16 listopada 2013, 17:30 - Katowice (Stadion Miejski)

GKS: 1. Łukasz Budziłek - 4. Alan Czerwiński, 27. Mateusz Kamiński, 29. Adrian Jurkowski, 2. Rafał Pietrzak - 10. Tomasz Wróbel, 20. Sławomir Duda (77, 17. Rafał Figiel), 5. Kamil Cholerzyński, 8. Grzegorz Fonfara (85, 7. Grzegorz Goncerz), 31. Krzysztof Wołkowicz (58, 22. Arkadiusz Kowalczyk) - 81. Przemysław Pitry.

Wisła: 93. Daniel Szczepankiewicz - 20. Cezary Stefańczyk, 23. Paweł Magdoń, 5. Bartłomiej Sielewski, 26. Dawid Abramowicz (83, 13. Tomasz Grudzień) - 7. Krzysztof Janus, 25. Filip Burkhardt (66, 18. Piotr Wlazło), 4. Jacek Góralski, 10. Janusz Dziedzic, 8. Paweł Kaczmarek - 11. Marcin Krzywicki.

żółte kartki: Duda, Fonfara - Wlazło, Dziedzic.

widzów: 3300.

Judasz - 16 listopada 2013, 19:23:01 - *.toya.net.pl
brawo GieKSa!!! oby tak dalej !!! widzów ok 4500

zks - 16 listopada 2013, 19:24:01 - *.130.c88.petrotel.pl
Bysmy mieli napastnika i spokojnie moglismy miec 3 punkty. Krzywicki to nie snajper tylko powinien grac na miejscu Dziedzica

GieKSa - 16 listopada 2013, 19:25:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale NĘDZA!!! Co w tej lidze robią Figiel Wołkowicz Cholerzyński ??? A Kowalczyk to poprostu dno i metr mułu dobrze że szcześliwie wygrali ale połowa składu do wymiany

Judasz - 16 listopada 2013, 19:27:04 - *.toya.net.pl
prawda ale tylko na kilku meczach, poza tym byly inne stawki za bilety oraz jednak sytuacja o przetrwanie Gieksy.. czekamy na nowy stadion i wieksze ilosci fanow

tauzeniok - 16 listopada 2013, 19:27:46 - *.dynamic.chello.pl
Wygrali nie ma co sie spinać zrobili swoje.

Judasz - 16 listopada 2013, 19:28:50 - *.toya.net.pl
no i teraz stadion nie ma nawet takiej pojemnosci zeby bylo 10 koła

orz3l - 16 listopada 2013, 19:29:30 - *.mt.pl
szmaciarze z katowic - sedzia przekret walki robil cale 90 min - 2 karne dla Wisly nie gwizdnal i ze 4 wolne przed polem karnym. Dziedzic faulowany 20 razy i raptem 1 kartka. Dziedzic faulowal raz i odrazu zolta.

Robin - 16 listopada 2013, 19:29:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No gdzie ten lider Judaszu ? Będziecie widziec lidera jak św... niebo internetowi napinacze .

tauzeniok - 16 listopada 2013, 19:31:27 - *.dynamic.chello.pl
Ja tam wole stadion taki jaki mamy jeszcze będziemy żałować klimatu jaki panuje na blaszce jak będzie nowy.
INO GIEKSA

skg - 16 listopada 2013, 19:33:54 - *.pool.mediaWays.net
oby po rewanżu z Wsiłą P. w maju były dobre nastroje takiej jesieni w Katowicach nie było od 10 lat

hugo - 16 listopada 2013, 19:34:56 - *.1000lecie.pl
do- orz3l -ty nie żryj gnoju tylu tabletek,bo ci piorą na głowa.

P - 16 listopada 2013, 19:37:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale slaba ta liga. Takie slabiutkie Katowice wygrywaja z jeszcze slabsza Wisłą... Do ekstra widać, że awansują Łeczna i mam andzieję Arka.

Krupsky - 16 listopada 2013, 19:37:38 - *.olsztyn.vectranet.pl
raczej słaby mecz jednej i drugiej drużyny, szkoda że Wiśle nie udało się urwać choć jednego punkcika. Jeszcze dodam, i sie pytam, jakim cudem te katowice są tak wysoko, dziś nic nie pokazali, z tychami słabiutko, żeby to jakaś gigant drużyna była to kiepsko kiepsko... Wierni po porażce- dumni po zwycięstwie! WISŁA PŁOCK!!! pozdro dla wszystkich kibiców

Max_kolonk - 16 listopada 2013, 19:42:36 - *.c195.msk.pl
GieKSa średnio gra, ale zbiera te punkty i zbiera... Ciekawe czy stać Katowice na jakieś zakupy w przerwie, 3-4 piłkarzy by się tam przydało... Co do awansu to hmmm myślę, że Arka wystrzeli, Łęczna też ma ciekawy zespół i gra w tej chwili najlepiej... Bełchatów śpi, ale wiemy jaki potencjał w nich drzemie... Będzie ciekawie, ale Katowice muszą kupować, oj muszą... szansę mają, ale tam od zawsze bieda, więc pewnie kogoś sprzedadzą i na marzeniach się skończy

skg - 16 listopada 2013, 19:44:03 - *.pool.mediaWays.net
słaba Gieksa słaba Wisła słaba 1 liga slaba Ekstraklasa słaba Reprezentacja wniosek zakazać rozgrywek w Polsce, tak jak znieść 11 listopada jak święto nie będzie burd i narzekań. Dlaczego Polacacy tak na wszystko narzekają??

mp76 - 16 listopada 2013, 20:10:55 - *.telpol.net.pl
gieksiorze życza wom awansu do tej ekstraSŁABEJklasy !!!!z wami bydzie jednak ciekawiej!!!!TYLKO RUCH!!!

leon - 16 listopada 2013, 20:28:49 - *.231.23.246.koba.pl
OOOOOOO nikt nie sędziował

Majkel - 16 listopada 2013, 20:29:13 - *.dynamic.chello.pl
Pięknie oby tak dalej Twierdza Bukowa !!! dobry mecz brawo Grzesiu !
GieKSa&Banik&Torcida

JohnyKSG - 16 listopada 2013, 20:33:11 - *.zabrze.vectranet.pl
Extra,teraz wygrywać i Extraklasa! KSG czeka!

kibic - 16 listopada 2013, 20:36:36 - *.play-internet.pl
uwaga romy

@mp76 - 16 listopada 2013, 20:40:54 - *.plk.prest.pl
i co z zabrzem gieksa będzie grała w ek? przecież nie z ruchem, który po tym sezonie leci do swoich ogórków na zaplecze.

GG - 16 listopada 2013, 21:30:55 - *.dynamic.chello.pl
A jak tam paluchy z wioski bełchatów?) Cieszyliście się z 5-0 a tu nagle 2 pkt straty.

GzG - 16 listopada 2013, 21:44:05 - *.29.73.173
awans ArKA I GIEKSA !

ju - 16 listopada 2013, 22:09:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS! Mocny przeciwnik pokonany
Teraz,oby trzy punkty z Flotą
Martwi mnie trochę terminarz rundy wiosennej,z tyloma mocnymi drużynami,z czołówki GKS gra na wyjeździe z Miedzią,Arką,Dolcanem,Olimpią,czy Wisłą.
U siebie tylko z Górnikiem i Bełchatowem.
A wiemy,jak GKS gra na wyjazdach,tylko dotychczas jedno zwycięstwo,ale mam nadzieję,że i to poprawią,i będziemy się cieszyć.Ale na razie nie ma co pompować balonika.

V - 16 listopada 2013, 23:07:14 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Gieksa. Pozdrowienia ze Szczecina

Olsztyn - 16 listopada 2013, 23:15:11 - *.olsztyn.vectranet.pl
Brawo!!!! tylko STOMIL!!!

Michałkowi - 16 listopada 2013, 23:24:10 - *.mmj.pl
wpadłem na stadion, obejrzałem 10 minut pierwszej połowy i akurat trafiłem na jedyną bramkę tego meczu .
Pytania 'jakim cudem GieKSa wygrała' są nie na miejscu, w trakcie tych 10 minut, zmarnowali 2 setki, a wcześniej z relacji kolegów wiem że też mieli 2 sety. Więc wynik zdecydowanie nie jest przypadkowy.

buli - 16 listopada 2013, 23:34:52 - *.ip.netia.com.pl
mecz slaby wazne 3 punkty ,kaziu moskal zmien paru zawodnikow bo graja straszni i do tylu gra parodia

Lukas - 16 listopada 2013, 23:44:54 - *.multimetro.pl
Ktoś napisał 4500 widzów... Ja tu widze 3000.
Pozdro.

foqs - 17 listopada 2013, 1:28:16 - *.dynamic.chello.pl
Pierwsza nietrafiona zmiana Moskala Kowalczyk za Wołkowicza...Nie wiem co by dalej Wołek zagrał ale po tym co pokazał Kowalczyk to chyba rozumiem dlaczego nie znalazł do tej pory miejsca w składzie.I mam nadzieję że nieprędko znajdzie.

GallAnonim - 17 listopada 2013, 7:58:32 - *.play-internet.pl
jesli mamy awansowac to w pakiecie z arką!
z flota koniecznie 3pkt!
potem zima i...
koniecznie trzeba mam 'napadziora' (a, zielinskiego oddac do rozwoju) no i ze dwoch grajo by sie jeszcze przydalo takich co mozna ich wstawic 'na srodek lub w razie potrzeby na boki'
***
Mysłowice Miasto GieKSy
TrÓJKOLOrOWE MYSŁOWICE
GieKSa & Banik & Górnik

am - 17 listopada 2013, 8:35:40 - *.opera-mini.net (*.158.216.126)
Niezle Wisle przekrecil sedzia.Walki w Katowicach jak za starych czasow.

kiki - 17 listopada 2013, 9:47:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekstraklasa albo ŚMIERĆ !!!

bolek - 17 listopada 2013, 9:57:06 - *.dynamic.chello.pl
wracajcie do ekstraklasy-kibic Pogoni pozdrawia hanysów

daft - 17 listopada 2013, 10:48:03 - *.113.41.255
kto wpuscił tych co woszty sprzedowali na szpilu? jo i moje kamraty ze sektora wszyscy my mieli durhfal po szpilu, to niebieskie pewnie nom ratyngiftu do wosztu naciśli

nonder - 17 listopada 2013, 11:12:15 - *.dynamic.chello.pl
daft - a po polsku można?

daro - 17 listopada 2013, 11:14:01 - *.play-internet.pl
dzieki bolek pzdr daro z GKSy my trzymiemy sie każdy o tym WIE GieKSa&Banik&Torcida

smiechu - 17 listopada 2013, 11:30:01 - *.dynamic.chello.pl
3000 ludków w stolicy hehe zenada

PAP - 17 listopada 2013, 11:56:52 - *.e-siemianowice.pl
14 500 widzów

MegaZ - 17 listopada 2013, 12:08:10 - *.polnet.tv
co do ilości widzów to wydaje mi się tutaj zaniżona, ale mogę się mylic ;) co do wyniku to zwycięstwo gospodarzy mnie nie dziwi i mogło byc wyzsze. owszem wisła miała swoje szanse, ale mało...

KKS - 17 listopada 2013, 13:41:53 - *.nowysacz.vectranet.pl
Dobrze ze GKS sie nie polaczyl z polonia ze kibice walczyli o klub
nie powinno juz byc zadnych fuzji bo kazda taka konczy sie tak jak polonia

Katowice - 17 listopada 2013, 14:28:19 - *.dynamic.chello.pl
Dospel ino jeden. Ale alo Dospel Gol !!!

kolo - 17 listopada 2013, 17:13:24 - *.adsl.inetia.pl
Kibiców 3500 według oficjalnego źródła czyli konferencji:

koza10000 - 17 listopada 2013, 20:53:22 - *.dynamic.chello.pl
Gdzie ci belchatowianie co tak krzyczeli tu głośno po przegranej jednej prawdziwej Gieksy z Katowic z Tychami a co teraz ta bełchatowska druzyna zrobiła.Przegrala z Sandecja i co w na awans ale jesli wiem to przejscie do 2 ligi to nazywa sie spadkiem.Pamiętajcie GIEKSA jest tylko jedna ta s KATOWIC.

ŻabaGieKSa - 18 listopada 2013, 16:05:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i tylko zal ze nie jest to ostatnia kolejka całego sezonu.Nic by tak nie cieszyło jak awans plus wypierdułka bełchatowsi w ostatniej kolejce.ha ha ha

Judasz - 18 listopada 2013, 19:21:54 - *.toya.net.pl
żaba nie martw się bedzie tak i na wiosne moze belchatow tylko jeszcze nizej

bifer - 25 września 2016, 22:23:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ladna akcja piłkarzy GKS zakończona celnym strzałem G.Fonfary i GKS zasłóżenie wygrał.