19 listopada 2013, 18:54:44 - afellay2
Ghana zagra na MŚ

Reprezentacja Ghany została dwudziestym piątym finalistą mistrzostw świata, które w przyszłym roku zostaną rozegrane na boiskach Brazylii. Ghańczycy w meczu rewanżowym przegrali w Kairze z Egiptem 1-2 (0-1) jednak zaliczka z pierwszego spotkania, gdy rozgromili Egipcjan 6-1, wystarczyła, aby zapewnić sobie awans na mundial.

19 listopada 2013, 17:00 - Kair
Egipt 2-1 Ghana
Amr Zaki 25, Gedo 84 - Kevin-Prince Boateng 89

żółte kartki: Ramy Rabia, Gedo - Jerry Akaminko, Daniel Opare, Sulley Muntari, Mubarak Wakaso.

sędziował: Désiré Doué Noumandiez (Wybrzeże Kości Słoniowej).

arc - 19 listopada 2013, 19:02:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wybrzeże Kości Słoniowej, Nigeria, Kamerun, Ghana i Burkina Faso albo Algeria. Szkoda, że 5-tym zespołem nie jest Maroko ale i tak fajnie będzie zobaczyć takie drużyny na mistrzostwach.

dsasa - 19 listopada 2013, 19:34:13 - *.pl
FIFA niezle wyrolowala Egipt. Egipt zajmujacy nie tak dawno miejsce w top 10 rankingu FIFA nagle przez jedno notowanie spadl o kilkadziesiac pozycji w rankingu tylko ze wzgledu na sytuacje polityczna w Egipcie (nie bylo zadnych podstaw sportowych do tak gwaltowanego spadku) i przez to nie byl rozstawiony przed losowanie barazy o MS i przez to trafil na najmocniejszego przeciwnika. Egipt dzis zagral bardzo dobry mecz, w pierwszej polowie atakowali non stop, niesamowity pressing i wola walki. Ghana przetrzymala nawalnice, to po prostu za dobry zespol, za dobrze zorganizowany by Egipt nawet swietnie grajacy byl w stanie strzelic kilka goli. Mecz stal na bardzo dobrym poziomie, wyzszym niz niektore mecze barazowe w Europie . Prawdododobnie byl to ostatni mecz w reprezentacji genialnego Aboutreki. Mam nadzieje jednak ze jeszcze zagra w meczu pozegnalnym ktory mu sie nalezy.Aboutreka to pilkarz pokroju Drogby czy Eto. Zdecydowanie najlepszy afrykanski pilkarz 21 wieku ktoremu nigdy nie bylo dane zagrac na MS

DENIS - 19 listopada 2013, 19:58:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gratulacje

bifer - 2 października 2016, 22:43:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobra gra Egiptu niestety nie wystarczyła w dwu meczu na Ghane ale Egipt sam sobie winny bo przegrał za dużo pierwszy mecz.