15 listopada 2013, 19:38:18 - afellay2
Henrik Ojamaa i Sergei Mošnikov zagrali w reprezentacji Estonii

Henrik Ojamaa (Legia Warszawa) i Sergei Mošnikov (Górnik Zabrze) wystąpili w reprezentacji Estonii w wygranym 2-1 (0-1) towarzyskim meczu przeciwko Azerbejdżanowi. Ojamaa rozpoczął spotkanie w pierwszym składzie i w 55. minucie został zmieniony właśnie przez Mošnikova.

15 listopada 2013, 17:45 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 2-1 Azerbejdżan
Sergei Zenjov 54, Joel Lindpere 66 - Rauf Əliyev 44

żółta kartka: Taijo Teniste (Estonia).

sędziował: Aleksiej Nikołajew (Rosja).
widzów: 2413.

Całe spotkanie w barwach Estonii rozegrał były bramkarz Wisły Kraków Sergei Pareiko, natomiast były gracz Korony Kielce Sander Puri znalazł się poza kadrą meczową gospodarzy.

judasz - 15 listopada 2013, 19:48:33 - *.bb.online.no
były gracz Korony Kielce Sander Puri znalazł się poza kadrą meczową / taki ktos wcale nie powinien się w Polsce pojawić, blokował tylko miejsce i doił kasę.

kaka - 15 listopada 2013, 19:49:55 - *.centertel.pl
Ojamaa kojarzy mi sie z Senegalem, a Mosnikov z Kazachstanem.

mammadu tr - 15 listopada 2013, 19:50:46 - *.ip.netia.com.pl