16 listopada 2013, 20:41:01 - euzi
Futsal: Polska 13-1 Gibraltar

W swoim pierwszym spotkaniu rozgrywanego w Krośnie Turnieju Czterech Państw reprezentacja Polski w futsalu rozgromiła Gibraltar 13-1 (6-1). "Biało-czerwoni" następny mecz rozegrają jutro o godz. 20:00 z Turcją.

16 listopada 2013, 19:00 - Krosno (hala MOSiR)
Polska 13-1 Gibraltar
Michał Wojciechowski 5, Dominik Solecki 8, 20, Marcin Kiełpiński 16, 39, Michał Kubik 16, 37, Mateusz Jakubiak 17, 38, Przemysław Dewucki 28, Artur Popławski 40 (k), 40, Rafał Krzyśka 40 (k) - Andrew Lopez 15

Polska: Rafał Krzyśka, Bartłomiej Nawrat - Michał Wojciechowski, Dominik Solecki, Michał Kubik, Mateusz Gepert, Artur Jurczak, Marcin Mikołajewicz, Artur Popławski, Tomasz Dura, Michał Marek, Marcin Kiełpiński, Tomasz Kriezel, Mateusz Jakubiak, Przemysław Dewucki.

Gibraltar: Kyle Goldwin, Dylan Glyn, Karl Barbara, Dean Debono, Philip Villalta, Kaylan Rumbo, Julian McGrail, Jansen Prescott, Joseph Chipol, Andrew Lopez, Nevin Dellipiani, Dustin Joyce, Jamie Walker.

żółta kartka: Przemysław Dewucki.

sędziowali: Grzegorz Hamowski, Andrzej Witkowski (Polska).

W drugim dzisiejszym spotkaniu Białoruś wygrała z Turcją 5-1 (1-1).

leon - 16 listopada 2013, 20:43:59 - *.231.23.246.koba.pl
Niema to jak 2 karne w 40 minucie. Z San Marino też nie wyszło na "zero z tyłu". Giblartar w mocno rezerwowym składzie.

DENIS - 16 listopada 2013, 21:19:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Gibraltar w hali potrafi strzelić jedną to aż się boje co pokażą na trawie

tellchar - 16 listopada 2013, 21:25:42 - *.204.83.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W futsalu jest czas zatrzymywany, tak ja w ręcznej czy koszu, także w 3 minuty można i 10 bramek strzelić.

eniu - 16 listopada 2013, 21:31:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na trawie rozniesliby nasze orly nawalki

mypo - 16 listopada 2013, 21:57:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ leon Te karne to karne przedłużane z 10 metrów. To tak jakbyś na dużym strzelał z 18-19 metrów bez muru, wcale nie takie łatwe do strzelenia

aris - 16 listopada 2013, 22:05:04 - *.retsat1.com.pl
Godny nas rywal.

jan - 16 listopada 2013, 22:07:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale ja strzelili na 2:1 to była sraka jak w San Marino

gero - 16 listopada 2013, 22:09:54 - *.19-2.cable.virginmedia.com
tam nie ma błedu?3 gole w 40min w tym dwie z karnych?

@leon - 16 listopada 2013, 23:16:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakbyś nie był ignorantem to byś wiedział, że w futsalu za kazdy szósty i następny faul przyznawany jest rzut karny przedłużony, stąd pewnie te dwa karne w ostatniej minucie.

walter - 17 listopada 2013, 0:08:22 - *.centertel.pl
Trzeba przyznać ze mamy jeszcze w Polsce dobrych sędziów ...

amaral - 17 listopada 2013, 0:26:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W końcu powstała federacja, z którą możemy wygrywać! kadra trawiasta powinna miec z nimi szparingi!

aly - 17 listopada 2013, 3:52:06 - *.opera-mini.net (*.243.159.4)
A gdzie Andrzej Szlapa?

kl - 17 listopada 2013, 10:14:04 - *.55.206.133
nie ma bata, wroblom nawalki strzeliliby na trawie moze nawet ze dwa gole

daft - 17 listopada 2013, 10:39:52 - *.113.41.255
nie ma obaw, gibraltary za 5 lat beda sie prezentowac lepiej niz polaczki.

luk - 17 listopada 2013, 12:49:07 - *.walbrzych.vectranet.pl
W zwykły m futbolu pewnie byłby mecz walki i satysfakcja, że urwaliśmy Gibraltarowi punkty przy wyniku 0:0.

fan - 17 listopada 2013, 14:19:15 - *.net131.okay.pl