19 listopada 2013, 18:41:41 - koofel
Futsal: Polska 3-5 Białoruś

Reprezentacja Polski w futsalu przegrała 3-5 (2-1) z Białorusią i zajęła drugie miejsce w rozgrywanym w Krośnie Turnieju Czterech Państw.

19 listopada 2013, 17:00 - Krosno (hala MOSiR)
Polska 3-5 Białoruś
Artur Jurczak 1, Tomasz Dura 12, 22 - Dmitrij Gonczarow 3, 27, Andriej Malinowskij 30, Aleksiej Popow 34, Andriej Czurilin 36

Polska: 12. Bartłomiej Nawrat - 3. Michał Marek, 4. Tomasz Dura, 5. Artur Popławski, 8. Artur Jurczak. Grali także: 1. Rafał Krzyśka, 2. Tomasz Kriezel, 6. Przemysław Dewucki, 7. Michał Kubik, 9. Damian Solecki, 10. Marcin Mikołajewicz, 11. Mateusz Gepert, 14. Marcin Kiełpiński, 15. Michał Wojciechowski.

Białoruś: 1. Andriej Czurilin - 4. Aleksandr Olszewskij, 6. Wadim Łuszkowskij, 8. Rusłan Łaziuk, 14. Aleksiej Popow. Grali także: 2. Konstantin Kuskow, 3. Nikita Andrijewskij, 5. Siergiej Podalinskij, 7. Siergiej Siliwonczik, 9. Pawieł Ragowik, 10. Aleksiej Czechowskij, 13. Dmitrij Gonczarow, 15. Andriej Malinowskij, 16. Władimir Striemiłow.

żółte kartki: Łaziuk, Gonczarow.

sędziowali: Grzegorz Hamowski, Tomasz Frąk (Polska).
widzów: 2850.

W drugim dzisiejszym spotkaniu Turcja wygrała z Gibraltarem 13-1.

@pangrac - 19 listopada 2013, 19:18:27 - *.petrus.pl
W futsalu mamy obecnie podobne wyniki jak w piłce nożnej na trawie.

77 - 19 listopada 2013, 19:23:53 - *.toya.net.pl
@pnagrac - wyniki nie są podobne. Na trawie, oprócz porażki z Białorusią, przegralibyśmy także z Turcją.

M - 19 listopada 2013, 19:38:11 - *.ssp.dialog.net.pl
Ej o co wam chodzi, z Giblaterem wygrali przecież.

mecenas - 19 listopada 2013, 19:38:53 - *.centertel.pl
Szkoda pisac o takich wielkich halowcach z Polski ktorzy zamiast grac to szukali pomocy u sędziów a oni Niet !!!

kibic - 19 listopada 2013, 20:19:30 - *.dynamic.chello.pl
Prowadzili 3:1....

chudy - 19 listopada 2013, 20:34:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nawet ich bramkarz nam bramkę strzelił :/

@chudy - 19 listopada 2013, 21:16:59 - *.petrus.pl
Widać, że się nie znasz na futsalu, bramkarz strzelił bramkę kiedy Polska grała z wycofanym bramkarzem - na pustą bramkę.

@@chudy - 19 listopada 2013, 23:36:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nie oglądałem meczu więc nie widziałem w jakiej sytuacji strzelił tą bramkę, no i na futsalu znam się słabo.

amica - 20 listopada 2013, 2:38:52 - *.231.23.4.koba.pl
A nas zlała Litwa. A taka Jagiellonia z nią 3:0

bifer - 2 października 2016, 22:33:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety słabo znam się na futsalu ale z Białorusinami przegrać to jednak trochę wstyd.