaraz , nic z tego nie rozumię , rocznik 1993 ? to jak umię liczyć , jest do lat 20 !! Zresztą przeglądając dane ten turniej jest do lat 20 , więc skąd te informacje ? coś z tą stroną nie tak , bramkę zaliczacie Gargule , a oficjalne dane PZPN Steinbors Sam . ( Górnik - Wisła ) , podobnie jak zaliczacie bramkę samobójczą Telichowskiemu , a przyznano Plaku ( Śląsk Podbeskidzie ) .

sas - 16 listopada 2013, 12:23:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a co to znaczy U-21? UNDER 21.

Mati - 16 listopada 2013, 14:09:49 - *.ennet.pl
Widzów w Łęcznej będzie 7,5 tys. Komplet widzów

kibol - 16 listopada 2013, 15:51:33 - *.icpnet.pl
To będzie cięzki mecz z Niemcami. Kadra U20 wogole ma silnych przeciwników bo i Szwajcaria i Wlosi i Niemcy to druzyny z górnej półki. Poprzedni mecz z Niemcami o ile dobrze pamietam Polacy grali w 10 i to od bodajże 4 minuty kiedu to zawodnik polskiej reprezentacji otrzymal czerwoną kartkę na " dzień dobry ". Biorąc pod uwagę to jaki poziom prezentują Niemcy to i tak wtedy ta przegrana 2 : 0 uważam , że była nie lada osiągnięciem chlopaków. Licze na to , że powalczą o zwycięstwo we wtorek a przynajmniej o remis z Niemcami bo każda drużyna jest do ogrania tylko trzeba stac sie jednością i bezwzględnie współgrac ze sobą , nie chowac się za rywalem tylko grać.

romo - 17 listopada 2013, 9:26:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jest kadra 20-latków, czyli "under 21" tj. "poniżej 21. roku życia". Jeżeli ktoś nie załapał tego słownictwa, a obowiązuje od zawsze, to jest chyba opóźniony umysłowo. Serio, nie wiem jak można być aż tak przytrzymanym, aby kłócić się o to nie mając w tak oczywisty sposób racji.

bifer - 21 września 2016, 22:13:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawodla młodych jak i starszych Polaków że dokopali Szwajcarom.